şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
 • önce vizyon kasarlar istila etti başlığı...
  this summer you will fed up with vizyon lovers...poro yok poro, odom doho yono goldo booooo, olson hor torlo sovoyorozo, movo gozlo dov ali başgaannnnn.
  sonra duyar kasanlar kavurdu ortalığı...
  now they will hunt you.....
  en çok ben anlıyorum futboldan, zeytin yemeyi seven bir hıyarım nickim öyle yani, olsun olsun başarısız olsun, gençler oynasın, başarısız olalım nedir yani? biraz duyarlı olalım ya biraz duyar arkadaşlar,20 sene daha gidemeyelim avrupa'ya trolleme arkadaşım trolsun ya trolleme ya, bak basarım küfürü azcık duyar.
  and now.........this is the end. grand battle of vardar.
  vasat ali skertel topal soldado
  grand battle of vardar!
 • her gün başkanının ve kendisinin başlıklarının, aziz yıldırım tarafından alınmış çöpler üzerinden yine bir aziz'ci tarafından kirletildiği, türkiye'nin en büyük spor kulübü.
  bu senenin en büyük ve en yeterli transferi taraftarıdır.
 • yukarılarda da görüldüğü gibi, önceden azizin beslediği, liseli beleş tribüncüleri, şimdi kıçları açıkta kaldığı için ağlak ağlak başlığı altında toplamış takım. kulüp bunlar için önemli değil çünkü. bunlar varsa yoksa sik kadar akıllarıyla beleşçilik yapsın. ali koç'ta bu kan emicileri beslese ondan iyisi olmazdı, aziz aziz diye inlemezlerdi buralarda. zaten aziz gibi bir adama, geri gelsin diyen beyni ölmüş bir kitleyi ciddiye almamak lazım.
 • paralı köpeklerin saldırısına uğrayan kulübüm.

  bakın sayın embesil sürüsü, bilal'e anlatır gibi anlatıyorum. kulübün anasını siken efsane başkanınız aziz yalan söyledi malumunuz. borç 400 milyon euro falan değil, çok daha fazla. kulüpte harcayacak fazladan 1 euro'yu bırakın 1 türk lirası bile yok. aldığımı ceza belli. transfer yapabilmek için 2 yolumuz var. ya adam satacağız, ya kiralıklara yöneleceğiz. ya da herkes gibi beleş adam kovalayacağız.

  adam satabilir miyiz? çok zor. kimi satacaksın? geçen sene şampiyonluğa oynayan 4 kulüp içerisinde en kötü futbolcu grubu bizdeydi. bunun yanı sıra parlayan, iyi performans gösteren adam yok resmen. şu an satsak belki para etmesini umacağımız 2-3 adam çıkabilir belki. yani anlayacağın sığır kardeşim, adam satamadığımız için bonservisle alma ihtimalimiz çok zayıf.

  gelelim kiralık olayına. kulüpler oyuncularını kiralamak için transfer sürecinin sonuna kadar beklerler. en yüksek teklifi veren, oyuncusunun gelişebileceğini düşündükleri yerlere gönderirler. yani transfer döneminin henüz başında kiralık adam almak zordur. üstelik elinde şampiyonlar ligi kozu bulunmuyorken.

  bonservisi elinde olan oyuncular ayrı bir dava. adamların kulübü yok lan. doğal olarak transfer sürecinin sonuna kadar bekliyorlar fazladan tatil yapabilmek için. belli başlı teklifleri elinin altında tutup "acabah daha iyisi gelir mi" diye son ana kadar bekliyorlar.

  ha elbette bunları boşu boşuna anlattım. sizin akılsız değil şerefsiz olduğunuza inanıyorum zira. aylarca ali koç'u zayıf gösterdiniz. aziz yıldırım'ın rahat kazanacağını iddia ettiniz. umutlarınız götünüze girince şimdi doğal olarak eldekini karalamaya çalışıyorsunuz. siz de yukarıdaki sebepleri çok iyi biliyorsunuz ancak karaktersiz olduğunuz için zarar vermeye çalışıyorsunuz. aklınızca elbette. alınan her puan kaybında ali koç ve cocu diye zırlayacaksınız.

