şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
  • trabzonsporlulara şu anda sonuna kadar katıldıklarına eminim, hakkaten o sene bu seneymiş.
  • - why do we fall bruce?

+ so we can learn to pick ourselves up.

düşürdüler, kalktık.

düşürdüler, kalktık.

düşürdüler,

18.
  • taraftar grubu icinde 13 yasindaki cocuklarin eline bayrak verip arabanin camina oturtarak trafikte magandalik yapmak suretiyle insan hayatini hice sayanlari da vardir.
  • rakiplerine oturtup teeek tek maçlarını izleten takım.
    kaç fenerlinin, bırakın beşiktaş ya da galatasaray'ın maçlarını, oturup tek bir trabzonspor maçını izlemişliği vardır acaba, fenerle oynadıkları dışında?
    kaç fenerli rakibinin rakibini tutmuştur sezon boyunca?
    vardır tabi ki illa da, böyle tek tek maçları yazıp kendini küçük düşürtecek kadar değil.
    oturup size çatır çatır kazandığımız şampiyonluk yolundaki maçlarımızı izletiyoruz ya,
    hee hee, çok büyüksünüz ya siz!
  • "hiç bir kulüpte olmayan bu dostluk, yıllar yılı hep şampiyon olduk."

alıntı.
  • önümüzdeki sezon şampiyonlar liginde çok feci şamar oğlanı olacak takımdır. yeni malatyaspor'a bile yenildiği bir sezonda hakkıyla şampiyon olduğunu zanneden, fazlaca mal bazı taraftarlara sahiptir.
  • 2010-2011 futbol sezonunda; çirkin bir rekabet ortamında, türlü iftiraya maruz kaldığı şampiyonluk yarışını söke söke, bileğinin hakkıyla 9 puan geriden gelip küçük çapta bir mucize yaratarak kazanan türkiye'nin tartışmasız en büyük spor kulubü.
  • (bkz: thy 3907)
  • ister şikeyle, ister sikiyle, 2010-2011 sezonunda, adını şampiyon için ayrılan yere yazdırmıştır. 3-4'lük bir maçla gelen şampiyonluğa bu kadar bok atılırken 8-0'la kazanılan şampiyonluklar çabuk unutuluyor bakıyorum.

madem parayla bu kadar kolay oluyor bu işler, geçen sene neden olamadı bursa'nın ilk şampiyonluğu diye mi verdi yoksa fenerbahce? peki 2006, o zaman neden olamadı? parası mı yetmedi fenerbahçenin? fenerasyon diye hönkürdüğünüz federasyon son dakikada giden şampiyonluklarda nerdeydi o senelerde bir zahmet söyler misiniz?

ha merak etmeyin ben bu sene sevinmiyorum şampiyonluğa, hani sizlere göre geçen seneden çılgınlar gibi 2 dakika sevimiştik ya, bari şampiyonluk sayısı ile şampiyonluk sevinci sayısı tutsun birbirini değil mi? ;)

kedi canınızı sizin...