şükela:  tümü | bugün
 • memleketimizde benzeri yasanmis baskaninin futbolun basina gecmesiyle kartal logolu bir kulubumuz ivme kazanarak sampiyon olmustur.

  bir an ayni seyin fenerbahce icin oldugunu dusundum de ne fenerasyon kalirdi ne bir sey.
  hah 86. dakikada abuk subuk goller iptal oluyor yine fenerasyon yine renkliler bilmem ne o ayri.

  bu pazar sabahi bu konuya dikkat cekmek istedim. herkese iyi sozlukler.
 • ben bir tanesini taniyorum. sampiyon yapmasa da kume dusmesi gereken takimi dusmekten kurtaran. ılginctir ki fenerbahceliydi.
 • başkanın futbolun başına geçmesi ile kartal logolu kulübün şampiyon olması arasında 3 yıl kadar bir zaman var

  adamın zaman algısı o kadar kaymış ki ne desen boş. 3 yıl lan ahlak yoksunu. hem açık açık söyleyemiyorsun ne ima ettiğini hem de dezenformasyon yapıyorsun

  ki ayrılıp giden kişi kartal renkli kulübün 10 senesini öpen adam. iyi ki aziz ve türevleri yönetiyor sizi umarım bataklığın en dibini boylarsınız
 • beşiktaş başkanlığı yapan ve hepimizin güzel! sözlerle andığı o tüpçüyü ima ederek üste çıkmak için yaratılmış bir başlık. yıldırım demirören beşiktaş başkanı olduğu için tff başkanı olmadı, sizi üzdük mü başkanım diyen babası sayesinde tff başkanı oldu. tff'ye rte'den icazet almadan kimse başkan olamaz şu durumda. yeni başkan da fenerbahçe maç kaybettiğinde suratı kıpkırmızı olup, objektif olmadığını kendisi bile ifade edebilen rıdvan dilmen olacaktır.

  başkanlık makamına atanan şu adamların, karakteristik özellikleri, tuttukları takımları kayırmak için orada olmaları değildir. o adamların orada olmasının sebebi, rte ve türk siyasetinin futbol içindeki düzeni koruma çabasını sürdürmektir. eğer rte bugün şu takımı kayırın derse o takım kayırılır, ülke de sanki adaletin olduğu bir yer var da tüpçü gibi bir adamı beşiktaşı kayırıyor diye başlık açıyorsunuz. tüpçü yüzünden beşiktaş hala mali olarak çok zor bir batakta, iki senedir finansal fair play sebebi ile uefa kıskacında.
 • yabanci kurali fenerbahce'nin avrupa macerasina gore ayarlanacaktir.

  yonetmelikler, kanunlar, kurallar fenerbahce'nin durumuna gore ayarlanacaktir.

  maclara fenerbahce'nin istedigi/istemedigi hakemler atanacak/atanmayacaktir.

  fenerbahce yanlisi yayin yapmayan gazeteci/medya mensubu icin gerekli yaptirimlar uygulanacaktir.

  daha pek cok usulsuzluk sayilabilir lakin akla gelen ilkler bunlardir.

  edit: hmmmm cok ilginctir ki yukaridaki maddelerin hepsi hali hazirda uygulanmis zaten. demekki fenerbahce baskani tff baskani olsa degisen pek bir sey olmayacaktir. bosuna fenerasyon denilmiyor haliyle.