şükela:  tümü | bugün
  • pr konusunda biraz daha çalışması gereken firmadır.

-sen kapı kapı gez el ilanları dağıt, sen afişlerimizi kampüste ağaçlara yapıştır, hmmm bi de internette duyurmamız lazım... aranızda ekşi sözlük yazarı olan var mı?

+ben varım abi, yeni yazar oldum *

- tamam sen de sözlükte başlık aç, şöyle güzel böyle güzel de.

+ tamam abi.

- hadi koçlarım göriyim sizi.
  • müşteri memnuniyeti konusunda 10 puan verdiğim mekan.

yemek sepeti üzerinden sipariş verdim, (biraz kalabalık bir siparişti), patates kızartmasını göndermeyi unutmuşlar, arayıp belirttiğimde "kusura bakmayın, gönderdiklerimiz ikramımız olsun, siparişinizin tamamını tekrar gönderiyoruz şimdi" diyerek beni şaşırttılar, sevindirdiler.
  • siparişleri baya hızlı getiren, hamburger yediğinizde gerçekten et yediğinizi anladığınız, fiyat/performans açısından tercih edilmesi gereken bir fast-food restoranı.
  • haftada 2 kere sipariş veriyorum en az. büyükdereye en az 35 liraya gönderiyolar. biraz pahalı oluyo neredeyse kfc kovaya denk geliyo ama kfc hiç
    getirmiyor. çok iyi geldiği de oldu çok kötü geldiği de. ama takdir edilmesi gerek servis hızlı. lezzet de güzel.
  • siparişi 6 dakikada getirerek inanılmaz bir rekor kıran restoran.
  • bana fena halde breaking bad'in los pollos hermanos'unu hatırlatan tavukçu.
  • haller gençlik merkezi'nde bulunan, özellikle burger konusunda iddialı yiyecek işletmesi.

hem hız, hem de lezzet bakımından şu an için alanında eskişehir'in en iyisi olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz. kızarmış tavuk alanında kat etmeleri gereken uzun bir yolları olduğunu söylemekle birlikte, panna cottasının fena olmadığını da belirtmek gerek.
  • bugün kendilerinden ilk kez sipariş verdim. memnun kaldım. sipariş gayet hızlı ve sıcak gönderildi.

ilk izlenimim gayet iyi, denenilesi, tadılası.

edit: bugün hayvanlık edip ikinci kez sipariş verdik burdan. tam siparişi verdikten sonra evdeki diğer arkadaşa vahiy gelmesi ve yemeksepeti hesabına bakması nedeniyle, ona fellas'dan joker indirimi geldiğini gördük. hemen türlü yalanlarla yemeksepeti canlı destek hattını kandırıp, siparişi iptal ederek joker indiriminden faydalanmak istedik. ben destek hattında yemeksepeti yetkilisiyle konuşurken sipariş kapıda bitiverdi amk. siparişi vermemle, teslim almam arasında geçen süre 10 dakika. sadece 10 dakika.
  • (bkz: goodfellas)