şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
  • teknik direktörü 45 dakika 10 kişi oynadığımız, son dakika penaltımızın verilmediği fb-göztepe maçında önümüzü kesmeye çalıştılar diye konuşmuş, ayıp 10 milyonlarca euro bütçen var kazandığın maçtan sonra bile ağlıyorsun.
  • yüzyıllardır katılamadığı şampiyonlar ligine direkt katılabilmesi için uefa avrupa ligi’nde şampiyon olması gereken futbol takımıdır.
  • baskette ne kadar başarılıysa bu sezon futbolda o kadar başarısız takımım adına bir taraftar olaraktan içim daralmakta
  • (bkz: #86543916)
  • çok güzel bir avrupa kurası çekmiş olan takımdır. aylardır maç yapmayan zenit'i çok rahat bir şekilde eleyip avrupa liginde seri yapacaklarını düşünüyorum...

bu işin sonunda ise uefa kupasında finali göreceklerini ve biraz şans yanlarında olursa kupayı dahi alabilirler. onun dışında fb'nin seneye şampiyonlar liginde olması içinde bu kupayı alması hayati bir önem taşıyor.

galatasaray'ın eşleşmesi benfica mesela. onlar o takımı eleyemez. lakin fb, zenit'i eler ve ritim yakalar. dolasıyla fb'nin avrupadaki şansı çok çok yüksektir.
  • şu başlığa allah aşkına afrika kabilelerinden
    (mozambik, kenya, gana, kongo, tanzanya vs.vs.) adamlar yazmasın.
    valla yeter be kardeşim!
    artık dayanamadım engeli bastım sana.
    rahatsız mısın, haplanıyor musun bilmiyorum ama 31+rus kelavı olsan çekilmeszin bak.
    o derece boş işler peşindesin.
    yarın avrupa ligi oynayacak sarı lacivertli çubuklumuz.
  • yusuf namoğlu’nun mhk başkanlığından istifa etmesiyle şampiyonluğunun önünde engel kalmamıştır.
  • pop kek gibi takım. yenilmeye doyamıyor.
  • an itibariyle birçok eksiğe rağmen sezonunun en iyi futbolunu oynayan takım. hem de zenit'e karşı. harun'un penaltı kurtardığı, slimani'nin aylar sonra golle buluştuğu bu maç umarım sezonun kırılma noktası olur.
  • leş gibi takım. güzel oynaması bazı maçlara özeldir. bu sene hiç bişey olmaz ama bağzı fb taraftarına göre utanmasalar şampiyonluğa oynuyacaklar.

not: zenit maçına girdiğim entry sebebiyle fetöcü olmakla itham edip kulak arkama kadar söven gerizekalı fb seyircisine ithafen yazılmıştır.