şükela:  tümü | bugün
25638 entry daha
 • soldado: 3,5m euro
  janssen (internette bulamadım) bence o da en az: 3m euro
  rvp: 4,9m euro
  fernandao: 1,6m euro

  toplam ödenen maaş yıllık 13m euro yapıyor. e be güzel kardeşim böyle parça parça maaşları ya tutarsa adamlara ödeyeceğine senelik 8-9m euro verip baba forvetlerden birini getir, 4-5m euro'ya da başaltı bir yedek olabilecek forvet getir. alacağın baba forvet hem sükse yapar hem de orta yaş bir adam getirebilirsin. 3. forvet olarak da yerli olur, yabancı olur potansiyelli afrikalı bi kardeşimizi getir afrikadan falan. koskoca fenerbahçe'ye yıllardır adam gibi forvet gelmiyor.
 • çok kötü yönetilen en bütük camia. yönetim değişmeli,mantalite değişmeli, tarz değişmeli ve kulüp içine sevgi gelmeli.
 • ‘2011'deki tertemiz şampiyonluğumuzu doğrularken nasıl oluyor da gene aynı seneden sonra ve her türlü engele rağmen 2014'te şampiyon olmamızdan sonra şampiyonlar ligine haksız olarak gönderilmeyişimiz ‘

  bunu yazan kişi bugs bunny’nin varlığına filan da inanıyordur. yoksa hiç kimse, aziz yıldırım da dahil, o sezonun temiz olmadığına inanmıyor. şikeyi yapan adam çıktı itiraf etti. yaptıysam fenerbahçe için yaptım dedi. ama hala temiz şampiyonluk filan diyenler var.
 • 17 aralık operasyonuna iman eden taraftarları sike operasyonunun kumpas oldugunu iddia ediyor.

  demek bu cemaat bazen kumpas kurarken bazen essahtan yargılama yapıyor :d

  tamam kardesim sike kumpas. tarla ekilme, kurban kesme, kahe’nin insaatta calısması, ibrahim akın’ın hocayla sike parası konusması hepsi yalan. aziz mahkemede tapelerin gercek oldugunu kabul etti ve sesli olarak dinlemek bile istemedi ama yine de yalan.

  kocum istediginiz kadar götünüzü yırtın, azizin sike yaptıgını bu ülkedeki her vatandas biliyor. sikecisiniz, sonsuza kadar da öyle kalacaksınız.
 • 05 ucu olmayan odamın 07 hatta 09 ucu bile yoktur
  senin ucun bucağın yok kas kafalı

  şişe şike sike sike şampiyon olduk
  sütten çıkma ak kepçe seni
 • halen daha su kulubu savunan varya akil sir ermiyor nasil bir akil tutulmasi ezikliktir bu takimi tutmak insanda hicmi onur gurur hasiyet seref olmaz bunlrdan birini bile nasil olurda tasimaz.
 • ikide bir şike muhabbeti açanlara;

  o tapelerde ne söylendiği umrumda değil, beni hiçbir şey fenerbahçe'nin 2011 yılında şikeyle şampiyon olduğuna inandıramaz!

  bakın, "delillerin hukuka aykırı biçimde, gayri resmi yollardan toplandığını", "bize kumpas kurulduğunu" falan söylemiyorum. bu işin ceza davası ayağının kumpas olduğunu, fenerbahçe'nin 2007'lerden beri ele geçirilmeye çalışıldığını zaten herkes biliyor. önceleri bize inanmayanlar da dediğimize geldi. ben diyorum ki, aziz yıldırım ve diğer yöneticiler kimle ne görüşmesi yaparsa yapsın, bunlar sonuç değiştirmeye yetmez. siz sapla samanı birbirine karıştırıp bunlar üzerinden bizim sahadaki emeğimize kara çalmaya çalışıyorsunuz, ben de sahadaki mücadeleyi ve emeği savunuyorum.

  neymiş, ibrahim akın'a para teklif edilmiş, o da şike parası caiz midir diye imama sormuş, imam caizdir demiş. ee yani? o sezon tr kupası dahil 30 maçta 8 gol atan ibrahim, bize gol atamadı diye mi yendik biz ibb'yi? imam efendi'den allah razı olsun, yoksa ibb'yi nasıl yenerdik! neymiş kelimenin tam anlamıyla "kanırta kanırta" kazandığımız 4-3'lük sivas maçında korcan o golleri bilerek yemiş. aynı maçta bizim volkan'ın yediği saçmasapan gollere de baksanıza!

  yıllardır fenerbahçe'nin hak yediğini iddia ediyorsunuz ama asıl sizde hak, adalet gibi kavramlar yok. fenerbahçeli futbolcuların sahadaki emeğini yok saymak işinize geliyor. işin içinde hakemler olmadan sonuçların önceden belli olduğunu kabul etmek işinize geliyor. ne güzel adalet!

  şike yapıldığına gerekçe olarak gösterilen o tapeler vs. olmasaydı, fenerbahçe’nin bu maçları mutlaka kaybedeceğinden emin misiniz? fenerbahçe’nin bu maçlarda kötü oynadığını, bu maçlarda futbolun doğasına aykırı şeyler yaşandığını, sonuçların hak edilmeden kazanıldığını maçları seyreden kişiler olarak söyleyebilir misiniz? (sahi, siz o maçları seyrettiniz mi?)

  italya’da 2006’da yaşanan şike skandalı mafyaya yönelik telefon dinlemelerinde tesadüfen bazı maçların sonuçlarını etkilemek üzere hakemlerle anlaşıldığı saptanınca ortaya çıkmıştı. yani işin içinde hem gerçekten mafya var hem de hakemler. hiç kimse, maç sonuçlarına hakemler kadar etki edemez.

  temmuz 2011'den beri dilim döndüğünce, elim yazabildiğince fenerbahçemin 2010-11 sezonundaki şampiyonluğunu; aykut hoca'nın, kaptan alex'in ve tüm futbolcuların emeğini, alın terini savundum. ömrüm yettiğince de savunacağım.

  fenerbahçelilere sesleniyorum, buraları boş bırakmayın.
 • sahadaki futbolcuların emekleriymiş, ne olmuş ibrahim akın’a para teklif edildiyse ve o kabul ettiyse. ibb kim lan, feneri yenecek. geçiniz efenim bunları geçiniz.

  o zaman hırsızın da emeğine saygı duyalım. adam günler öncesinden gelip keşif yapıyor, etrafı inceliyor. modern çelik kapıları açmak ayrı bir zanaat gerektiriyor. bence hırsızn suçlanması saçma. adamın ortaya koyduğu bir emek var. hem o çalmasa başkasının çalmayacağı ne malum.

  tanım: başkanı şikeyi defalarca kabul etmesine rağmen, taraftarı inkar eden kulüp.
 • ergun gürsoy hayranlarınca eleştirilen tertemiz takımım.
 • burada şike diye cırlayan göt oğlanları nedense 17/18'lik serideki kendi maçlarında kanırtmamızı şike olarak görmezken, buca'dan sivas'tan medet umar. bre göt oğlanı kardeşim şimdi söyle bana, ya buca kadar sikimizde değilsin ya da sen de şike yaptın. hangisi?
3489 entry daha