şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: fella)
 • esogü merkez çarşı'da bir hamburgerci.
 • yüksek proteinli barları ile ünlü marka.
 • protein bar ve kuru et satan sağlıklı atıştırmalık üreticisi.

  fellasfoods

  kuru etleri denemedim. protein barlarda tüm şeker ilavesiz meyve/kuruyemiş barlarında olduğu gibi boğazı yakan, bayan bir şeker var. rafine şeker yok diye hurma vs. koyarken durumu biraz abartıyorlar galiba. sağlıklı atıştırma macerası hep mide bulantısı ile sonlanıyor. annemizin sözünü dinleyip elma, tarçın, yoğurt karışımını yemek lazım. kesmezse muzlu da denenebilir, bu protein barlara 9 tl bayılmadan hem de.
 • kendi web sitesinde 9 liraya sattığı barlar migrosta 3 tl idir.

  runatalya koşusunda kullandım faideli oldu. ucuz olsa koli ile satın alırdım. koysa ya sitesine bir kolu şundan şu kadar tanesi bir iki lira falan yapsa ya
 • fellas protein tozu ile protein tozu pazarına da giriş yapmışlardır. yerli ürün. fiyatlarını düşük tutsunlar, biz destek çıkacağız.
 • 15 gr protein içeren 45 gr'lık protein barları bim'de bir hafta aktüelde boy gösterdiği fiyat; yani 3.95 tl'ye migros ve migros sanal market'te satılmaktadır. inşallah geçici değil sürekli olur ve satışlar artınca da hemen fiyat artırmaya kalkmazlar da fiyatlarını 7-8 liradan aşağı düşürmeyen protein bar pazarı rekabet sayesinde hareketlenir.

  sanal market'te yanlış bilgi girildiği çok oluyor; herhalde yanlıştır diyorum ama 20 gr protein içeren 60 gr'lık barlar da aynı fiyattan gözüküyorlar.
 • elimin altında, kolay bulunabilen bütün markaları inceledim, içindekiler kısmına göre içinde gerçekten sıfır katkı olan tek protein barı bu firma üretiyor, tabi protein miktarının kaynağı protein tozunu saymıyorum. şeker miktarı da oldukça düşük - doğal şeker miktarı tabi. (uniq2go'da bundan 2-3 kat fazla şeker vardı, şeker ilavesiz) -edit: bu bilgi yanlış, benim yanlış okumamdan kaynaklı, 100 gr daki şeker oranları 25 ve 26 gr, yani aynılar. bardan aldığınız 1 gr proteine karşılık, uniq2go 0.86 gr, fellas 0.76 gr şeker içeriyor)

  fiyat politikaları enteresan, uzun zamandır 8 liradan alıyordum, migros indirime sokunca bastım stoğu.

  katkı olmadığı için protein barlarını diğerleri gibi çat çut gömemiyorsunuz, oda sıcaklığının altına düşünce taş gibi oluyor, üstüne çok çıkarsada dişlerinize yapışıyor. kıvamlaştırıcı vs olmadığı için normal ama babam gibi hart diye ısırp bir anda yutmaya çalışıp boğazınıza yapıştırıp boğulma tehlikesi atlatmayın * tatları genel olarak güzel.

  ton balığının baydığı ara öğünlerde, öğün saatlerinin sarkacağı veya öğün atlamak zorunda kaldığım zamanlarda hayat kurtarıcı.

  kendimce önemli ekleme: bokunu çıkartıp 2 ayda %1.5 yağ artınca noluyor lan dedim, içindeki şeker oranını yanlış okuduğumun farkına vardım. bu rezalet sonrası direkt kestim ve 1 ayda aynı yağı olduğu gibi geri verdim. bu arada beslenmem protein bar hariç hiç değişmedi. saf yağ aldım (2-3 kilo arası birşey almıştım) aynen geri verdim bırakınca.
  özetle katkısız olması konusunda hala tutuyorum ama benim gibi günde minimum 1 bar ile bokunu çıkartmayın. 7-8 saat aç geçirme ihtimalim varsa araya sokuşturuyorum ki 2 haftada bir oluyor belki. bu arada sıfır ek şeker tüketiyorum 2 yıla yakındır (yani sıfır tatlı, full sade çay kahve) fiyattaki güzel indirim de kalıcı olmadı maalesef.
 • barlarının normal fiyatı neden 9 liradır anlamadığım marka. ama migros ve kipalarda 3,95'ten satılıyor. zaten kimse 9lira vermez bir bar için. oraya o fiyatı yazınca muazzam bir şey sattıklarını mı sanıyorlar anlamış değilim.
 • argo ingilizce: dostlar.