şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: fella)
 • esogü merkez çarşı'da bir hamburgerci.
 • protein bar ve kuru et satan sağlıklı atıştırmalık üreticisi.

  fellasfoods

  kuru etleri denemedim. protein barlarda tüm şeker ilavesiz meyve/kuruyemiş barlarında olduğu gibi boğazı yakan, bayan bir şeker var. rafine şeker yok diye hurma vs. koyarken durumu biraz abartıyorlar galiba. sağlıklı atıştırma macerası hep mide bulantısı ile sonlanıyor. annemizin sözünü dinleyip elma, tarçın, yoğurt karışımını yemek lazım. kesmezse muzlu da denenebilir, bu protein barlara 9 tl bayılmadan hem de.
 • kendi web sitesinde 9 liraya sattığı barlar migrosta 3 tl idir.

  runatalya koşusunda kullandım faideli oldu. ucuz olsa koli ile satın alırdım. koysa ya sitesine bir kolu şundan şu kadar tanesi bir iki lira falan yapsa ya
 • fellas protein tozu ile protein tozu pazarına da giriş yapmışlardır. yerli ürün. fiyatlarını düşük tutsunlar, biz destek çıkacağız.
 • 15 gr protein içeren 45 gr'lık protein barları bim'de bir hafta aktüelde boy gösterdiği fiyat; yani 3.95 tl'ye migros ve migros sanal market'te satılmaktadır. inşallah geçici değil sürekli olur ve satışlar artınca da hemen fiyat artırmaya kalkmazlar da fiyatlarını 7-8 liradan aşağı düşürmeyen protein bar pazarı rekabet sayesinde hareketlenir.

  sanal market'te yanlış bilgi girildiği çok oluyor; herhalde yanlıştır diyorum ama 20 gr protein içeren 60 gr'lık barlar da aynı fiyattan gözüküyorlar.
 • elimin altında, kolay bulunabilen bütün markaları inceledim, içindekiler kısmına göre içinde gerçekten sıfır katkı olan tek protein barı bu firma üretiyor, tabi protein miktarının kaynağı protein tozunu saymıyorum. şeker miktarı da oldukça düşük - doğal şeker miktarı tabi. (uniq2go'da bundan 2-3 kat fazla şeker vardı, şeker ilavesiz)

  fiyat politikaları enteresan, uzun zamandır 8 liradan alıyordum, migros indirime sokunca bastım stoğu.

  katkı olmadığı için protein barlarını diğerleri gibi çat çut gömemiyorsunuz, oda sıcaklığının altına düşünce taş gibi oluyor, üstüne çok çıkarsada dişlerinize yapışıyor. kıvamlaştırıcı vs olmadığı için normal ama babam gibi hart diye ısırp bir anda yutmaya çalışıp boğazınıza yapıştırıp boğulma tehlikesi atlatmayın * tatları genel olarak güzel.

  ton balığının baydığı ara öğünlerde, öğün saatlerinin sarkacağı veya öğün atlamak zorunda kaldığım zamanlarda hayat kurtarıcı.
 • barlarının normal fiyatı neden 9 liradır anlamadığım marka. ama migros ve kipalarda 3,95'ten satılıyor. zaten kimse 9lira vermez bir bar için. oraya o fiyatı yazınca muazzam bir şey sattıklarını mı sanıyorlar anlamış değilim.