şükela:  tümü | bugün soru sor
  • duble yaparız, götünü tutamazsın, 3 tane vururuz cimboma diyen amcamızın tüm videodaki en vurucu sözü. kendisi acilen fenerbahçe kongre üyesi yapılmalı ve bu video maçtan önce tüm takıma izletilmeli. bu dayıyı üzmeye hakkınız yok emenikeyim.
  • milyonların üzerine çöken ölü toprağını tek cümlesiyle dağıtan dayıdır.

ayrıca bu muhteşem sözden pankart, beste, kareografi vs yapılabilecek ne varsa yapılmalıdır.
  • galatasaray 1-0 alır diyen abi bu lafı diyen abiden sonra skoru 2-0 3-0 alır'a çıkarmıştır.

eğlenceli video.
  • fenerlilere yakışan slogan. gerizekalı sürüsü yemin ediyorum. hıyarın teki çıkmış salak salak konuşmuş tersten saplamış bilmem ne. zeka seviyesi ortaokul 1. fenerliler de gelmiş yok neymiş ölü toprağı silkelenmiş falan. gerçekten malsınız.
  • tam fenerbahce'nin ihtiyaci olan soylem. boyle agresif, karsisindakini kizdirmaya yonelik, biraz da cinsel ima olan bir soz derbi oncesi. "hee he" derseniz, istedikleri reaksiyonu vermezseniz bu da unutulur.
  • ondan sonra köyt büze laf söylüyür diye ağlıyoruz. aha ulan işte sayfalarca küfrettiğin, saatlerce entry döşediğin köyt bu insanlardan bahsediyor.

spordan, istatistiklerden ve eldeki verilerden , bilgiden ve hatta mantıktan tamamen uzak insanlar... bir şeye inanıyorlar ama neye inandıkları belli değil. sorsan neye inandığını bile bilmez ama inanır. "herkes inanıyor çünkü bu kadar insan yalan mı söylüyor" diye de çıkışır sana.

adam galatasaraylı ama tek bir furbolcusunu dahi tanımıyor. öteki fenerli zannedersin ki fener kaybederse dükkanını yağmalayacaklar. geçen bir video izlemiştim trabzon kazanamadı diye kendi dükkanını kendi yağmalayan bi adam vardı.

olayın daha da vahim tarafı ise bu adamlar öyle özenle seçilmiş, ayarlanmış falan değiller. gerçeğin ta kendisi. çoğunluğun bir parçası. sürüyle var bu heriflerden etrafımızda...
  • basligi acarken kesin $ikeci aziz ya da yancisi mahmut soylemistir diye dusundugum, ama onlardan terbiye ve seviye olarak fazla bir farkinin olmadigini gordugum taraftarinin soylemi.
  • ismail kartaldan daha çok motive ediyor
  • (bkz: adam fenerli zaten)

buna gulen adam ercan saatci, metin ozulku ve omer cavusoglu'na da guler.

bunlarin seviye ayni. analarini sikicez deseydi ah tonton amcam ne guzel pek sakaci derlerdi.
  • dillere pelesenk olacak söz. ancak hemen sonrasında gelen abinin rahatlığını çözemedim ben amk. adam ''fenerbahçe alacak tabii ki ne zannediyorsunuz'' derken bile hiç kasmıyor. bu rahatlıkla başkan bile olabilir. o nasıl bir taşaktır..