• balikis, "kadınlar yüksek sesle gülmesinler" ülkesinde, dişil enerjinin garantisi yine feminizmdir.

kahkahalar susmasın
  • yekpare bir sınıftan müteşekkil değil komünite. kesif bir kitle için feminizmin alacağı yol ve vereceği fayda var daha. ***
  • aşağılama ve yüceltme kültürü
  • bir şeyin edebiyatı, ahlak bekçiliği ne kadar çok yapılıyorsa o şeyin aslı o kadar çok ortadan kaldırılıyor. ahlak bekçiliği yapanların hepsi nasıl ahlaksızsa feministlerin çoğu da feminizmin kadın haklarının en büyük düşmanı. sonuç: sadece feminizm edebiyatı yapıp durmayın feminist olun. ahlak bekçiliği ve edebiyatı yapıp durmayın ahlaklı olun. insanları o şeyden tiksindirtmeyin o şey olun öyle güzel olun ki insanlar merak etsin sizi

feminizm dişil enerjiyi yok ediyor mu sanmam ama feministler dişil enerjiyi geçtim insanın hayat enerjisini bile yok ediyor onu biliyorum
  • feminizm ne ya?

kadını frida yap adina kadin de. kim yiyor bunları hâlâ?

erkek gibi oldukça övgü aldığım bir dünyada kadın hakları değil erkekleşmiş cadaloz kaslı tüylü kadın vücudunun özendirilmesi söz konusu.

hem çocuk hem kariyer yapmak zorunda falan da değilsiniz ayrıca kızlar. aptal mısınız?

feminizm adi altında kadınların kadınlığı ellerinden alınıp erkekleştirildikleri ve buna da feminazilik adı verildiği için her yer kadından daha kadın gay dolu. adamlar sırtlandı bizim yaşayamadığımız dişiliği. bi doguramazlar. kadından ala yemek yapar. eklemler kıvrak. vs vs.

doğa kendini ifade ediyor.

dişil enerjiyi yok edemezsiniz erkeklerden patlar böyle işte
  • kanayan bir yara.benim annem küçüklüğümden beri “erkek gibi kız”argümanına uygun yetiştirmeye çalıştı beni.çünkü dişi olmaktan kendisi mutlu ve memnun değildi.erkek gibiliğin övüldüğü yerde pek bir şey beklemiyorum.ama ben erkek gibi kadın olamadım..annemin kalıplarına sıkışıp uzunca süreler zihinsel sıkışmalar,kararsızlıklar,suçluluklar yaşadım.erkek gibi kadına ihtiyacı yok dünyanın yeterince erkek var zaten. ki artık maskülen adam kalmadı etrafta.ben dişil enerjime hayranım,dişilliğe hayranım. ve ihtiyacım var, bir erkeğin gücüne, korumacılığına, şefkatine, erkekliğine. cinsel olarak değil kast ettiğim, bence olay şu, bunu hissettiren maskülen erkekte şık duruyor, dişil enerji de kadında..
  • dişil enerjinin dışarıdan müdahaleyle yok edilemeyeceğini bilmeyen yazar beyanı.

varsa vardır, yoksa yoktur. azdır ya da çoktur.
  • erkeklere de erkekliklerini saklamalari gizlemeleri utanmalari gerektiği aşılanıyor sürekli. dalga geçiliyor yok tas fırın erkeği yok ot sap. nedir bu allah'ın cezasi mı? ne? midem bulandı. ortada ne erkek kaldı ne kadın.

erkek ve kadın olmazsa aşk, cazibe, çekim cinsellik veya evlilik mi kalır? aptal mısınız siz? ondan sonra gelsin kedi anneleri gitsin ev erkekleri:)

hiç elektronun protona protonun elektrona benzediğini ya da benzemeye çalıştığını gördünüz mü?

hermes in 7 yasasından cinsiyet yasasına ters. bi bakın derim.
  • çocuk da yaparım kariyer de. öyle mi?tamam.

erkekte de erkeklik kalmadı zaten. sen her seyi yap anam. ne askerlik kaldı zaten ne hesap ödeme,ne kapı açma, ne de sandalye çekme.

kadınlar her şeye kendi yetmeye çalışıp abandıkça erkekler pasifize oluyor şunu bi anlayın artık.

sonra ağlıyorsunuz beni taşıyamadı diye. adama adam olma fırsatı sunsanıza.
hesabın var mı? giriş yap