şükela:  tümü | bugün
689 entry daha
  • sonunda kendisine geldi, gelmese de ben basketbol şubesini gram eleştirmeyecektim bu sezonu böyle kabul ederiz diyecektim çünkü türk sporunda gelmiş geçmiş en baskın kulüp performansını yaşattılar bize. real madrid maçına kadar sikini taşağını sallayarak 5'te 5 yapabilecek durumda bu takım, real madrid maçına moralli gelirsek onlara da koyarız. galatasaraylı malları ya da yangıncı fenerbahçe taraftarlarını göremiyoruz başlıkta, hani neredeler? ne dedik? obradovic varsa arkanıza yaslanın bekleyin dedik.
  • tarihimizin tek eurolege şampiyonluğunu türkiye’ye getiren dünyanın en güzel takımıdır.
  • galatasaray kadin basketbol takimi tarafindan fenerbahce'yi eze eze yenerek kazanilan euroleague kupasini galatasaray kadin basketbol takimindan sonra kazanmis yesil sermaye fetocu ulker ve olumune reisci ferit sahenk tarafindan destekli takim.
  • sabah sabah bazı andaval sözüm ona yenilmez armadaların hışmına uğramış dünyanın en güzel takımı.

sıkı durun mekanın sahibi geri geldi.
  • başlığı altında anlatım bozukluğu yaptığından bi haber olup uzun ve entel cümleler kurduğunu zanneden hazımsız yavşakları barındıran dünyanın en güzel takımı.
  • bayanlarda galatasaray, erkeklerde fenerbahçe,
  • türk sporunun gelmiş geçmiş en baskın kulüp performansını yaşatan takım değildir. o takım vakıfbank spor kulübü. bu durum fenerbahçe basketbol takımının son 6 senedir çok iyi organize olmuş bir takım olduğu gerçeğini değiştirmez ama övecez derken de başkalarını gömmeyin.
  • evet efsane geri döndü!

kuvvetle muhtemel 6. veya 7. bitireceğiz, umarım efes lider bitirir de çeyrek finalde eşleşmeyiz. çekindiğimden değil, onları final fourda yenmek daha keyifli olacak.

ilk yarıdaki sallantıyı görünce risk almadılar orta üst takviyelerle rotasyonu maksimum verim elde edecek şekilde kadro yapıldı. dün sahaya çıkan 12 oyuncunun herhangi biri ilk 5'te başlasa kimse şaşırmaz.

sene başında stimac'a filan bulaşmamız gerçekten rezillikti. kurtulmamız iyi oldu. şu kalinic denen toksik oyuncudan da kurtulsak süper olacak.
  • türk sporunun gelmiş geçmiş en baskın kulüp performansını yaşatan dünyanın en güzel takımı...

kudurun...
  • turk sporunun gelmis gecmis en baskin kulup performasini yasatan takim falan degildir.

o takim icin bkz

kendileri olsa olsa ulkerspor'un adini kullanan rasgele bir takim olabilir.

edit:
    --- spoiler ---

from 23 october 2012 to 22 january 2014 the team held a 73-games winning streak in all official domestic and international competitions, which was acknowledged as a world record by guinness world records. the club won all 52 official games played during the 2012–13 season and all 51 official games played in 2013. vakıfbank collected all five championship trophies unbeaten in the 2012–13 season, being the only club in volleyball history to have achieved this unparalleled feat.
    --- spoiler ---
32 entry daha