şükela:  tümü | bugün
 • bir fettullah gülen sözü.

  neden fenerbahçeli olmakla övünmemiz, kıvanç duymamız gerektiğini bir kez daha gösteren video görüntülerinde geçen söz.

  (bkz: fenerbahçe teremmüdü)

  https://twitter.com/…aorg/status/772000852664016896
 • şike kumpasının olduğu dönemde sanki her duruşmayı en önden izlemiş gibi kendinden emin konuşan rakip takım taraftarları , takımlarının ülkeye darbe girişiminde bulunan adamla her taraftan ilişkisi çıkmasına sessiz kalıyor. serdar ali çelikler'in dediği gibi "yakında aziz yıldırım fetö'cü olur, galatasaray ise vatan kurtaran aslan."
 • 95 yılındaki bir konuşma. adam ondan sonra yönetimin ciğerlerine girmiş, nihat özdemirler topbaşlar, savcılar falan filan.

  galatasaray lisesine girmiş olmaları ilginç bir durum değil. sonuçta sınavla kazanılan bir lise. ancak liseyi ele geçirmek imkansız. hem kültürü olan bir yer olması hem de sadece ösym sınavı ile öğrenci almıyor oluşu bunu engelliyor. zaten galatasaray yönetiminde de fetö ile anılan kimsenin olmaması bunu doğruluyor.
 • birazdan 'öyle demek istemedi'ciler gelir mal mal yazarlar. malumun ilamı.

  ahaha bir tane mal gelmiş hemen bak gs yönetiminde kimse olmaması falan yazmış. lan yarrak o videodakiler bizzat gs oyuncuları. ona bakarsan birkaç sene önce m.ali aydınlar'ı sokmaya çalışıp beceremediler. siktir git!
 • kimin söylediğinden bağımsız doğru bir önermedir.

  mesele sidik yarıştırmak değil de galatasaray lisesine giremediler zaten yönetimde kimsenin adı anılmadı diyebilmek için ya 5 yaşında olmak ya da hayatında hiç ergun gürsoy adnan polat gibi isimleri duymamış olmak gerekir. herhalde ikincisidir.

  neyse bahsi geçen örgüt her yere girmiştir bugün çıkıp kapısından bile giremez demek ahmaklıktır. ama bazı yerlere girmesi yetmemiş örgütlenmiş, bundan çıkar sağlamış , nemalanmıştır.

  edit: imla.
 • 95 yılından bugüne durumun ne kadar değiştiğini görmek acı. bunda en büyük etken de aziz yıldırım'ın güçten nemalanma gayreti tabi. yeri geldiğinde askeri vesayete yeri geldiğinde akp vesayetine yanaşmaya çalışan bir kişinin, yargı dünyası da dahil ülkenin bir çok kritik noktasını ele geçirmiş fetö'den uzak kalmasını beklemek hayalcilik olurdu zaten.

  (bkz: aziz yıldırım ve şike örgütünün fetö ilişkileri/#62423084)
 • ortaya fenerbahce ve fetö ile ilgili anti-tez belge video resim görüntü vs. çıktıkça hep aynı isimlerin başlıklar altına gelip çırpınşlarını izlemek artık zevk vermeye başladı.

  ağlayın kardeş ağlayın açılırsınız.

  tanım: açıklamadır.
 • ele geçirelemeyen cumhuriyet
 • fetoşun takımı cincon kapatılsın