• özellikle futbol şubesiyle senelerdir taraftarının yüzünü güldüremeyen spor kulübü. en azından kısa bir süre için de olsa bu çileyi çekmek zorunda değiliz (bkz: corona'nın iyi yanları)
  • en son şampiyonlar ligine katıldığında ps2 yeni çıkmıştı
  • teknik direktör almayarak doğru yapan kulüp. parasını 1 sene saçma sapan işlere harcamasın borçları temizlesin.

lig başlayacak. he başlayacak ve coronavirus hiç olmamış gibi kıyasıya şampiyonluk mücadelesi devam edecek değil mi? lig bitti çoktan, oyuncular zoraki oynatılacak ve habire sokağa çıkma yasağı olan ve herkesin eve kapandığı ülkede doğru dürüst takımların antrenman yapmadığı ortamda performanslar nasıl olacak düşündünüz mü hiç? herkes dökülecek, tv'den izlediğiniz maçlar amatör 3. lig kıvamında geçecek. bu rezilliğe hangi sponsor milyon dolarları gömecek sizce? tüm takımlar ellerindeki pahalı oyuncuları çıkartacak çünkü gelecek sene şampiyonlar ligi filan da oynanamayacak.

bundesliga başladı da ne oldu? al sana muhteşem bayern'in halı saha maçı:
    https://www.youtube.com/…tcxmkzajcys&feature=onebox

önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayacak takımların bütçelerinin 40-45 milyon euro'lara düşeceğini ve izleyici oranlarının dibe vuracağını tahmin etmek zor değil.
  • covid-19'un nimetlerinden en çok faydalanan kulüp. bu boşlukta hala adam akıllı bir teknik direktör alamayışları ise ali koç başarısıdır.
  • ben fenerbahçenin bu süreçte çok iyi yönetildiğini düşünüyorum. evet sabır kalmadı ama başarısızlığın sebebinin büyük kısmı önceki yönetimden kalan borçlardır. ali koç devam etmeli bence hatalarından ders çıkarıyordur birkaç sene içerisinde diğer kulüplere fark atarız ben inandım yapaılanma gençleştirme mantalite bence doğru yolda ilerliyor.
    aurelio ve emre kesinlikle çok iyi hamleler maya tutarsa sportif başarı da gelecektir.
  • diğer takımlar iki aydır antrenman yapamayıp bizim takımın kalitesine gerilemiştir, şartlar eşitlendi*
  • hisse senetleri bir günde(gectigimiz cuma) %10 degerlenmistir.

ligler daha baslamadi, hoca belli degil, transfer yok, bayram degil seyran degil, eniste beni niye öptü?
  • hadi bakalım fenerol için kırk atmış birşeyler fişekleyin de kulübün borcu kapansın. yoksa oradan ali koç eleştirisi yapmak çok ama çok saçma. borcu harcı olmasa da sportif başarı gelmese biz de eleştiririz. hayvan gibi borcu var kulübün. ali koç beleş futbolcu ve genç yetenek avcısı. bunlarla da olduğu kadar başarılı oluyor. hem de iki yılda kırk milyon dolar borç kapattı. faizleri ödedi ve kapattı bu borcu. amk farkında değilsiniz adam finansal tarih yazıyor. lütfen bu entrimi finsans sektöründe çalışanlar, yatırımcılar falan eleştirsin. bilanço okumayı bilen biri eleştirsin en azından. yeni manita yapınca hava atmak için krediyle telefon alan arkadaşlar, sizden sadece holigan olur. siz zaten aziz'i beğenin.
  • allahyar gibi wonderkidleri kadrosuna katmaya devam ederse sadece türkiye'de değil avrupa'da bile tutulamayacak bir kadro kuran adı konulamayan camia*
  • ne zaman kendimi kötü hissetsem "iyi ki fenerli değilim" diyorum. ya her şeyin üstüne bir de fenerli olsaydık?
hesabın var mı? giriş yap