şükela:  tümü | bugün
  • bilindiği üzere zamanında fenerbahçe basketbol takımı ile ülkerspor birleşerek fenerbahçe ülker adını almıştı. formül tuttu ve uzun vadede euroleauge başarısı geldi. başakşehir'in yakın zamanda şampiyon yapılacağı ve fb'nin küme düşeceği bir senaryoda iki kulübün bu isim altında birleşmesi denenecektir diye düşünüyorum ama bilin bakalım ne eksik: aziz yıldırım tarzı iş bitiricilik.
  • galatasaray'ın hard core doğrandığı günlerdeki sinirimle "ali koç fikret orman göksel gümüşdağ" şeklinde başığını açmak üzere kenarda tuttuğum entrymi aklıma getiren olay. benim senaryo biraz farklıydı. ben bile fenerbahçe'ye kıyamamıştım şu yılların fanatik gs'li halimle:(

başlık:
    ali koç fikret orman göksel gümüşdağ

entry:
    arka arkaya 10 kere tekrar edince, başakşehir ve beşiktaş kıyasıya bir şampiyonluk mücadelesi veriyor. son derece dostane bu yarışta ipi başakşehir göğüslüyor. haftalardır bir şekilde öyle ya da böyle bir türlü 16. sıraya düşmeyen ve sene sonunda kümede kalan fenerbahçe ise gelecek yılki şampiyonluğu "cebine koyuyor" ve 2020'de şampiyon oluyor. (sinan engin-aziz yıldırım versiyon 2020)
  • yakında böyle bir futbol takımı görürsek şaşırmam. şimdiden bakıyorum başakşehir'in sevdalısı haline gelmiş birçok fenerbahçe taraftarı var.

fenerbahçe ülker'den sonra fenerbahçe başakşehir is coming.
  • şampiyonlar ligi'ne gitmek adına zekice bir hamle... takdirlik!
  • ali koç vizyonu bunu gerektirir.
  • adamlar zaten neredeyse şampiyon oldular.
    ayrıca ligin en iyi futbol oynayan takımı neden fenerbahce gibi dandik bir klüp altında birleşmek istesinlerki?

tamamen saçmalıktan ibaret
  • olması imkansiz ama olursa gsli kekoları yine garip duygulara gark edecek birleşme.

(bkz: tam fenerbahçe'yi yenecekken başakşehir'e yenilmek)
  • ulan ne ağladınız be