şükela:  tümü | bugün
 • su andaki yonetimi ve tescilli $ikeci baskaniyla turk sporunun gelisiminin onundeki en buyuk engel!

  fenerbahcelilerin cogu hala farkina varamiyor ama alacaginiz en buyuk ceza ikinci lige dusmek ve sampiyonlugu trabzonspor'a vermek degildi; en buyuk ceza bugunleri yasayan kisilerin onumuzdeki onlarca yil boyunca fenerbahce'ye $ikeci diyecek olmasi, en buyuk ceza sampiyonlar liginden ihrac edilen tek kulup olmaniz, en buyuk ceza internette yabanci bir dilde $ike diye aratinca cikan sitelerin hep fenerbahce ile ilgili olmasi!

  ne yazik ki fenerbahceli cogu taraftarin akli yeni yeni basina geliyor ve aziz yildirim'in kendilerini nasil kullandigini alex'i kovmasi, mikrofonla kadinlari azarlamasi, protesto eden taraftarlara dayak attirmasi, vs. olaylar sayesinde anliyorlar.

  biliyorum ki cogu fenerbahceli dostum su anda cezalarini cekip aklanmadiklari icin pisman. kulubun basindaki tescilli $ikeci ise son cirpinislarini yaparken camiasini iyice batiriyor, hapisten ciktiktan sonra yaptiklariyla yine taraftarlar arasina nefret ekiyor!

  fenerbahceli taraftarlarin bir an once "tek onemli olan sey kazanmaktir, kazanmak icin de hersey mubahtir" mantigindan kurtulup kendi kuluplerinde bir devrim yapmalari sarttir. yoksa boyle devam eden her gun hem fenerbahceden daha cok nefret edilmesine, hem de gelecekte silinmesi iyice imkansiz hale gelen lekelerin eklenmesine yol acacaktir.
 • hala ısrarlar hakkında deliller var diyerek çamur atılmaya çalışılan kulüptür.
  ulan göt veren şu delilleri buraya koy da görelim. işiniz gücünüz boktan kağıt parçalarını buraya koyup durmak.

  hani görüntüler? hani ses kayıtları?

  şimdi gerçekten operasyonu yapanların elinde video ve ses kaydı olsa servis etmeyeceklerini mi düşünüyorsunuz? enayi misin? geri zekalı mısın? oradan bakınca aptal olarak mı görüyorsun bizi?

  amaaaa mahkeme sizi suçlu buldu. bizi suçlu bulan mahkeme türkiye cumhuriyeti devleti tarafından güvensiz ve tarafsızlığını yitirdiği için kapatılan bir mahkeme.

  işine gelince bu mahkemeler tukaka ama fenerbahçe hakkındaki kararları harika.

  hassiktir oradan. sen git bu masalları bebelere anlat.
 • normal şartlar altında aykut kocaman'la 17'de 16 yapmış takımdır diyolla
 • türkiye'de hukuk, yargı sistemleri dahil herşey çok temiz, bir tek fenerbahçe kirlidir. evet anam siz öyle düşünmeye devam edin aklı selim fenerbahçe'liler görüyor zaten doğruyu.
 • ben resmi ses kayıt dökümüne dahi inanmam çünkü işime gelmiyor diyebilenler için şöyle bir video var. adam tapelerdeki konuşmayı ilk ağızdan doğruluyor:

  https://www.youtube.com/watch?v=quvth6pkip8

  zaten o tapeleri yalanlayan tek bir kişi bile çıkmadı. doğru olduğu için ve yalanları ortaya çıktığında mahkemeyi yanıltmaya çalıştıkları gerekçesi ile yaptırımla karşılaşabilecek durumda oldukları için göt korkusundan inkar edemedi kimse. kısacası okuduğunuz tüm o şike görüşmeleri, hakem atamaları, manipülasyonlar doğru gençler. takımınız, başkanınız, bazı yöneticileriniz şikeci :(

  tanım: şikeci spor kulübü.
 • taraftarının küfürbaz olduğunu söylenen kulüptür.
  burada bazıları var ki küfürün en ağırını hak ediyorlar.

  bir tane göt lalesi gelmiş aykut kocaman'ın 17 maçta 16 galibiyet alamayacağını söylemeye çalışıyor. lan amcık ağızlı bebe , şenol güneş nasıl aldı o galibiyetleri? o alabilir ama aykut kocaman alamaz öyle mi? trabzonspor'un kadrosu fenerbahçe'den daha güçlü öyle mi?

  he canım sen de haklısın. beyin özürlülüğü böyle bir şey olsa gerek.
 • operasyonun bir parçası olan kancık ve çakma bir fenerbahçeli'nin video'sunu buraya taşıyan malları ortaya çıkaran kulüptür.
  youtube'de gezerken biraz daha araştır bak bakalım o referans verdiğin kişi kimmiş.
 • yıllardır bok atılıyor, atılmaya devam edilecek olan kulüptür.

  sen önce bana bu yazının cevabını ver aslanım. sonra seninle mahkeme kararlarını ayrıca konuşuruz ;)
  bu adamın futbolla ne ilgisi olur allah aşkına? :)) http://zaman.com.tr/…-bu-federasyondan_1169904.html

  sahi lan ne oldu şu meşhur uefa sopasına?
 • sahibinin paralı iti geri zekalı taraftarlarına laf anlatmanın mümkün olmadığı şikeci spor kulübü. kancık dediği adamı arayan kendi yöneticisi, yalan haber yapmasını isteyen kendi yöneticisi ama karşısındaki adama kancık diyerek hemen olayı kapatabileceğini zannediyor gerzek.

  hem asıl cevaplanması gereken şeye dönelim: o tapeler gerçek miymiş değil miymiş beyinsiz kardeşim ondan bahsetsene biraz.
 • taraftarının aptal olmadığı kulüptür.

  al bak bir tane daha ;)
  http://zaman.com.tr/…daki-ikinci-gedik_1158423.html

  sen anlamıyorsan veya anlamak istemiyorsan ben daha ne yapayım.