şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ali koc'un bugünkü kadin kongre üyeleriyle yapilan toplantida sarfettigi muazzam söz.

  fenerbahce atatürktür!
 • kardeşim karşıyaka ve karşıyaka spor klübü'nün atatürk ilişkisi fb ya da herhangi bir kulübün 10 katıdır. kulüp armasındaki ay yıldız bizzat atatürk tarafından verilmiştir. ziyaret defterinde orijinal el yazıları vardır. annesi vefat edince mezarını karşıyaka'ya defnedip, annesini de karşıyakalılar'a emanet ettiğini belirtmiştir. ama gidip herhangi bir ksk'li bunu malzeme yapmaz. göztepe ile kanlı bıçaklıdır ama göztepe'ye karşı da bunu kullanmaz. göztepeliler de en az o kadar atatürkçülerdir. bu fb'nin atatürk'ü kendimize mâl etmiyoruz deyip kendilerine mâl etme çabasını hayretle takip ediyorum. 96-2002 arası fb sportif olarak gs'nin altında çok ezilince aziz'in taraftar çekme çabasıyla başlattığı bir akım bu.gerçekten kabak tadı veren işler artık.aziz'den sıkıldık, yerine aziz jr. geliyor. ali koç da en az onun kadar despot bir yapıya sahip. zamanla anlarsınız.
 • bir de beşiktaşlılara tinerci deriz. kendi adıma şu an tüm beşiktaşlılardan özür diliyorum.
 • ali koç böyle populist demeçler vermeye devam ederse ya ali koç'u yerler ya da fenerbahçe'yi.

  ikisi birden asla kazanamaz.
 • spora siyaseti karistiran herkesten igreniyorum. ali koc yapmaz bunu saniyordum ancak anlasilan onun kafa yapisisi da seleflerinden farksiz.

  ayrica madem bu konuyu acti tekrardan, su olayi da bir aciklasin bakalım;
  (bkz: atatürk'e suikastten asılan fenerbahçe başkanı)

  edit: yeni baskan adayini koyunlari da hemen gelmis savunuyor bu ayrimci aciklamayi. bir tek fenerbahce mi ataturk’un yolundan ilerleyen? bunu demek ataturk’u seven diger takim taraftarlari icin bir asagilama degil mi?

  ayrica ataturk bugunleri gorse herhalde destekleyecegi en son takim olurdu fenerbahce. $ike yapan, kadikoyde her derbide teror estiren, her hukumete ve cemaate yalakalanan, kavgadan ve nefretten beslenen kulup mu ataturk’un yolunda?
 • başlığa bakıp da cevap yazanlara hatırlatmak isterim: "önemli olan atatürk'ün hangi takımı tuttuğu değil, hangi takımın onun yolundan ilerlediği önemlidir" diyor ali koç. daha ne desin?

  ekleme: ve ali koç bu cümleyi yıllardan beri kuran kişidir. al, 2012: http://nettavir.com/anitkabirde-5-bin-fenerli/

  yok popülist açıklamaymış, yok siyasetmiş. 30sn'lik videoyu bile izlemeden ezbere entry döşüyorsunuz. ondan sonra aziz yıldırım yüzünden fenerbahçe'yi sevmiyoruz diyorsunuz. siz kendinize bile yalan söyleyen, iyi niyetli olmayan insanlarsınız.
 • tamamen başlığı açan arkadaşın başlığı açış şeklindeki sığırlık ve altındaki yazarların videoyu bile izlemeye tenezzül etmemelerinden ötürü ali koç başkanımızın eleştirildiği başlık. ne despotluğu kalmış ne aziz jr.lığı. adam “fenerbahçe atatürk’tür” demiyor “atatürk’ün hangi takımı tuttuğu değil, hangi takımın atatürk’ün izinden gittiği önemlidir.” diyerek gayet mantıklı ve güzel bir demeç veriyor. millete araştırmadıkları için çomar yaftası yapıştırırken kendileri araştırmadan her boku eleştirme hakkına sahip oluyorlar sanırım.
 • "fenerbahçe atatürk'tür" demekte herhangi bir sorun yok.
  çok da güzel demiş.
  fenerbahçe'ye de teşekkür ederim bir türk evladı olarak.

  ali koç'un sonrasında yaptığı karşılaştırmadan hoşlanmamış olsam da fb nin atatürk ilkelerine beşiktaş'tan daha fazla sahip olduğunu iddia etmesi çok da rahatsız edici değil..
 • arkasına (yıkılmayan son kale) deseymiş tadından yenmezmiş.

  ali koç başkan fenerbahçe şampiyon