• fanatik gözle bakmayı bırakırsak, fenerbahçenin kendiyle gurur duyması gerekir. devlete hatta askere kadar sızmış bu oluşuma karşı dimdik durmak inanılmaz bir başarıdır. ileride fetö alçaklığından bahsederken,ilk başta sarı lacivert bir duvara çarptılar sözü tarih kitaplarında kullanılacaktır.
  • bariz bir mal var bu başlık altında yok fenerli yöneticiler fetöcülerle halı saha maç yaptı bik bik bik. bariz şekilde söylüyorum be amına kodugum her başlıkta aynı sikko saçma yorumların. behey kripto fetöcü şimdi bu fetocu yavşaklar kulübe sızmak en azından bilgi almak istiyor ve malın teki olan avukata diyorlar ki koçum haftasonu bi maç ayar et az ter atalım ulan o kadar kudretliyken hangi tip buna yok abi ben almıyım siz ilerde terörist çıkacaksınız der. adam bi maç etmiş fetocu yavsaklar bilhassa gsliler kaydetmiş ve hocalarına bak hocam az kaldı girecez içlerine diye rapor etmiş sende delil diye başlık başlık geziyorsun. senin şampiyonluk kupanı nerdeyse zekeriya, baransu, rok, karlıbel birlikte verecekti biz şampiyon yaptık diye. devletin ihraç ettiği personel oranı kadar nerdeyse üyeni yeni yeni ihraç ediyorsun. hala kalkmış fener fetö ilişkisi, eski yöneticin utanmadan en büyük zararı biz gördük.
    lan siz ne zaman ve neyden utanırsınız bunu söyleyin biz de bilelim.
  • himmet ve dualarla sızılamayacak bir çınar olduğunun ispatıdır.

iki tane yavşak fetöcü savcı ile halı saha maçı yapıldı diye fenerbahçe'yi fetöcü diye ima eden ortaokul talebelerinin izlemesi gerekir.

https://twitter.com/…aorg/status/772000852664016896

ayrıca;

https://twitter.com/…899/status/1171160688032657415

(bkz: bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye)
  • 3 temmuz kumpasının neden yapıldığı, fenerbahçe takım otobüsünün neden kurşunladığını açıklayan fetö cümlesi.
  • örgüt elebaşının çok net ifadesidir. buna ve herkesin bildiği isimlere, ilişkilere rağmen fenerbahçe yi fetöcü, gs yi temiz lanse etmeye çalışanlar olması ilginç.
  • kimin söylediğinden bağımsız doğru bir önermedir.

mesele sidik yarıştırmak değil de galatasaray lisesine giremediler zaten yönetimde kimsenin adı anılmadı diyebilmek için ya 5 yaşında olmak ya da hayatında hiç ergun gürsoy adnan polat gibi isimleri duymamış olmak gerekir. herhalde ikincisidir.

neyse bahsi geçen örgüt her yere girmiştir bugün çıkıp kapısından bile giremez demek ahmaklıktır. ama bazı yerlere girmesi yetmemiş örgütlenmiş, bundan çıkar sağlamış , nemalanmıştır.

edit: imla.
  • şike kumpasının olduğu dönemde sanki her duruşmayı en önden izlemiş gibi kendinden emin konuşan rakip takım taraftarları , takımlarının ülkeye darbe girişiminde bulunan adamla her taraftan ilişkisi çıkmasına sessiz kalıyor. serdar ali çelikler'in dediği gibi "yakında aziz yıldırım fetö'cü olur, galatasaray ise vatan kurtaran aslan."
  • o donem cemaat operasyon yapti dedigimizde "auvv cemaat camide sizle ne isi olsun" diyenlerle hicbir zeka, analiz yetenegi ve siyaset bilgisi gerektiren konularda konusmuyorum. boyle bir faydasi olmustu 3 temmuzun.

fakat yetmeyince yetmez. bu videoda ele geciremiyoruz bir turlu denseydi de tonla yok yauvv onu demiyor diyen embesiller cikacakti. olacaklarin isareti videodur, videoydu. gerci olmadi. oldurmadik.
  • fenerbahçenin neden en büyük sivil toplum örgütü olduğuna örnektir. eyy fenerbahçeli işte bu ahval ve şeriat içinde dahi, vazifen türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
    ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz!
  • yuh amk! kimin himmetçi olduğunu bu örgütün yıllarca kime hizmet ettiğini ilk ağızdan duyuyor musunuz? fenerbahçe hakkıyla kazandığı şampiyonluğunun nasıl kirletildiğini idrak edebiliyor musunuz? 3 temmuz ile dağıtılan kadro, yaşanan ekonomik sıkıntının sebebini ve kime yaradığını anlayabiliyor musunuz?

bu saatten sonra fenerbahçe şike yaptı diyen uefa bile kabul etti gibi saçma cümleler kuran kim var ise art niyetlidir. bana mesaj atsın cevabı veriyorum bunu diyenlere. geriye bir dönüş almadım hala...

(bkz: fenerbahçe düşmanlarını yeneceğiz)
hesabın var mı? giriş yap