şükela:  tümü | bugün
  • bir kere daha dile getirmekte fayda var

çok beğeniyorum bu cümleyi gıcık gıcık söylemek istiyorum üstüne bir de erol taş kahkahası atmak istiyorum

not : feministlerle yada feminizmle bi problemim yok ama siz yine de linç edebilirsiniz hahahaha hahahhhahha hahahaha
  • gırtlaktan gelen çatallı bir sesle söylendiğinde çok güzel oluyor bu cümle.
    bir de ğıh ğıh diye gülerseniz tadından yenmiyor.
  • abi şaka maka hiç güzel feminist görmedim ben. acaba şöyle birşey mi oluyor. aslında bu kadınlar güzel ama feminist olunca çirkinlik estetiğimi yaptırıyorlar? yani feminist camiasında "çirkin" olmak gibi bir racon mu var?
  • feministlerin düşüncesinden gram anlamayan insanların lafı feminist erkek düşmanı,lezbiyen demek değil ki ... erkekle eşit haklara sahip olmayı savunmak demek. misal; bir kadın bir erkeğe cinsiyetinden dolayı otobüste yer vermek zorunda değilse, bir erkekte bir kadına sırf kadın diye yer vermek zorunda değil . beyni olmayan insanlar tespit sıçmasın bir zahmet .
  • #70119022 bu tarz yorumlar görünce kafamda çok cahilsin, keşke ölsen dönüyor yav. feminizm çirkin olmayı şart koşmaz. sadece endüstrinin dayattığı güzellik algısına uymak istemezsin çünkü basitçe ifade etmek gerekirse popüler kültür tek tip kadın algısı dayatır. zayıf ol, kaşlarını şöyle al, kılların olmasın, saçların hacimli ve uzun olsun gibi. reklamlar, diziler, dergiler vs. yoluyla bu sürekli pompalanır. feministler bu algıları dönüştürmek için endüstrinin yaydığı hiç bir güzellik kuralına uymaz ve ya minimum da tutar. çirkin gelmelerinin sebebi sizin beyninize yıllar boyu kazınmış olan kadın algısına uymamalarıdır. seksi bulduğunuz her şey sizin bilinçaltınıza yerleştirilmiş saçmalıklardan ibaret. topuklu ayakkabıdan tut, kırmızı ojelere dek.