şükela:  tümü | bugün
317 entry daha
  • - o kadar bencilsiniz ki
    - adamakıllı konuş haddini aşıyorsun
    - kendini ne zannediyorsun sanki şu hayatın boyunca değerli bir yığına dönüşeceksin*
    - ben seni önemsemiyorm
    - sözde de bir adaletiniz var; yok.... iyi günler

komik geliyor ama keşke herkes böyle kavga etse
  • içinde geleceğin tiyatro oyuncularını barındıran kavga.

her biri ayrı yetenek, parlayan bir yıldız. tiyatrolar bu çocukları keşfetmeli çünkü doğuştan yetenekliler. *

" sağa zum yaptım ganqa" acayip güldürdü. ali'de fena halde düşündürdü. belli ki felsefeye aşırı ilgisi var ve birkaç film ya da dizi karakterinin aynı anda etkisinde kalmış.

yine de videoda şunu gördüm; ergenliğin zirvelerinde olmalarına rağmen aklı başında çocuklar. anna freud ergenliği “fırtına ve stres dönemi” olarak nitelendiriyor ki buna rağmen kavgaları da acayip seviyeli. unutup hallerine gülsek de onlar birer ergen ve hâlâ çocuk. yıllar sonra onlar da bu hallerine kesin çok gülecek.
  • öyle bir kavga düşünün ki kavgada edilen sözleri yazarlar kitabına replik diye yazıyorlar.
    (bkz: içleri esneyen insanlar yığını)
  • iri arkadaştan övgülerle bahsedilmesini anlamıyorum.belliki sınıfta baya dışlanmış ve kendisini şiddete başvurmadan anlatmaya çalışması hoş ancak hareketlerinin normal insan davranışı olduğunu düşünmüyorum ya çok fazla film izliyo yada ikinci ihtimalse anladınız siz onu hapı yutmuş.