şükela:  tümü | bugün
  • odtü öğrencilerini "adam olun" "delikanlı olun" diyerek açıkça tehdit etmiş olan cihatçılardan birisidir. sadece kelimelerini birkaç teorik sosla bulandırmış, bir halta benzediği görüntüsünü vermiş.

ayrıca yine cihatçı akhi'leri gibi kafa kesmeyi savunuyor.

nefret suçu işlemektedir.

(bkz: #57244111)
    (bkz: #57243273)

yenileceksiniz oğlum, yenileceksiniz. raşid tuğral ve soytarılığını yaptığı ışid rakka'da, siz türkiye'de... yenileceksiniz.
  • ''adam olun'', ''delikanlı olun'' sözleri tehdid olarak algılanmış yazar.

bu sözlükte islâmî oluşumların başlıklarına, ''faşizmin hakkı kurşundur'' yazan yoldaşlarınız tehdid etmiş olmuyor da, bu mu tehdid oluyor? ben bırakın cihatçıyı, ışidçiyi, bir islâmcı bile değilim. hakkını savunma gayesindeki bir müslümanım. sizin kafanıza göre insanları classify edip dövemeyeceğinizi söyleyince mi sıkıntı oluyor?

benim tehdid ettiğimi, cihatçı olduğumu, nefret suçu işlediğimi falan düşünen varsa hakkımda dilekçesini savcılığa versin, davasını açsın, mahkeme salonunda bir güzel karşı karşıya gelelim, iki de çay içeriz. yoksa sözlük köşelerinde yoldaşçılık oynarken laga luga yapmasın.

ama devrim mahkemesi olmasın ha, normal kapitalist liberal devlet yargısı istiyorum, yoksa gelmem.
  • klasik bir dinci, sallamamak lazım.
  • rezil herifin teki olabilir.
  • nickaltına rafızî çakallarının, kâfirlerin, farmasonların ve ırkçıların doluşmasının yegâne nedeni, 4 çocuğa tecavüzden mahkum olan hatırlı zat başlığında, bu şahsa ''osmanlı torunu'' denilerek provakatif bir üslup kullananlara (#57554306), anladıkları dilden yanıt vermesidir (#57555085).

ne o, canınızı mı sıktım? size müslümanların geçmişine sövdürtmeyeceğim. ayarı alır oturursunuz aşağı. siz söyleyince güzel de biz söyleyince mi kötü? havlayın durun anasını satayım.
  • düşünce özgürlüğünü savunanlarca düşüncelerinden ötürü linç edilmekte olan bir yazar.
  • alevilere hakaret edip yargısız infazca hedef gösterme konusunda sınırları aşmış şahsiyet(!)
    düz adam sami dahi olacak kapasiteden bile yoksundur (!)

bak değerli(!) osmanlı sevicisi,
    --- spoiler ---

nickaltına rafızî çakallarının, kâfirlerin, farmasonların ve ırkçıların doluşmasının yegâne nedeni, 4 çocuğa tecavüzden mahkum olan hatırlı zat başlığında, bu şahsa ''osmanlı torunu'' denilerek provakatif bir üslup kullananlara (#57554306), anladıkları dilden yanıt vermesidir (#57555085).

ne o, canınızı mı sıktım? size müslümanların geçmişine sövdürtmeyeceğim. ayarı alır oturursunuz aşağı. siz söyleyince güzel de biz söyleyince mi kötü? havlayın durun anasını satayım.

--- spoiler ---

ilgili entry'de osmanlı torunu diye hitap edilmesini hangi akla dayanıp ya da göz harici neresiyle okuyup provakatif olarak algılamış merak ettim.
    sonuçta bu pedofili osmanlı tuğrasıyla fotoğraf çekinmemiş mi ?
    -evet
    bu pedofili, ilgili tweetlerinde osmanlı hayranı olduğunu beyan etmemiş mi?
    -evet
    bu pedofilinin osmanlı torunu denmesine engel bir durum var mı ?
    -hayır!

tecavüzcü sapkın bir adamın din kisvesine sığınıp, pis emellerini bu kisve altında toplamış -masum- sabi sübyanlara yaptıkları, adaletçe tasdiklenmiş durumda iken topu ataca atarak alevilere nefret kusmak, hedefi saptırmaktan başka bir şey değildir.
    kusura bakma ama buralar sana göre değil; bu kusmuklarını saçacağın başka platformlara git, burada yemezler!

