şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da takip edilesi bir profil. paylaşımlarıyla anasayfanızı fazlasıyla güzelleştiyor.

sözlükte başlıklarını görmeyince de üzülmüşler, başlığımızı açana da bir kitapla teşekkür edelim diyorlardı ama canları sağolsun. sayelerinde okumadığım birçok kitabı okumuştum.
  • instagram hesapları da olan profil. bayağı kaliteliler.
  • tüm sosyal medya hesaplarımda takiplediğim, takip edilesi güzel hesap

youtube hesap

twitter hesap

facebook
  • felsefe hakkında bilgi alışverişinden hoşlanan zatlar için mükemmel bir hesap.
  • gittikçe çizgisini bozduğunu düşündüğüm twitter hesabı. öncelikle kullandığı videoların kaynaklarını göstermesi gerekiyor etik olarak. bununla beraber arabesk tandanslı "felsefe" paylaşımlarından uzak durmaları daha güzel olacaktır. twitter ortamında en azından entelektüel tanıtım yapabilme gayreti açısından takdire şayan bir sayfa olmasını ise es geçemeyeceğim. son kertede, yetmez ama evet, takip ediniz.
  • ufuk açıcı felsefi yazı ve videoların paylaşıldığı, takip etmek isteyebileceğiniz bir twitter sayfası link
  • sosyoloji öğrencisi olarak içinde felsefe geçen herşeyden nefret eder hale gelmişken twitterda sayfasını farkettiğim , neredeyse hergün zihnimi yoran güzel tweetleri ile günüme güzellik katan felsefe ağırlıklı twitter hesabı. kitap vs canınız sağolsun , aynen devam edin bize yeter.
  • kim olduklarını bilmiyorum, bedava kitap dediler geldim.
  • şurada https://twitter.com/…gret/status/951766846566486016 büyük bir amme hizmeti var tatili nasıl değerlendireyim derken karşıma çıktı harikasınız ıyi ki sizin gibi insanlar var.
  • kadıköy'de bir kafesi var. ilk fırsatta gideceğim sevgili düşünen dostlar... kitabımı elden almak istiyorum laskdj.

muadili az olan bir sayfa. bu anlamda hoşuma gidiyor. varsa böyle sayfalar paylaşın faydalanalım.