• (bkz: çok beklero)
  • başkanımızın akıtmaya devam ettiğinin göstergesidir.

futbolda da meşhur katar'lı firma ile anlaşma sağlanmazsa tüpraş forma sponsorluğu olacak. ki bu da bir koç grubu sermayesi.

bu zor zamanlarda bu destekleri vermen bizim için çok önemli. teşekkürler başkanım.
    (bkz: ali koç)
  • art niyetli bir bakışaçısına göre, koç grubunun fenerbahçe'yi ele geçirdiğinin göstergesi bir reklam anlaşmasıdır.
  • bir kulübün sadece başkanına ait şirketlerden sponsorluk alabilmesi vizyonsuzluktur

başkan lan zaten adam hizmette maddi manevi

zamanında bizim tüpçü de milangaz ile basketi şampiyon yaptı sonra malum bıraktı gitt basket takımımız şuan nal topluyor

edit : bazı mallar burdan tüpçü ile ali koç’u kıyaslama sonucu çıkarmış ulan direk tüpçü diye bahsettik adamdan ne kıyası amq

tineri biz içiyoz kafayı bu mallar buluyor
  • bu demektir ki, bu sene de final four heyecanı yaşayacağız. futbol takımı göğüs reklamı da muhtemelen arçelik olur.
  • tüpçü ile ali koç'u karşılaştırıp vizyonunu eleştiren tinercileri de gösteren sponsorluk anlaşması
  • ''bir kulübün sadece başkanına ait şirketlerden sponsorluk alabilmesi vizyonsuzluktur''

güzel oldu bu. uzun süredir böylesine aptal bir cümle duymak istiyordum. kendime geldim.

günümüz spor dünyasında türk kulüplerine inanılmaz sponsorluk teklifleri yağdığını mı sanıyorsunuz? türkiyedeki her kulüp yönetim kurulundan maddi destek bekliyor ve malesef beklemek de zorunda. çünkü artık kulüplerimizin marka değeri sıfıra yakın. kimsenin umru değiliz. bu şartlar altında da kendi sahip olduğu maddi gücü kulübü için başkanı kullanmayacak da kim kullanacak.
  • daha önce de grundig(koç grubunun) ile erkek ve kadın voleybol takımlarına sponsor olunmuştu. bu sene bir şekilde idare ettik ama bu dolar ve euro kuruyla seneye takım kurmak çok daha zor olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=pvw75xssycu
    https://www.youtube.com/watch?v=jlnlgzi9qde
  • son yılların euroleague domintant takımının yeni sponsoruyla gelen yeni adıdır. yıllardır sonu başı değişse de çubuklu sabittir
hesabın var mı? giriş yap