şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
30714 entry daha
  • yusuf namoğlu’nun mhk başkanlığından istifa etmesiyle şampiyonluğunun önünde engel kalmamıştır.
  • pop kek gibi takım. yenilmeye doyamıyor.
  • an itibariyle birçok eksiğe rağmen sezonunun en iyi futbolunu oynayan takım. hem de zenit'e karşı. harun'un penaltı kurtardığı, slimani'nin aylar sonra golle buluştuğu bu maç umarım sezonun kırılma noktası olur.
  • leş gibi takım. güzel oynaması bazı maçlara özeldir. bu sene hiç bişey olmaz ama bağzı fb taraftarına göre utanmasalar şampiyonluğa oynuyacaklar.

not: zenit maçına girdiğim entry sebebiyle fetöcü olmakla itham edip kulak arkama kadar söven gerizekalı fb seyircisine ithafen yazılmıştır.
  • önümüzdeki hafta aykut kocaman tarafından gazı alınacak takım. bu seneki en büyük hatası yabancı sınırlaması getirmeye çalışıp, bütün takımın yükünü maç esnasında yabancı futbolcuların üzerine yüklemek. kardeşim haftalardır ağlıyorsunuz yabancı sınırı gelsin diye çık işte zenit karşısına 11 türk futbolcu ile seni tutan mı var? ben moses yerine yeni cengiz ünderler görmek istiyorum türk takımlarımızda ya da skrtel yerine ozan kabaklar. türk futbolu moses'e milyonlarca euro vererek kurtulmayacak, fenerbahçe gibi bir takımımızın 11 türk ile oynaması ile kurutlacak. ali koç derhal gerekeni yapmalıdır.
  • "sadık çiftpınar yürekli fakat çöp bir oyuncu yakında taraftarının küfürlerini göreceğiz" dediğim için beni kıskançlıkla itham eden taraftarlara sahip kulüp.
    marcao - luyindama tandemi var ve ben bunu kıskanıyormuşum şaka gibi aq. iddia ediyorum fenerbahçe 11'inden 1 futbolcu bile galatasaray 11'ine giremez. ayrıca serdar aziz sizin bu kıvırcıktan iyidir sakatlık problemi olmazsa sadık'ı keser.
  • başlığı altında görüldüğü üzere bu gece sadece zenite koymamış takım. yine doluşmuşlar. uzun uzun ağlamışlar bide, ders almamalarını geçtim, adamlar hiç üşenmiyor da aq.
169 entry daha