aynı cenaha sahip başka kusmukçu için:
    (bkz: hayali mahlas/@omerce)

yazdıklarımın üzerine iyi denk geldi
    levent gültekin durumu özetlemiş editi: http://www.diken.com.tr/…rkef-nasil-en-makbul-oldu/
    *
    *

yazım editi: türk dil kurumculuğu(!) oynamamak lazım, osmanlı seviciliği çarpar adamı maazallah(!)
    duymadığın deyimleri 'gramerde yok terkipe aykırı' demeye yamamamak lazım, neyse..
    otur osmanlıcılığınla oynayadur. hatta trt'de bir zamanlar çıkan ressam bob * vardı ya onu izle
    "şuraya mutlu küçük bir osmanlıcık çizelim" der belki.
  • her özel mesajına cevap verdiğimiz adam kendisini nimet addedip nickaltına yazacaksa, artık özel mesajlara cevap verme hususunu bir kez daha düşünecek yazar. şimdi gelip buralara kusan adamların önce türkçe yazı yazabilmeyi öğrenmesi gerekiyor. meselâ, ''yargısız infazca'' diye bir terkip yok türkçe gramer yapısında. rica ederim yazı yazmaktan aciz olanlar gelip buralara göz zevkimizi bozmasın.

ikinci olarak, bu rafızî camiası umumiyetle takiyyeci ve yalancı olduğu için, gelip buraya hala daha ''alevi düşmanlığı'' yaygarası koparabiliyor. kendileri 7/24 ehli sünnete, islâmiyet'e, sünnilere, osmanlılara, bilimum kıymetli şahsiyete sabaha kadar hakaret ederken, elin tecavüzcüsüne ''osmanlı torunu'' diyerek provakatif bir üslup kullanırken, biz bunlara anladıkları dilden yanıt verip ''celâli torunu'' deyince, biz nefret söylemi yapmış oluyoruz.

bir de kendi doğruluklarını ispat etmek için öyle bir metod kullanmışlar ki, aklınız hayaliniz şaşar. neymiş? tecavüzcü osmanlı tuğrasını seviyormuş, asıyormuş, dolayısıyla osmanlı torunu diyebilirmişiz... bu düz, gerizekâlı mantıktan gidersek, celâli isyanlarında ''oğlan kaldırmak'' olarak tabir edilen iş olmuş mudur? evet, olmuştur. bu tecavüzcü de bunu yapmaya yeltenmiş midir? evet, yeltenmiştir. o zaman ''celâli torunu'' dememde beis yok. çünkü geçmişte celâlilerin yaptığı meşhur işi tekrar etmiş, nesep olarak olmasa da zürriyet olarak torunları olmuş.

bakın çocuklar, hepinizin kafası az çok çalışıyordur herhâlde, siz sağa sola küfretmeyin ki, biz de küfretmeyelim. siz adam akıllı yazın ki, biz de yazalım. ''hep biz küfredeceğiz, hep biz haklı olacağız ve hep biz mağdur olacağız'' kafasında olduğunuz için, sözlükteki nisbî çoğunluk da sizinle aynı aptallıkta fikirlere sahip olduğu için, burada yüz buluyorsunuz. ama şu bir realitedir: bir tecavüzcüye osmanlı torunu falan dersen, ben de gelir celâli, alevi falan derim; anladın mı, mütekabiliyet prensibi...

o yüzden getirdiğiniz argümanlarla insan aklına hakaret etmeyi bırakın da, bana sövmeye ayırdığınız zamanı, başlığa açan provakatöre de ayırın biraz. tamam mı, çünkü allah'a şükür gerizekâlı falan değilim yani, yaptığım işi ve neden yaptığımı biliyorum.
  • akademisyen olduğunu, esas itibariyle hukuk alanında uzmanlığı olduğunu, bu uzmanlığın çağdaş hukuktan ziyade hukuk tarihi ile ilgili olduğunu ve son derece donanımlı olduğunu düşünüyorum. hatta kendisinin kim olduğuna dair tahminim de mevcut. sözlükteki ergen ve türk tipi müslüman popülasyonuna akademik dille laf anlatmaya çalışmak gibi çetrefilli bir yola girmiş görünüyor. kolaylıklar diliyorum. takipte olduğumu da ekliyorum.
  • bakın çok enteresan; saf osmanlı torunu kenize murad bu şahıs kadar osmancılık veya fanatiklik yapmaz.
    bu şahıs kendinin beyan ettiği üzere çerkes. kenize murad bile osmanlının bir türk imparatorluğu, türkiye'nin ve bir türk devleti olduğunu ve bu durumu kabullenmişken, bu şahıslar kraldan çok kralcılık yapar, türklerin mirası üzerinden mastürbasyon yapar.

sanki selçukuluyu, osmnalıyı türkmenler kurmamış gibi alevi türkmenleri hakkında aşağılık şeyler yazar, kimliğini taşıdığı millete hainlik yapar.
    işte bu şahıslar dağdaki pkk'lıdan daha tehlikelidir. sivilde bunlar devlet kademesine yerleşir, türklere ve kültürlerine gizliden düşmanlık besler ama türklerin yüzüne gülümser, sözlük gibi anomin ortamlardaysa gerçek yüzünü gösterir.

ayrıca bu şahısa önerim; türkmenlerin namus algılayışını sorgulayacağına, padişahla imam nikahsız ilişkiye giren, sayıca bol çerkes hatunların durumunu önce bir sorgulasın...