şükela:  tümü | bugün
  • teknik olarak mümkün müdür, alex kabul eder mi, kulüp tüzüğüne uygun mudur bilmiyorum ama çoğu sporseverin vicdanında yara olan bir vefasızlığın geç de olsa düzeltilmesine vesile olacak kampanyadır.

belki buradan çıkacak ses çoğunluğun tepkisini yönetenlere ulaştırıp, "biz yaptık oldu" zihniyetinin kırılabileceğine dair bir nebze de olsa umut oluşturacaktır.

sembolik de olsa, bu defalık da olsa "vefa" bir semt adı olarak kalmasın dostlar.

hadi bakalım...
  • olması gereken jübile maçı. ali koç sayesinde olma ihtimali de yüksektir
  • bugün benim de aklımdan geçen kampanyadır. fenerbahçe,efsane oyuncusuna kişiliğiyle,oyun tarzıyla,özel yaşamıyla her türlü örnek olmuş senelerce takımına en iyi şekilde hizmet etmiş kral alex’e! şanına yakışır bir veda yapmalıdır.

not:ardından bir kaç sezon paf takımı yönetip ya da yardımcı antrenörlük yapıp takımın başına getirilmelidir.
    edit:imla
  • kendisi için "100 dolar için 40 takla atar." diyen şahıs kulüpten kovulduğuna göre olması gerekendir.

alex fenerbahçe'nin en büyük yabancı oyuncusudur. hakkı artık teslim edilmelidir.
  • vallaha buhün içimden geçti , aykuta da seyirci davetiyesi verin
  • sanırım her fenerbahçeli'in içinden geçen düşünceyi arkadaş yazıya dökmüş. tüm taraftarın isteği olduğu için, ondan da önemlisi iade-i itibar için olması gereken şeydir. ki senin itibarını kimse zedeleyememişti kaptan ama olsun.

seni bu kulüpten o şekilde gönderenin de, belgesel için geldiğinde tesise sokmayanın da, egosu için takımdan kesenin de, tvden kıskana kıskana izleyecekleri bir maç olması dileğiyle.

umarım gerçekleşir.

kadrolar ; rüştü - luciano - servet - serkan balcı - roberto carlos - appiah - aurelio - alex - van hoijdonk - tuncay - nobre

volkan - lugano - edu - santos - önder turacı - emre - selçuk - wederson - samet güzel* - semih - deivid
  • bence alex ile kısa süreli bir sözleşme imzalansın. ve ligde aykut kocaman'ın gol rekorunu geçene kadar oynasın. alex(136) & aykut kocaman (140)

yüreğim ancak soğur..
  • olması gerekendir. hem de aykut buralardayken süper olur.
  • ne alexmiş amk ya yıllar geçti hala jübile diyorsunuz. geçmişe değil geleceğe bakalım ali koç'la birlikte
  • helal olsun dedirten kampanyadır.

yüreğinde en ufak bir fenerbahçe sevgisi bulunan her kim varsa destek vermeli, gündemde tutulmalı ve ne yapıp edip ali koç başkan’a taraftarın bu isteği iletilmeli.

gittiği günden bu yana her fenerlinin kalbinin bir köşesinde bir ukte olarak kalan bu durum, yarım kalmış bir aşkta severek ayrılan bir çiftin yaşadıkları gibi içimizi karartıyor.

sadece fenerli değil, futbolu ve sporu seven her camiadan futbolseverin desteklemesi gerektiğini düşündüğüm kampanyadır ayrıca.

değişim günü geldi. artık sportmenlik, çağdaşlık, fair-play prim yapsın şu coğrafyada. hepimizin birbirimize destek olması gerekiyor. fenerbahçemiz uzun yıllar aradan sonra bu yönde büyük bir adım atmıştır bugünkü seçim ile. futbolculuğu ve sportmenliği ile alex de souza da bunu hakeden yegane efsanelerimizdendir.

artık kabadayılık, mafiacılık, külhanbeylik görmek istemiyoruz. beyefendilik ve dürüstlük kazansın her kulübümüzde. beşiktaş, galatasaray ve fenerbahçe üçü de doğru yönde ilerlemeye çalışıyorlar. ama bu sadece biz taraftarların da doğru davranışları ve desteği ile mümkün.

gün birlik olma vakti ey insanlar.

değişim istiyorsak beraber başaracağız.

hatta kampanyayı bir adım ileriye taşıyarak yapılacak olan jübilede istanbul united olarak üç büyüklerin karmasının yapılmasını öneriyorum.