şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle aradım ama bulamadım.

    2 şubat 2017 fenerbahçe cska moskova maçı bir kez daha gösterdi ki fenerbahçe'nin artık basketbol seyircisi var. futbol takımı stadın yarısını dolduramıyorken, basketbol takımı dolu bir salonda oynuyor maçlarını. zaten biletler de kısa sürede bitmeye başladı. bir kızılyıldız, olympiakos ya da panathinaikos seyircisi olamadı henüz ama gidişat o yönde. başarının gelmesi bundan en büyük etken. önce final four sonra da final insanları maça gitmeye itiyor.

    basket maçı futbol gibi değil. seyircinin oyuncular üzerindeki etkisi çok daha fazla. fenerbahçe seyircisi bunu da başarmış görünüyor. takım geri kaldığında hemen itiyorlar, rakip öne çıktığında gürültüye boğuyorlar orayı. umarım sadece bu sezon değil bundan sonraki sezonlarda da bu durum devam eder ve bir ekol olunabilir.
  • özlediğimiz bir takım özellikleri basketbol takımında görüyor olmamızdandır. mücadele ruhu, takım olma vb. advocaat uğraşsa da obradovic gibi veremiyor bunu futbol takımına.
  • mükemmeldir. türk basketbolunda her zaman özel bir yeri olan karşıyaka taraftarı kadar oyunu bilir ve maçın gidişatını etkiler. tek bir eleştirim var, şu "fuck you, fuck you, fuck you xxx ! " tezahüratını yapmayın lütfen amk. o küfür ettiğiniz adam seneye bizde oynayabilir, aksini iddia edebilir misiniz ? onu bırak çok itici bir tezahürat, büyük fenerbahçe taraftarına yakışmıyor.
  • giderek kendinden söz ettirmeye başlayan kitledir. dün akşamki 25 nisan 2017 fenerbahçe panathinaikos f8 maçı'nda bir kişilik bile yer olmaması, herkesin oyunun gidişatına göre hareket etmesi gerçekten mükemmeldi. dixon top kapıyor hemen bi coşku, vasely blok koyuyor hemen başlıyorlar jan jan vasely diye. çok hoşuma gitti çok.
  • bu akşam da sınavı geçen kitle. pazar günü son görevlerini tamamlayıp takım ile beraber kupayı kaldıracaklar inşallah.
  • maçtan önce yunanlılarla beraber galatasaraya küfreder bunlar.sonra da mustafa kemal paşamızın marşını söylerler.tribünden de gram anlamazlar.