  evet aykut ve aziz'in paralı köpekleri size söylüyorum. hadi yine özelden avukat ağzıyla tehdit edin. ancak şunu iyi bilin, devriniz kapandı. eşek gibi siktir olup gittiniz kulüpten. ne yapsanız boş artık. hadi hayırlı günler.
 • aziz yıldırım ve aykut kocaman varken bile destek verdiğim takım geçen senenin formasını bile almıştım. ali koç ile cocu ile yeni bir yapılanma varken elbette fazlasıyla destekleyeceğim.
  ama taraftar olarak şampiyonluk hayali kurmam en doğal hakkım. ancak bu kadro ile şampiyonluk mümkün görünmüyor şampiyonlar ligi ön elenmesini geçmek tamamen hayal. çünkü takımda şu an golcü yok. eldeki golcüler kötü değil golcü yok. ahmethan ligin en umut vaadetmeyen genç oyuncusu ve golcü olarak o var elde. mutlaka bir golcü bir sağ kanat bir 8 numara alınacaktır. ancak kampa yetişmesi mümkün görünmüyor. ön elemeye de yetişemeyecekler sanırım.

  cocudan çok umutluyum şimdilik bir şikayeti de yok elde ne varsa onun en iyisini yapmaya çalışacağız diyor. bu süreci en az zararla atlatabilirsek bu cocu sayesinde olur. hiç olmazsa adama bir golcü ve sağ kanat alınarak 4-3-3 değilse bile 4-2-3-1 oynatma fırsatı verilmeli. şu anki kadro ile herhangi bir dizilimle 11 kişiyi yazamıyorsunuz.

  fenerin ciddi bir ekonomik darboğazda olduğu belli. burda transfer konusunda eleştiri yapanlara para yok para diye cevap veren renktaşlarımız var. ben ortalama ekonomi bilgisi ve futbol bilgisi olan bir taraftar olarak özellikle şampiyonlar ligi başarısı olmadan fenerbahçenin ekonomik olarak düzelemeyeceğini görüyorum. şampiyonlar ligi ciddi bir gelir kalemi dolaylı olarak sponsorluk anlaşmalarını da ciddi bir biçimde etkiliyor. demek istediğim para yok diye gerekli transferleri yapmamak ciddi ekonomik kayıba yol açabilir.
 • şu an enkaz havası veren takım. şimdiye kadar geçen sezonki performansının üzerine koyabildiğini gördüğüm tek isim isla, biraz da mehmet ekici ve ozan tufan. takım oturduğu zaman josef, skrtel ve guiliano da kendine gelecektir ancak bunlar dışında minimum 5 mevkiye as oyuncu transferi gerekiyor.

  çok ekstra bir durum olmazsa şampiyonlar ligi bu sene hayal gibi duruyor, ki bu bence yanlış bir strateji. şampiyonlar ligine kalabilme adına risk alınabilirdi. ama ali koç’a güvenimiz sonsuz, inşallah yakın zamanda işleri rayına koyacaktır.
 • cocuya uzuluyorum bizimkiler leslikten 'vizyona' kaydi. les lestir suserler sakin.
  daha avrupaya gidemeyecegiz.
  20 sene fm oynanamaz.
 • az sonra buraya hazırlık maçı için eleştiri yapacak davarlar gelecek. bırakın hazırlık maçlarını, ilk sezon boyunca eleştiri yapılmaması gereken can takımım.
 • şenol ve terim varken cocu bu takımı şampiyon yaparsa gerçekten büyük iş başarmış olur. en son yabancı hoca ne zaman şampiyon oldu acaba?
 • sürekli türk futbolcu almaları tesadüf değil.yabancı sınırlaması geleceğini bildikleri için türk futbolculara yöneldiklerini düşünüyorum.ali koç'un yemin törenlerine gitmesinin bir karşılığı olmalı.galatasaray ve beşiktaş'ın kadrosunda bu kadar yabancı varken ve türk futbolcuların kalitesi ortadayken yabancı sınırlamasında fenerbahçe'nin eli çok güçlü olacaktır.bu sezon sonunda yabancı sınırlaması gelirse şaşırmayın fenerbahçe'yi şampiyon yapabilmek için her türlü yolu deneyecekler bu kesin.