şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
 • alexli zamanların hariç hiç çekilmiyorsun fenerbahçem. bezdirdin artık
 • sosyal medyada ingilizce hesabı üzerinden abd'de polis tarafından öldürülen george floyd için ırkçılık karşıtı güzel bir paylaşım yapmışlar.çok güzel fakat aynı kulup siyahi oyuncuya muz sallayan taraftarı psikolojik hastalığa sahip diyerek kamuoyu önünde ciddi ciddi savunmuştu.spor tarihinde ender anlardan biridir. emre belezoğlu konusuna hiç girmiyorum.
  ırkçılık karşıtı söylem yapanlara özellikle kurumlara sormak lazım " bunun için ne yaptın ? "
 • biraz önce aklıma şöyle bir şey geldi. klübümüzün hali ile ülkemizin hali birebir uyumlu gibi, ülkemizde de artık eskiden değerli ve güzel olan her şey bitirilip, yeni ve değersiz olan her şey yüceltiliyor.
  örnek olarak; atatürk unutturulmaya çalışıyor, insanlar dinlerden uzaklaştırılıyor, bayramlar eski bayram değil, samimiyet hoş görülmemeye ve yanlış anlaşılmaya başlandı ve fenerbahçe değersizleştirilmeye başlandı. eski yeşilçam filmlerine bakıyorsunuz. eğer bir futbol takımı ismi geçecekse bu her zaman fenerbahçe oluyor. bu da fenerbahçenin halkın takımı olduğunu gösteriyor. ama şu an ki halimize bakın! kabul edilemez. türkiyedir fenerbahçe! hababamın kaçtığı fenerbahçeye geri dönmeye ihtiyacımız var. hak ettiğimiz türkiyeye dönmek için bir başkaldıran olması gerekiyorsa bunu en iyi fenerbahçe yapar. bunu daha önce de göstermiştik. özledim seni fenerbahçe
 • ligin başlamasına 10 gün kalmışken halen teknik direktörü olmayan kulübüm.

  daşşak geçilir de bu kadar geçilmez..

  emre kim ki bu takımın başında? bu adamı bir gün bile sevmedim savunmadım sevmem ve savunmam da. volkan’ın bunun eline koca kulübü oyuncak diye veren başkana da iyi gözle bakmam, ligin başlamasına 10 gün kalmış takımın hala hocası yok, laylaylom iyi hoş güzel de yarın iki maç üst üste sıçarsak ilk 10’a da giremez bu takım ondan sonra hocadan büyük birini arar yemek için bu taraftar haberiniz olsun.

  biz bunlar yesin diye vermedik o paraları kimse kusura bakmasın.
 • teknik direktör almayarak doğru yapan kulüp. parasını 1 sene saçma sapan işlere harcamasın borçları temizlesin.

  lig başlayacak. he başlayacak ve coronavirus hiç olmamış gibi kıyasıya şampiyonluk mücadelesi devam edecek değil mi? lig bitti çoktan, oyuncular zoraki oynatılacak ve habire sokağa çıkma yasağı olan ve herkesin eve kapandığı ülkede doğru dürüst takımların antrenman yapmadığı ortamda performanslar nasıl olacak düşündünüz mü hiç? herkes dökülecek, tv'den izlediğiniz maçlar amatör 3. lig kıvamında geçecek. bu rezilliğe hangi sponsor milyon dolarları gömecek sizce? tüm takımlar ellerindeki pahalı oyuncuları çıkartacak çünkü gelecek sene şampiyonlar ligi filan da oynanamayacak.

  bundesliga başladı da ne oldu? al sana muhteşem bayern'in halı saha maçı:
  https://www.youtube.com/…tcxmkzajcys&feature=onebox

  önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayacak takımların bütçelerinin 40-45 milyon euro'lara düşeceğini ve izleyici oranlarının dibe vuracağını tahmin etmek zor değil.
 • ben fenerbahçenin bu süreçte çok iyi yönetildiğini düşünüyorum. evet sabır kalmadı ama başarısızlığın sebebinin büyük kısmı önceki yönetimden kalan borçlardır. ali koç devam etmeli bence hatalarından ders çıkarıyordur birkaç sene içerisinde diğer kulüplere fark atarız ben inandım yapaılanma gençleştirme mantalite bence doğru yolda ilerliyor.
  aurelio ve emre kesinlikle çok iyi hamleler maya tutarsa sportif başarı da gelecektir.
 • diğer takımlar iki aydır antrenman yapamayıp bizim takımın kalitesine gerilemiştir, şartlar eşitlendi*
 • ben bu takımın geç kalmalarından bezdim usandım, oyuncu alınacaktır geç kalınır, hoca kovulacaktır geç kalınır şimdi de hoca getirilmiyor valla bu kadar rezaleti yaşıyoruz sırf sevdiğimiz için, yani bi mutluluğu çok görmeyin şu taraftara artık ya destekse destek verdik feneriumdan alışverişse yaptık maça gidilecekse gittik kombineyse aldık ne yapalım daha çıkıp biz mi oynayalım amk ? valla elimizden gelse yapacağız onu da.

  geleceksezonu da geçiyorum tamam belli seneye mayıs ayını yine sıfır kupa ile kapatacağız ama aga en azından 2021-22 sezonunda bir şampiyonluk kazanalım ya amına kodumun yerinde 8 sene olacak şampiyon olunmayalı.

  neyse o sezonda kesin kaptırırız şampiyonluğu.
 • durumu artık komik olmaktan çıkmaya başlayan spor kulübü. resmen rezillik duruma geldiler.

  2018'de doğuştan fenerbahce düşmanı fanatik bir galatasarayli ali koç'un yerine başkan secilseydi bundan daha kötü duruma gelemezdi.

  ya adam tam bir embesil ya da art niyetli. çünkü bu dediğim fanatik gsli bile bu kadarını yapamazdı, en azından bu kadarı da fazla deyip yapmazdı.

  150 milyon euro cebinden verdi ali koç diyorlar. var mı kanıtı? yok.
  ama en az 100 milyon euro zarara sokmuştur fenerbahçe'yi. işte bunun kanıtı var.

  adam 40 transferler yaptı en az 38'i çöp. hatta çöp bile değil.

  allah taraftarlarına sabır versin. bunlarin yaşadığı dramdan 50 sezonluk dizi senaryosu çıkar.
  şimdi düşündüm de iyi fikir aslinda, bu dizi tutar.
 • hisse senetleri bir günde(gectigimiz cuma) %10 degerlenmistir.

  ligler daha baslamadi, hoca belli degil, transfer yok, bayram degil seyran degil, eniste beni niye öptü?