şükela:  tümü | bugün
24780 entry daha
  • zico'yu niye gönderdiğini hala anlamadığım takım.
  • iflas etmiş bir yönetime sahiptir. artık yok hükmünde taraftar ve sponsorlar için.

kızdırmasınlar en iyi oyuncularını alıp yedek bırakırım diyen adamın en iyi futbolcusunu beşiktaş aldı yedek bırakıyor.

lig tv almadım, passolig yenilemedim, her ay fenerium'da en az 200 tl harcardım bu sezon metelik harcamadım ve harcamayı düşünmüyorum, maçları bir şekilde izliyorum.

sorun josef, topal, ozan üçlüsünde değil, sorun bu üçlüden bir bütün yaratacağını zanneden futbol fakirlerinde.

sorun ismail'de değil. sorun caner gelmek istemesine rağmen reddedip, ismail'e kucak açanlarda.

aykut kocaman değil suçlu. suçlu fenerbahçe için tel seçenek olarak aykut kocaman'ı bırakan itibarsız yapıda.

taze kaba ihtiyaç var, kongre hazırlığı yapan taraftarlığını unutan bencillere değil, taraftar gibi hala takımını seven ve sadece takımını düşünen insanlara ihtiyaç var.

not: baba yadigarı canım fener'im.
  • aziz yıldırım diktatörlüğünde günden güne yok olan takım. fenerbahçeliyim deyip ona destek veren paralı köpekleriyle mutlu mesut çöküşler dilerim. memlekette kim koltuğa yapışsa yalayanı çok oluyor. kendisine destek veren tüm yalama taraftarlarına hakkımı helal etmiyorum. yalayın efendiler yalayın. dilinizde yara çıkana kadar yalayın. aksırıncaya tıksırıncaya kadar yalayın.

not: kendi düşen ağlamaz valbueana spor.
  • diktatörya çökünce toparlanma sürecine gireceğiz, o zamana kadar sabırlı olmaya devam. ama anlamadığım tek şey ise yargıtay neden karar vermiyor? birileri fenerbahçe'nin bu halde olmasından çok memnun sanırım...
  • son 10 yıl içinde beşiktaş'ın gerisinde kalmış ve beşiktaş'tan daha başarısız olmuş bir camia haline gelmiştir.

ne diyelim, bu ülkede makamlara gelenler, makama gelmesine sebep olanlara hakaret ederek, üste çıkarak, o koltuklara yapıştıkları için yorum yok.

not: antidursunspor
  • fenerbahçe futbol takımının eski kaptanı alex de souza'nın doğum günü için kaleme aldığım hikaye:

(bkz: #70792085)
  • dün itibariyle 11yillik digiturk uyeligimi iptal ettirdim..gerekcesi ise fenerbahce diye belirttim..en azindan izlemem maclarini..uzuntum daha az olur en azindan..
  • yok hükmünde olan başkanı söz konusu koltukta oturmaya devam ettiği sürece dibi görecek takımdır.
  • eylül ayının ortası gelmişken hala formada göğüs sponsoru olmaması yönetimin büyük başarısızlığıdır, fakat hiç bir basın kuruluşu bunu ön plana çıkarmış değil.
    güya türkiye'nin en büyük spor kulübüyüz ama formada göğüs sponsoru bulamıyoruz.
  • aziz yıldırım bu gece vardar-zenit maçını seyredipte purosunu yemediyse taksim meydanında eşek gibi anırırım
36 entry daha