• (bkz: aşk)

(bkz: sonsuz aşk)
  • 2018 yılında ligden düşecek olan takımdır.
  • yeni yılda ne şampiyonluk ne kupa ne galibiyet hiç bir şey beklemediğim canım kulübüm çocukluk aşkım. onları hak ediyorsa tabii ki kazansın ama hak eden kazansın. bir tek dileğim var. şu kulübü sözde yöneten dinozorlardan bir an önce kurtulmak. 2018 ali koç yılı olsun. tüm camiamızın yeni yılı bol vizyonlu olsun.
  • ilk yarı performansını kaleme aldığım sarı lacivert sevdam.

ilk yarının 17 haftalık maratonu tamamlandı ve fenerbahçe ligi 33 puanla lider başakşehir'in 3 puan ardında 3. sırada tamamladı. son 15 sezon incelendiğinde lider ligi ortalama 39 puanla bitirmiş, fenerbahçe'nin ortalaması ise 36,5. yani ortalamaların yaklaşık 3 puan gerisinde bir lig yaşıyoruz. fenerbahçe bu 15 sezonun 5 tanesini şampiyon kapatmış, yani devre arasına %33 şampiyonluk ihtimaliyle giriyor.

devamı için : http://evdemikrofonvar.blogspot.com.tr/…rdndan.html
  • şampiyon olacaktır fenerbahçem
  • topsaraya hem içerde hem dışarda koyan takım.
  • futbol şubesi son 10 yılda 2 şampiyonluk görmüş,en son 2008-2009 sezonunda şampiyonlar ligi gruplarında oynamış taraftarı olduğum spor kulübü.

avrupa şampiyonlukları da dahil diğer branşlarda gelen başarıları görünce aziz yıldırım'ın tek anladığını iddia ettiği ama hiç anlamadığı sporun da futbol olduğunu acaba kongre üyeleri ne zaman görecek,merak ediyorum.
  • bu başlığı her açtığımda ilk entry olan otis abi'nin 'acıların takımı' tanımını görüyorum.
    eskiden beni kızdırırdı bu.
    bu entry'nin yazıldığı 1999'dan beri gerçekten öyle acılar yaşadık ki ( 3 temmuz, son maçta 3 kere şampiyonluk kaybetme) artık kızamıyorum hak bile veriyorum artık.
    bu acılar aziz yıldırım'ın eseri ve mayıs ayında bu dönemi geride bırakmak için büyük bir fırsatımız var.
    sonuna kadar kullanmalıyız.
    güzel günler görmeliyiz güneşli günler.
    bu ali koç ile mümkün buna inancım tam.
    yıllardır idealindeki başkan kim dediklerinde söylediğim tek isim artık başkan adayı. sanırım hayatta bir şeyler iyi gide biliyor bir de seçilirse hayatımda ilk kez benim oy verdiğim biri seçilmiş olacak.
  • soldado: 3,5m euro
    janssen (internette bulamadım) bence o da en az: 3m euro
    rvp: 4,9m euro
    fernandao: 1,6m euro

toplam ödenen maaş yıllık 13m euro yapıyor. e be güzel kardeşim böyle parça parça maaşları ya tutarsa adamlara ödeyeceğine senelik 8-9m euro verip baba forvetlerden birini getir, 4-5m euro'ya da başaltı bir yedek olabilecek forvet getir. alacağın baba forvet hem sükse yapar hem de orta yaş bir adam getirebilirsin. 3. forvet olarak da yerli olur, yabancı olur potansiyelli afrikalı bi kardeşimizi getir afrikadan falan. koskoca fenerbahçe'ye yıllardır adam gibi forvet gelmiyor.
hesabın var mı? giriş yap