• yüzde doksanı genellemelerle yapılmış kendince "sosyolojik" tespit ya da biz sefil insanlara ona tapmamızı (!) gerektirecek harika önerilerden oluşan entrylerinden benim de kendimce yaptığım tespit şudur; arkadaşta kendini olmadığı biri gibi gösterme, bakın benim hayatım müthiş görmüyor musunuz tribi, insanları kalıplaştırarak prim yapma, her entrynin altına müzik zevkinin harika olduğunun unutulmaması için binbir zorlukla aradığı çok tanınmamış grupların müziklerinin linkini yazma, insanlar tarafından belli bir statüde görülmek için ciddi ciddi göt yırtma şeklinde gösterdiği belirtilerle tam bir "sosyal medya ergeni" hastalığına yakalanmış bulunmakta.
  • bilip bilmeden konuşan bir başka minik. tv kanallarında yapılan açıklamaları dinlemez, sonra "bilgi kirliliği yaratıyorsun ühü nerde hani kanıt ühü" diye ağlar.

dersine iyi çalışıp gelmesi tavsiye edilir. hayır bilmiyorsan "kaynak neresi?" diye sorarsın efendice, cevabını da alırsın. ama hem bilgin yoksa, hem atarlanıyorsan paylanmayı hak eder hale gelirsin.
  • açtığı başlığı anlayıncaya kadar ter döktüren biri. eğer hepsini içebiliyorsa, böyle bir kafada olması da normal.

(bkz: çikolata gey kanka kedi instagram rakı içen kadın)

(bkz: #37358623)

(ara: açtığın başlığı)

not: bir değil, iki değilmiş. bir de revaşta falan yazışı var ki aman aman...
  • #38455227 no'lu entrysinden çok mutlu bir ilişkisi olduğunu çıkardığım yazardır. artık şansı nasıl yaver gidiyorsa adam eros'a dönmüş. ne diyelim daim olsun, etrafta böyle pozitif adamlar görmek güzel. kıskanmaca yok rocky, kıskanmaca yok.
  • bol bol tespit yapan, iyi gören, arada sıçan; yazdığını okutturan bir vatandaş.
  • tanımıyorum fakat yazdıklarından hareketle gözlemleri planet earth kalitesinde ve gerçekliğinde olan yazar, enfes yazıyor, roket yazıyor. ama bence bazı noktalarda agresyonunu kendini frenleyerek gizliyor gibi, üslubu sürekli kimsenin ayağına basmamaya göre ayarlanmış gibi gelmekte. bir şeyi, birilerini itin götüne sokmak yerine eksik ve boktan özelliklerini mizahi bir dille tanımlayıp öylece bırakıyor ve evet, sahip olduğu şey gerçekten nadir rastlanabilen ve kendisinin de güzel bir şekilde kullandığı bir yetenek.
  • bazı entrylerin altına bıraktığı şarkı linklerini ilgiyle takip ediyor devamını diliyoruz.
  • tanışılacak arkadaş olunabilecek biridir. ama 30 yaşından büyük olduğunu hissettirmiştir yazılarda bu yüzden bana ancak ağabey olur. mila kunis ve beşiktaş jimnastik kulübünün hayranıdır. jude law'ı beğenir. kendisi sıradanlığın varoşluğun ve sakilliğin düşmanıdır. kendisine ait toplum kategorizesinde sahte duyarlı burjuva grubundadır. yalnız gözlemleri iyi çözümlemeleri zayıftır.
  • kültür orkidesi yazar, tespitlerinin çoğuna katılıyorum ama diğer çoğuna da katılmıyorum. sanırım komik bir insan.
hesabın var mı? giriş yap