şükela:  tümü | bugün
  • içinde acayip, paranoyak, akıl sağlığı sorunlu kişileri barındıran topluluk.

bu topluluğun genel özelliklerinden birisi sürekli hemen her konuda kadınları mağdur gösterme ve kadınlar mağdurdu, savaştılar ve erkeklere karşı zafer eldi ettiler temalı paylaşım yapmaları. böyle paylaşım yapmaları normal olabilir ama ilginç, paranoyakça olan hemen her konuda ortaya böyle bir temayla çıkmaları.

şurada
    kadınların pantolonu yeni yeni giymeye başladığı dönemleri anlatıyorlar.

tabi bir mağduriyet olmalı önce: "erkekler pantolon giyiyordu kadınlar giyemiyorduu ühühüü." benim başörtülü bacılarımaa... pardon bu o değildi.

sonra: "erkeklerin pantolon giyme hakkını ellerinden giye giye aldıık hülooğğğ." aşamasıyla mağdurduk direndik kazandık teması işlenir.

pantolon giyen elizabeth acımasız eleştirilere maruz kalmış. aman allahım, olamaz. ya bu nedir ya ? bu kaçıncı seviye paranoyaklık ? bu nasıl bir kafa ? bugün bir erkek etek giyse de "acımasız eleştirilere" maruz kalır. ama bir erkek topluluğu eleştirilere, hakaretlere aldırmaz etek giymeye devam eder, giye giye toplumda kanıksanırsa bu durum, etek giyen erkek sayısı gitgide artar. 100 yıl sonra kadınların elinden etek giyme hakkını giye giye aldık diyeceklerse hiç giymesinler ama.
    neyse kadınların yaptığı şeyde de her geleneksel bir şeye karşı çıkışta olduğu gibi olmuş anlayacağınız. salakça olan tarafları şu: ulan niye bundan mağduriyet yaratıp sonra mağdurduk direndik kazandık edebiyatı yapıyorsunuz. onlarca böyle paranoyaklık paylaşımlarını bulabilirim. abi bunların kafası nasıl çalışıyor anlamıyorum. cidden psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum bu tiplerin.
  • her alanda olduğu gibi bunların içinde de denyolar vardır. feministlere özgü değildir, her alanda görülebilir.
  • aslında haftada 1 kez de olsa saçlarını yıkasalar daha güzel kokabilirler. sanmıyorum ama sevişme ihtimali bile doğabilir.
  • genellikle gereksiz işlerle uğraşmaktadırlar.
    aşırı agresiflerdir, bunun da nedeni haksız oldukları içindir. tartışmaya girdiğinizde büyük bir çoğunluğu, kötü bir laf dahi etmeseniz size hakaret ederler. "feminizm hakkında tek makale okumamışsın" derler ancak bunu söylerken dahi tedirginlerdir, çünkü karşıdakinin ne okuyup okumadığı ve ne kadar bilgili olup olmadığı hakkında en ufak bir fikri bulunmamaktadır. bunların, kafa yapısı değiştirilemez, at gözlükleriyle dolaşan, kendilerinden başkasını eşitlikçi görmeyen, her erkeğe tecavüzcü, her kadına melek olarak bakan, beyinsiz bir robot olduğunu kendilerine hiçbir şekilde inandıramazsınız.
    erkeksiz kalıp doğal seleksiyonun sadece ufak bir parçası olarak yer edinmelerini umuyorum.
    edit: iki yukarıda bir entry vardı. silmiş. neden sildi bilmiyorum ama kendisine ağzına sağlık demek istiyorum. beni bul yiğidim.
  • bunların ayarında davrananları ok ama abartanlarının ağzına kürekle vuracaksın. öyle bir iticilik yok.
  • yeniden erkek egemen zihniyetin hedefi haline gelmiş insanlar.

1-2 olayı örnek gösterip tüm insanları hedef göstermenizdeki amaç nedir? yok yıkanmıyormuş, yok kokuyormuş yok bilmem ne. ne kadar saçma sapan bir kafa yapınız var sizin anlamadım ki. insanları genellemekten vazgeçemediniz gitti.

iühf feministlerinin hukuk öğrencisini linç etmesi başlığındaki linççi kadınların aşağılık ve karaktersiz olduğu bir gerçek zaten. o kadar. bu kadınların feminist kimliğe sahip olması, diğer feminist kadınları suçlu yapmıyor.

ha varsayalım ki suçlu yaptı bu durum onları da. neden saçlarından, kokularından örnek veriyorsunuz? nasıl bu kadar sığ olmayı başarabiliyorsunuz anlamak imkansız.

not: gelip de bana 'meriç' yazacak gerizekalı olursa ağır söverim.

yok işin kötüsü az önce, şu linççi kadınları savunan biriyle tartıştım ona göre muhtemelen 'eril' bir dille konuştum. şimdi de gelip feministleri savunuyorum diye 'meriç' diyen embesiller çıkacak. sizin kalıplarınızı sikerim artık.

şu yazıyı küfürsüz bitireyim dedim olmadı işte.
  • hümanizm kasan cinsiyetçiler hem de en baba cinsiyetçiler. *