şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
 • önümüzdeki 3 sene başarı beklemeyin diyenler oğlum siz geri zekalı mısınız. başarı beklemeyeceksek altınorduyu tutalım amk. fenerbahçe son yirmi yılda 17 kere falan ilk ikiye girmiş takım. en boktan gününde de şampiyonluğa oynamış. şimdi çıkıp altyapı yeniden yapılanma vs. deyip şampiyonluk beklemeyin demek küçük takım işidir. hem altyapıya önem verecez hem şampiyon olacaz amk.
  ali koçun örnek alıyorum dediği takımlar alt yapıları haricinde liglerini domine eden takımlar. porto, şaktar vs.
  ayrıca üç yıl şampiyon olamazsak mali durumu bok düzeltiriz. mali durum forma alarak üç yılda iki oyuncu satarak düzelmez şampiyonlar ligi geliri şart.
 • avrupa'ya gidemesek de aynı dirayeti gösteririz, evet.
  siz senelerdir bizi avrupa'ya götüremeyen aziz yıldırım'a, aykut kocaman'a ne kadar tepki gösterdiyseniz, biz ali koç'a o kadar bile tepki göstermeyeceğiz.
  ligde 5. falan olmayız merak etmeyin. fenerbahçe paf takımına takviye yapıp çıksa bu ligde 5. olur ancak. hele ki 2 senedir tribüne gelmesin diye fenerbahçeliliği unutturulan, o "dernek"leştirdiğiniz taraftar tribüne gelince, iç sahadaki başarımız deplasmandaki maçların yarısını tolere edecektir.
  saçma sapan konuşmayın. başarı istemeyen mi var? 1-2 sene şampiyon olamasak da canı sağolsun diyoruz biz. çünkü biliyoruz ondan sonra 5 sene 10 sene 15 sene domine edeceğiz. he fenerbahçe o güne kadar gene şampiyonluk için oynayacaktır, raadolun.
  azınlıkta kaldığınız için sesinizi çok çıkarmaya çalışıyosunuz, fakat yemezler. geçti artık o devir. hiç transfer yapmasak "vardır bir bildiği" der geçeriz.
 • aceleci davranmaya gerek yok. taraftarin gazıni alacagiz diye ölmüs olup gomeni olmayan topculari getirmeye hic gerek yok. arastirilip, iyice altını üstüne getirdikten sonra transfer yapılması en dogrusu. he yapılmadi mi? sorun yok. bu takim aykutla 2. olduysa en kotu ihtimal yine 2. olur. sampiyonlar ligine kalirsak eger buna gore de aksiyon alinacaktir zaten.

  sakinligimizi koruyalim beyler. guzel gunler gorecegiz, gunesli gunler!
 • küfretmeyeyim diyorum da zor tutuyorum kendimi. bre dangalaklar! klüpte para yok para! aziz herşeyi krediye bağlayıp ipotekletmiş. daha 3-4 gün önce haber çıkmadı mı mahmut uslu-aziz yıldırım'ın evine haciz gitti diye. o borç'un 250 milyon tl olduğundan ve 200 milyon tl'sinin ödenmesini klüp tarafından yapılmayacağı çünkü kaynak ayrılamayacağı söyleniyor bu yüzdendir ki kefil olanlardan biri olan mahmut uslu'nun evine haciz gitti.
  hadi geçtim bunlara rağmen fpp olmasa yeni başkan, sponsorluk vs derken kulübe para sokulabilirdi ama fpp izin vermiyor. oyuncu satmadan oyuncu alamazsın diyor.
  napsın ali koç. kameni'ye 20 milyon euro teklif geliyor da adam mı satmıyor?
  atıf'ı çin kulüpleri transfer etmek için birbirlerini mi eziyorlar?
  te allahım ya bir de bu dangalakça yorumları yazanlar hesapta fenerbahçeliler!
 • borsa istanbulda fener hisseleri yerde sürülüyor. fenerbahçe ye kumpas kurulduğunda bile hisseler bu derece düşmemişti. ali koç un başkanlığında hisselerin tavan yapması beklenirken simdi tarihinin en düşük seviyesinde seyretmektedir.
 • günlerdir tartışılan wilshere maaşı vardı ya. fenerbahçe berat albayrak'ın bakanlığından sonra 2 günde artan kurla wilshere'i transfer etmemesine rağmen maaşını ödeyecek. yeni türkiye
 • sola bernard'ı, sağa quintero'yu koysa, orta sahaya da iyi bir 8 numara alsa ligi domine eder. takım kötü olduktan sonra forvete allahı koysan fayda etmez. takımı iyi yap soldado bile ikinci baharını yaşar. yalnız bu defans dörtlüsü şampiyonlar liginde ağır sıçar.

  solda ziegler'in bile 1 tık altı olan jesus ali ve tesadüfen futbolcu olmuş olan ismail var.
  stoperde kağnı skrtel ve gamsız nöşteter var. yedek bile yok.
  sağda aykut'un çöpleri ile bir iyi, bir kötü oynayan saatli bomba şener var. dirar'a çok sövdüm ama sağbekte iyi iş görür aslında.
 • henüz dişe dokunur bir transfer yapmamış olan takım. en az 5 6 oyuncu alması gerekirken daha neyin beklendiğini anlamıyorum, sonuçta toplama bir takım olacağı belli bari önceden alın bir süre takıma adapte olsun.
 • canımın içi kulübüm.
  fakat taraftarları bu aralar 4 yaşında, oyuncakçı önünde zırlayan çocuklara benziyor. annesi evladım paramız yok sonra alırız demesine rağmen yine de "banane banane istiyorum" diyor.
  para yok para aloooooooooooo?!?!?!
  uefa oyuncu satmadan oyuncu alamassın diyor, sana alt zarar limiti koyuyor, mali durumu takip ediyor, ne borçlarını yapılandırabiliyorsun, ne yaptığın sponsorluk anlaşması veya yan gelirleri transferde kullanmana izin veriyor, görünenden çok daha gizli borçlar açığa çıkıyor ama amına koydumun salakları gelip "hala nasıl transfer yapamadık yhaa:s:s:s:s" diyor.
  bu kadar salak adam nasıl fenerbahçe'yi tutmuş anlamak çok zor cidden. siktirin gidin düşün şu kulübün yakasından artık.
 • aztrollerin zarar vermek için tekrar ortaya çıktığı takımım. adam ah aziz ah nerdesin diye dolaşıyorlar ortalıkta bu adamlar maca tekrar beleş girsin de gerisi onlar için önemli değil gs 5'i bjk'4. yıldızı taksa ah aziz nerdesin der bunlar hala.