• günlerdir tartışılan wilshere maaşı vardı ya. fenerbahçe berat albayrak'ın bakanlığından sonra 2 günde artan kurla wilshere'i transfer etmemesine rağmen maaşını ödeyecek. yeni türkiye
  • sola bernard'ı, sağa quintero'yu koysa, orta sahaya da iyi bir 8 numara alsa ligi domine eder. takım kötü olduktan sonra forvete allahı koysan fayda etmez. takımı iyi yap soldado bile ikinci baharını yaşar. yalnız bu defans dörtlüsü şampiyonlar liginde ağır sıçar.

solda ziegler'in bile 1 tık altı olan jesus ali ve tesadüfen futbolcu olmuş olan ismail var.
    stoperde kağnı skrtel ve gamsız nöşteter var. yedek bile yok.
    sağda aykut'un çöpleri ile bir iyi, bir kötü oynayan saatli bomba şener var. dirar'a çok sövdüm ama sağbekte iyi iş görür aslında.
  • henüz dişe dokunur bir transfer yapmamış olan takım. en az 5 6 oyuncu alması gerekirken daha neyin beklendiğini anlamıyorum, sonuçta toplama bir takım olacağı belli bari önceden alın bir süre takıma adapte olsun.
  • acilen bir stoper ve forvet alınması şart, daha sonra da bir kanat oyuncusu alınabilir.

kameni ve ismail hemen ama hemen gönderilmeli.
  • canımın içi kulübüm.
    fakat taraftarları bu aralar 4 yaşında, oyuncakçı önünde zırlayan çocuklara benziyor. annesi evladım paramız yok sonra alırız demesine rağmen yine de "banane banane istiyorum" diyor.
    para yok para aloooooooooooo?!?!?!
    uefa oyuncu satmadan oyuncu alamassın diyor, sana alt zarar limiti koyuyor, mali durumu takip ediyor, ne borçlarını yapılandırabiliyorsun, ne yaptığın sponsorluk anlaşması veya yan gelirleri transferde kullanmana izin veriyor, görünenden çok daha gizli borçlar açığa çıkıyor ama amına koydumun salakları gelip "hala nasıl transfer yapamadık yhaa:s:s:s:s" diyor.
    bu kadar salak adam nasıl fenerbahçe'yi tutmuş anlamak çok zor cidden. siktirin gidin düşün şu kulübün yakasından artık.
  • aztrollerin zarar vermek için tekrar ortaya çıktığı takımım. adam ah aziz ah nerdesin diye dolaşıyorlar ortalıkta bu adamlar maca tekrar beleş girsin de gerisi onlar için önemli değil gs 5'i bjk'4. yıldızı taksa ah aziz nerdesin der bunlar hala.
  • iki senedir kombinesini aldığım canımın içi takımım. bu senede yine arkadaşlarla kombinemizi aldık ve tribünde sonuna kadar desteğimizi vereceğiz. transfer olsun olmasın, takım şu haliyle bile oynamaya devam etse şikayet etmeyeceğiz. önce enkaz kalksın , cl geliri olsun ondan sonra sorgulamaya başlarız neden transfer yok diye. 6 saat 45 dakika kombine değişikliği için stadyum kapısında bekledik, en az 2000 kişi vardı ve hepsinin gözlerinin içindeki sevinç ve değişimin enerjisi bu takıma bu sene yeter. 40.000 kişi jesus'a bile iyi top oynatır. inandık, güvendik başkanımız ali koç olsun istedik bu sene başkaca bir isteğimiz daha yok, gerisi bu enerjiyle kendiliğinden gelir.
  • her gün başkanının ve kendisinin başlıklarının, aziz yıldırım tarafından alınmış çöpler üzerinden yine bir aziz'ci tarafından kirletildiği, türkiye'nin en büyük spor kulübü.
    bu senenin en büyük ve en yeterli transferi taraftarıdır.
  • aziz yıldırım ve aykut kocaman varken bile destek verdiğim takım geçen senenin formasını bile almıştım. ali koç ile cocu ile yeni bir yapılanma varken elbette fazlasıyla destekleyeceğim.
    ama taraftar olarak şampiyonluk hayali kurmam en doğal hakkım. ancak bu kadro ile şampiyonluk mümkün görünmüyor şampiyonlar ligi ön elenmesini geçmek tamamen hayal. çünkü takımda şu an golcü yok. eldeki golcüler kötü değil golcü yok. ahmethan ligin en umut vaadetmeyen genç oyuncusu ve golcü olarak o var elde. mutlaka bir golcü bir sağ kanat bir 8 numara alınacaktır. ancak kampa yetişmesi mümkün görünmüyor. ön elemeye de yetişemeyecekler sanırım.

cocudan çok umutluyum şimdilik bir şikayeti de yok elde ne varsa onun en iyisini yapmaya çalışacağız diyor. bu süreci en az zararla atlatabilirsek bu cocu sayesinde olur. hiç olmazsa adama bir golcü ve sağ kanat alınarak 4-3-3 değilse bile 4-2-3-1 oynatma fırsatı verilmeli. şu anki kadro ile herhangi bir dizilimle 11 kişiyi yazamıyorsunuz.

fenerin ciddi bir ekonomik darboğazda olduğu belli. burda transfer konusunda eleştiri yapanlara para yok para diye cevap veren renktaşlarımız var. ben ortalama ekonomi bilgisi ve futbol bilgisi olan bir taraftar olarak özellikle şampiyonlar ligi başarısı olmadan fenerbahçenin ekonomik olarak düzelemeyeceğini görüyorum. şampiyonlar ligi ciddi bir gelir kalemi dolaylı olarak sponsorluk anlaşmalarını da ciddi bir biçimde etkiliyor. demek istediğim para yok diye gerekli transferleri yapmamak ciddi ekonomik kayıba yol açabilir.
  • şu an enkaz havası veren takım. şimdiye kadar geçen sezonki performansının üzerine koyabildiğini gördüğüm tek isim isla, biraz da mehmet ekici ve ozan tufan. takım oturduğu zaman josef, skrtel ve guiliano da kendine gelecektir ancak bunlar dışında minimum 5 mevkiye as oyuncu transferi gerekiyor.

çok ekstra bir durum olmazsa şampiyonlar ligi bu sene hayal gibi duruyor, ki bu bence yanlış bir strateji. şampiyonlar ligine kalabilme adına risk alınabilirdi. ama ali koç’a güvenimiz sonsuz, inşallah yakın zamanda işleri rayına koyacaktır.
hesabın var mı? giriş yap