şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
30975 entry daha
  • düşüyor dediğiniz takım 6. sıradan 3 puan uzakta.

not:gs
  • dünyanın en büyük spor kulüplerinden biridir. ayrıca çocukluk aşkıdır adeta bir sevgili gibidir bazen kızarsın artık yeter dersin ama yine kendini onu izlerken bulursun. umarım canımız ciğerimiz seneye şampiyon olarak yeni bir dönemi açar ve hak ettiği günleri görür.
  • vasat üstü oyuncuları valbuena (34), skertel (34), soldado (33), dirar (33). bir de moses var ek olarak o da kiralık. başka da sike sürülür isim yok. önümüzdeki birkaç dönem %80 falan isabetle transfer yapması gerekiyor bu takımın. ali koç ve comolli'nin geçmiş icraatlerine bakınca çok çok zor. acil topçudan anlayan biri lazım fener'e.
  • it gibi koşan, adam yiyen, kemik kıran bir orta sahaya ihtiyacı var. varsın top oynamayı bilmesin.
  • stad içinde taraftar arasında çok fazla uyumsuzluk var. okul açık maratona uymuyor maraton kendi içinde 3 e ayrılmış. okul açık c nin söylediği marşı atıyorum maraton h söylemiyor maraton kendi arasında kavga ediyor. migros la maraton tam olarak gücünü gösteremiyor bu yüzden tek ses çıkması imkansız bu şekilde. halbuki amigolara verilecek 5 -6 telsiz kulaklıkla biraz teknolojiyle mabed gerçekten cehenneme dönebilir. çözüm bu kadar basitken yıllardır aynı sorunu yaşayıp her hafta aynı sıkıntıyı çeken taraftar-yönetim neden böyle bir çözüm üretmez anlamak mümkün değil.

buradan stad a gidip birbirine trip atan ılıklara sesleniyorum bu güzel takımı kişisel egonuza alet etmeyin.
  • konya ve sivas maçlarında hakemin ittirmesi sayesinde kümede kalmıştır.

normal hakem yönetimleri olsaydı, son 4 haftada 2 puan alabilmişlerdi.

türk futbolu böyle bir şey.
  • (bkz: #87797459)
  • senin ben fenerbahçe ile ilgili entrylerini sikeyim amın oğlu algıcı şerefsiz sırp yavrusu.
    dün gece koyunca ne yazacağını şaşıran trolleri başlığına toplayan sevdamız.
  • önümüzdeki sene 1 kaleci 1 sağ bek 1 sol bek 2 stoper 3 orta saha 2 kanat 2 forvet transferi yaparsa eksiklerini tamamlayacak ve şampiyonluğun en büyük adayı olacak sevdamız.
  • eski büyük.
    parayla pulla başarı gelmez. başarı planlama ve çaba ile gelir.
    goy goyla başkan seçtiler. şu tartışmalı başkanlık seçimi videosunu izleyin anlarsınız neden bunlardan olmayacağını.
37 entry daha