şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
33924 entry daha
  • valon berishayı transfer etse ne de güzel olacak takım
  • galatasaraylıyım.

dün fenerbahçe biraz sert biraz katı başlığında yazılan nefret söylemlerine çok üzüldüm. kendi bakış açınızdan haklı olduğunuz noktalar vardır elbet ama emin olun benim gibi atatürkçü, laik, ülkesini seven taraftarlar sırf sarı-kırmızı renklere tutkusu yüzünden bu terörist yapılanma ile anılmayı (fetösaray, himmetspor, vs.) hak etmiyor.

doğru kitleye buradan ulaşabilirim diye sizin başlığınıza yazıyorum.

hakan şükür üzerinden galatasaray’ın kurumsal kimliğine saldırılmasını iki yüzlü buluyorum. bu şahsın düşünce yapısı ve kimlerle birlikte olduğu kulübü bağlayacaksa, lütfen şunlara da tepki gösterin:

- euro 96 elemelerinde deplasmanda isviçre’yi 2-1 yenerken efsane bir gol ile tüm türkiye’yi sokaklara döktü, turnuvaya katılmamızı sağladı. şapka çıkartacaksınız şapka sözünü söyleyen spiker ilker yasin’i terörist övmekle veya galibiyeti kutlamak için sokaklara çıkanları terör gösterisi yapmakla suçlayacak mısınız?

- 2002 dünya kupası üçüncüsü olan takımda yer alan bu futbolcuyu kadroya alan şenol güneş’e bir soruşturma açılacak mı?

- bu şahsı milletvekili seçtirip yüce meclise sokan siyasilere bir sözünüz olacak mı?

- zamanında yayıncı kuruluşa baş yorumcu olarak atandığına göre lig tv aboneliklerinizi iptal edecek misiniz?

sporcu kimliğiyle galatasaray efsanesi olabilecekken, dünya görüşü ve fetö ilişkisi yüzünden şu an utandığımız bir kişi haline geldi. yukarıdaki örneklerde kimseyi suçlayamıyorsak, kulübün maaşlı çalışanı için de koca camiayı suçlamanız mantıklı gelmiyor. tıpkı türkçe olimpiyatları’na sponsor olan koç grubuna terörist yakıştırması yapamayacağımız gibi. bu arada aynı tepki asla emre belözoğlu için gösterilmiyor.

buradaki çifte standardı tam olarak anlatabildim mi bilmiyorum. her kulüp içinde farklı görüşlere sahip insan var sonuçta, ışid sempatizanı fenerli, pkk sempatizanı beşiktaşlı, boko haram sempatizanı galatasaraylı olması bu takım taraftarlarının tamamını aynı kefeye koyabilir mi elinizi vicdanınıza koyun...

tanım: ezeli rakibimiz, ebedi dostumuz.
  • üstteki entry ye cevaben: olay hakan şükür den çok fetöyle ilgili. adamın videosu var. gs yi ayağa kaldırdık diyor. daha ne olsun:)
  • fetö bittiğinden beri kupa alamayan takım.

bu takımı artık kendi taraftarları bile pek savunamıyor galatasaray karşısında.

ama bu haddini bilmez tinerci küçük şikeciler, büyük şikeci abilerine yaranabilmek için habire mide bulandırıyor. aldığı kupayı iade eden şerefsizin doğurdukları bu tinerciler.
  • feto bitmesi için bu ülkede fetonun spor kulübü ve fetonun siyasi partisi kapatılmalı, ikisininde kim olduğunu herkes biliyor bu iki kurum kapandığı gün feto bitmiş diyebiliriz.
  • spor klüpleri birer siyasi parti ile özdeşleştirilecek olsa fenerbahçe’m kesinlikle chp olur.
  • bir siyasi parti vardı samanyolu tv
  • yeni sezon kadrosunda mehmet ekicinin yanında bir de ferdi kadıoğulunu tffye bildirmemiş takım. listeye en az 10 kere baktım ama adını göremedim. bu doğru olabilir mi ?

edit: bilgilendim.
  • yasi geregi ferdi'yi kadroya yazmasina gerek olmaksizin oynatabilecek olan takim.
  • fetö elebaşı ve imralı canisi başta olmak üzere, vatan hainlerinin,tetikçilerin ve kumpasçıların nefret ettiği sert ve katı bulduğu sarı lacivert duvardır. nasıl çanakkale geçilmezse bu duvar da aşılmaz.
106 entry daha