• üstteki yazardan alıntıdır;

----------------alıntı--------------------
    psg’ye, galataya, başakşehire ceza vermeyen uefa bize ceza verirde biz bir daha ligde ve avrupada herhangi bir maça çıkarsak bu yönetim fenerbahçeliyim demesin.
    ----------------alıntı--------------------

dur yiğidim hele bir soluklan. yavaş gel sakin ol.
    geçen transfer döneminden beri bonservis ve maaş yükü olarak yaklaşık 100 milyon euro'luk bir yatırım yaptınız ve takımınız küme düşme hattında.

uefa'dan çekilecekmiş.*

ligden de çekilip ve özle bir lig kuracaklarmış. (bkz: puhahahahahahahahahahaha)

inşallah düşmezsiniz. siz de olmasanız eğlenecek takım kalmaz.
  • psikolojimi bozuyor.
  • aynı anda hem basketbol* hem de futbol* tribünlerini dolduran taraftara sahip kulüp.
  • sevdik seni bir kere başkasını sevmeyiz
    deli desinler bize desinler değişmeyiz
    desinler değişmeyiz, desinler değişmeyiz, desinler değişmeyiz...
  • düşüyor dediğiniz takım 6. sıradan 3 puan uzakta.

not:gs
  • dünyanın en büyük spor kulüplerinden biridir. ayrıca çocukluk aşkıdır adeta bir sevgili gibidir bazen kızarsın artık yeter dersin ama yine kendini onu izlerken bulursun. umarım canımız ciğerimiz seneye şampiyon olarak yeni bir dönemi açar ve hak ettiği günleri görür.
  • it gibi koşan, adam yiyen, kemik kıran bir orta sahaya ihtiyacı var. varsın top oynamayı bilmesin.
  • stad içinde taraftar arasında çok fazla uyumsuzluk var. okul açık maratona uymuyor maraton kendi içinde 3 e ayrılmış. okul açık c nin söylediği marşı atıyorum maraton h söylemiyor maraton kendi arasında kavga ediyor. migros la maraton tam olarak gücünü gösteremiyor bu yüzden tek ses çıkması imkansız bu şekilde. halbuki amigolara verilecek 5 -6 telsiz kulaklıkla biraz teknolojiyle mabed gerçekten cehenneme dönebilir. çözüm bu kadar basitken yıllardır aynı sorunu yaşayıp her hafta aynı sıkıntıyı çeken taraftar-yönetim neden böyle bir çözüm üretmez anlamak mümkün değil.

buradan stad a gidip birbirine trip atan ılıklara sesleniyorum bu güzel takımı kişisel egonuza alet etmeyin.
  • konya ve sivas maçlarında hakemin ittirmesi sayesinde kümede kalmıştır.

normal hakem yönetimleri olsaydı, son 4 haftada 2 puan alabilmişlerdi.

türk futbolu böyle bir şey.
  • eski büyükmüş. laflara bak. hayatında spor kulübü görmemiş herifler konuşmasın bir zahmet. futbol bu ülkenin tek gerçeği değildir.

hangi kulübün basket maçında tribünler doluyor? hangi kulübün futbol maçında berbat olsalar bile tribünler doluyor? şimdi voleybol, hatta masa tenisi maçlarında bile fener tribünleri doluyor.

sizin sikko amatör takımlarınız başarı elde edemediği için orada başarılı olanı yok sayıyorsunuz. beşiktaş eurochallenge aldı heykel dikti, gs eurocup aldı en büyüğüz diye dolandılar.

kaç yıldır büyük bir başarı yok spor dallarında. fenerbahçe euroleague'i aldı. ülkenin yıllardır süren kupa hasretini dindirdi. alırken malatya'da, izmir'de, adana'da meydanlarda hatta mahallelerde bile izlendi. hangisi daha büyük şimdi?

dün 3 branşta galibiyet aldı takım. taraftar da yanındaydı. siz alsanız götünüz tavana değer ne konuşuyorsunuz amk!?

eski büyükmüş. hadi lan oradan kereste.
hesabın var mı? giriş yap