• su andaki yonetimi ve tescilli $ikeci baskaniyla turk sporunun gelisiminin onundeki en buyuk engel!

  fenerbahcelilerin cogu hala farkina varamiyor ama alacaginiz en buyuk ceza ikinci lige dusmek ve sampiyonlugu trabzonspor'a vermek degildi; en buyuk ceza bugunleri yasayan kisilerin onumuzdeki onlarca yil boyunca fenerbahce'ye $ikeci diyecek olmasi, en buyuk ceza sampiyonlar liginden ihrac edilen tek kulup olmaniz, en buyuk ceza internette yabanci bir dilde $ike diye aratinca cikan sitelerin hep fenerbahce ile ilgili olmasi!

  ne yazik ki fenerbahceli cogu taraftarin akli yeni yeni basina geliyor ve aziz yildirim'in kendilerini nasil kullandigini alex'i kovmasi, mikrofonla kadinlari azarlamasi, protesto eden taraftarlara dayak attirmasi, vs. olaylar sayesinde anliyorlar.

  biliyorum ki cogu fenerbahceli dostum su anda cezalarini cekip aklanmadiklari icin pisman. kulubun basindaki tescilli $ikeci ise son cirpinislarini yaparken camiasini iyice batiriyor, hapisten ciktiktan sonra yaptiklariyla yine taraftarlar arasina nefret ekiyor!

  fenerbahceli taraftarlarin bir an once "tek onemli olan sey kazanmaktir, kazanmak icin de hersey mubahtir" mantigindan kurtulup kendi kuluplerinde bir devrim yapmalari sarttir. yoksa boyle devam eden her gun hem fenerbahceden daha cok nefret edilmesine, hem de gelecekte silinmesi iyice imkansiz hale gelen lekelerin eklenmesine yol acacaktir.
 • sporun önündeki en büyük engelmiş, bıdı bıdı..

  sadri şener ve nevzat şakar'ın tapelerinde geçen cümleleri aziz yıldırım söylemiş olsaydı, "hükümeti yıpratmak ve zor duruma düşürmekten" ergenekoncu ilan edilecekti. balıklara filan girmiyorum bile. daha önceki yıllardaki pisliklere girmiyorum bile.

  hadi biz kirlenmiş olalım(aziz yıldırım'ı da hiç sevmem bu arada)... sizler çok mu temizsiniz? sizin haddinize mi kelam edebilmek?

  ilk taşı günahsız olan atsın.
 • hala ısrarlar hakkında deliller var diyerek çamur atılmaya çalışılan kulüptür.
  ulan göt veren şu delilleri buraya koy da görelim. işiniz gücünüz boktan kağıt parçalarını buraya koyup durmak.

  hani görüntüler? hani ses kayıtları?

  şimdi gerçekten operasyonu yapanların elinde video ve ses kaydı olsa servis etmeyeceklerini mi düşünüyorsunuz? enayi misin? geri zekalı mısın? oradan bakınca aptal olarak mı görüyorsun bizi?

  amaaaa mahkeme sizi suçlu buldu. bizi suçlu bulan mahkeme türkiye cumhuriyeti devleti tarafından güvensiz ve tarafsızlığını yitirdiği için kapatılan bir mahkeme.

  işine gelince bu mahkemeler tukaka ama fenerbahçe hakkındaki kararları harika.

  hassiktir oradan. sen git bu masalları bebelere anlat.
 • normal şartlar altında aykut kocaman'la 17'de 16 yapmış takımdır diyolla
 • yense de yenilse de, şampiyon olsa da, olmasa da her zaman gündemde olan bir takımdır.

  örneğin başka bir takım şampiyon olsa, ya başkanı ya da teknik direktörü istifa eder, şampiyon olan takımdan daha çok konuşulur.
  bir takımı yense kesin yeni bir rekor kırmış olur. (bkz: fenerbahçe kırmak üzereyken tanımlanan rekorlar)
  yenilse ayrı bir dert olur, gene medyayı en fazla o meşgul eder.
  yıldız transfer yapsa zaten olay olur ama yapmasa da en çok o konuşulur.

  gene de türkiye futbol ligine yıllardır renk katan büyük takımlardan biridir. onsuz olmaz.
 • türkiye'de hukuk, yargı sistemleri dahil herşey çok temiz, bir tek fenerbahçe kirlidir. evet anam siz öyle düşünmeye devam edin aklı selim fenerbahçe'liler görüyor zaten doğruyu.
 • ben resmi ses kayıt dökümüne dahi inanmam çünkü işime gelmiyor diyebilenler için şöyle bir video var. adam tapelerdeki konuşmayı ilk ağızdan doğruluyor:

  https://www.youtube.com/watch?v=quvth6pkip8

  zaten o tapeleri yalanlayan tek bir kişi bile çıkmadı. doğru olduğu için ve yalanları ortaya çıktığında mahkemeyi yanıltmaya çalıştıkları gerekçesi ile yaptırımla karşılaşabilecek durumda oldukları için göt korkusundan inkar edemedi kimse. kısacası okuduğunuz tüm o şike görüşmeleri, hakem atamaları, manipülasyonlar doğru gençler. takımınız, başkanınız, bazı yöneticileriniz şikeci :(

  tanım: şikeci spor kulübü.
 • taraftarının küfürbaz olduğunu söylenen kulüptür.
  burada bazıları var ki küfürün en ağırını hak ediyorlar.

  bir tane göt lalesi gelmiş aykut kocaman'ın 17 maçta 16 galibiyet alamayacağını söylemeye çalışıyor. lan amcık ağızlı bebe , şenol güneş nasıl aldı o galibiyetleri? o alabilir ama aykut kocaman alamaz öyle mi? trabzonspor'un kadrosu fenerbahçe'den daha güçlü öyle mi?

  he canım sen de haklısın. beyin özürlülüğü böyle bir şey olsa gerek.
 • operasyonun bir parçası olan kancık ve çakma bir fenerbahçeli'nin video'sunu buraya taşıyan malları ortaya çıkaran kulüptür.
  youtube'de gezerken biraz daha araştır bak bakalım o referans verdiğin kişi kimmiş.
 • yıllardır bok atılıyor, atılmaya devam edilecek olan kulüptür.

  sen önce bana bu yazının cevabını ver aslanım. sonra seninle mahkeme kararlarını ayrıca konuşuruz ;)
  bu adamın futbolla ne ilgisi olur allah aşkına? :)) http://zaman.com.tr/…-bu-federasyondan_1169904.html

  sahi lan ne oldu şu meşhur uefa sopasına?