• ben bağış yaptım. yaptığım bağış ne beni zengin yapar ne de fakir yapar.
    yardım kuruluşlarına da yapıyorum fenerbahçeye de yapıyorum.

değer verdiğim kurum, kuruluşlara vakıflara yardım yaptım ve yapmaya devam edeceğim.
  • öküz alırız o parayla, öküzzzzzz
  • galatasaray vakti zamanında bunu akıl etseydi şimdi barselona olurdu adamlar resmen rezillik yaşadı fenerbahçede varlık içinde yokluk çekiyor imajı veriyor, demekki paranın kaynağı aziz yıldırımmış
  • bizim derdimiz ne komili, ne alper’in saçları ne de slimani çöpü. biz fenerbahçemizi seviyoruz. ali koç’un 50 milyon tl verdiği bir durumda biz taraftarlar da çorba da tuzumuz olsun istedik. anlayamayacağınız konularda bik bik ötmeyin.
    hep beraber başaracağız ve avrupa’nın en büyük 10 takımından biri olacağız.
  • umarın mevcut yönetim toplanan parayı doğru bir biçimde değerlendirir, yanlış transfer politikaları ile kulübü daha ciddi maddi zorluğa sokmazlar.

ali koç liderliğindeki yönetime güvenmemiz gerektiğine inanıyorum. kulüp şuan değişim sürecinde ve değişimler her zaman sancılı olur. yönetimin yapacağı düzenlemeler ve iyileştirilmelerin türk futbolunun geleceğini yönlendireceklerine inanıyorum.
  • ali koç neden kendi cebinden falan 50 milyon veriyor.yıllardır o şirketlerde çalışan işçiler var.o 50 milyonu işçilerine dağıtsa o insanlar kimbilir ne kadar mutlu olur.umarım doğru değildir bu söylenti.
  • seneye bitane daha tolgay alacak para toplanmış
  • fenerbahçe kulubünün sahibinin taraftar olduğunu göstermiştir. ali koç bizzat yüzlerce milyon lira klübe aktarmışken bu takımın sahibi benim havasına girse kimse bişey demeyecekken taraftarın klübü sahiplenmesi için müthiş bir iş yapmıştır. insanlar maddi destek sağladıkları zaman daha çok sahiplenirler. bu saatten sonra kim ne kadar para ile gelirse gelsin bu klübün sahibi benim havasına giremeyecektir.
  • 2.9 milyon euro tutarında bağış yapılmıştır. moses’in yıllık maaşının 4 milyon euro olduğu düşünüldüğünde devede kulak kalan bağış miktarıdır.
  • bu ulke cocuguna mama bulamayan anneler ,
    ogluna pantolon alamayan babalar,
    cocuklari isinsin diye odun alamayan analar,
    kanser ilacini alamayan genc kizlar ,
    protezine haciz gelen gaziler,
    cocuguna harclik veremeyen babalarin hayatina son vermesine sahit oldu. su kampanyayi izledim de ara ara hakikatten bu dunya kotu bir dunya. yazik gunahtir ya.
    o fenerliyim diyen sporcular kendi maaslarindan sadece %5 fedakarlik yapmismi?
    o bagiscilarin kac tanesi bir yoksul doyurdu?
    kac tanesi zor durumda olan insanlarin elinden tuttu?
    bu program canli yayinlanmasaydi arayanlarin kac tanesi gene ayni bagislari yapardi?
    lanet olsun bu duzene. lanet olsun...

edit : hakkimda guzellemede bulunan ahlaksiza selam ederim!!!
    sag elin verdigini sol el gormesin anlayisini benimserim. kendisine hakkimda da ozelden bilgi vermek icin beklerim.
hesabın var mı? giriş yap