şükela:  tümü | bugün
  • çiğliklerinden ileri gelir, düşüncede çiğdirler zira. bu yüzden sevmem kendilerini.
  • haksız linç sayısı, olayları düzgün incelemeden suçlu olmayan erkekleri de tacizci ilan etmeleri.
    cinsiyetçilik yapmaları, pozitif ayrımı görmezden gelmeleri.
  • en büyük sebep şiddete eğlimli olmalarıdır.

sizi dinlemezler, iletişim kurmak zordur.

özellikle grup halinde karşınıza dikilirlerse asla tartışmaya girmeyin , sürü psikolojisine sahiptirler.
  • "bayan değil kadın kadın!!" diyerek, bunca yıldır vj bülent kadar düzgün bir türkçe kullanan beni düzeltme gibi bir gaflette bulunmaları.
  • feminizmin kadın erkek eşitliğini değil kadın üstünlüğünü savunduğunu sanmaları.

düzeltme : imla
  • kadına şiddete karşıyız derler ama erkeğe fiziksel ve psikolojik şiddeti uygun görürler.

sözde kadın ve erkeğin eşit hakka sahip olmasını isterler ama uygulamada kadının üstün olmasını ve kadına sosyal alanda her türlü pozitif ayrımcılık uygulanmasını isterler.
  • hiç şüphesiz ki eşitlikçiyiz demeleridir.
    demeyin oğlum, eşitlikçi falan değilsiniz. içinizden 1 tane eşitliği savunan kişiyle tanışmadım daha. eşitlik adı altında yürütülen erkek düşmanlığı var sadece. belli bir kesimi de maskülen olmaya falan çalışıyor bunların.
    iyi lan, ben de diyeyim ki “bundan sonra beyaz insanları savunuyorum! zencileri de savunuyorum tabii eşitlikçiyim. ama beyazlara karşı şiddete durun! beyazları hor görmeyin! beyazlar güçlüdür! eh, zenciler de öyle. ama beyazlar yalnız değildir! yılda 30000000 beyaz ölüyor! eh, zenciler de ölüyor evet ama beyazlar sırf beyaz olduğu için öldürülüyor! niye zencileri savunmuyorsun diyorlar bana. yavrum ben eşitlikçiyim. ama sen hem zencisin hem zencilerin hakkını benim savunmamı bekliyorsun. kalk kendin savun hakkını?”
    neyse, ortamlarda eşitlik derim kim bilecek?
  • çantasını taşıtmaz, hesabı ödetir.
    (bkz: hasiktir lan ordan)
  • 1)erkek kadın eşitliğini savunduklarını söyleyip kadın üstünlüğünü savunurlar.
    2)normal bir konuda konuşsanız bile ağızlarını bozarlar, bir anda seslerini yükseltip haklı çıkmaya çalışırlar.
    3)kadınlığı kullanıp her işten sıyrılabileceklerini zannederler.

sıkıntılı insanlardır kale almayın.

edit: düzeltme.
  • birinci sebebi (bkz: #76267938) budur.

ikinci sebebi ise türkiye'deki feministlerin terörist olmasıdır. genelde kürtçü veya solcu teröristlerdir.