şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • üçlük attığında tok ses getirecek takım olacaktır
 • http://basketdergisi.com/…-potada-dev-birlesme.html

  bu arada belirtmekte fayda var. ülker'deki gibi bir yapı olmayacak aslında. sağlam bütçeli sponsorluk diyelim. o doğuş takısı gelmeyebilir. bekleyelim bakalım.
 • fenerbahçe'nin de altına yatmadığı kalmadi aq.. önce ülker, şimdi de doğuş. çıkın edebinizle oynayın kardeşim!

  düzenleme: ulan liv hospital, sompo japan gibi takımlar yok. takımı bünyesi altina almak ayrı, marka değerini kaybetmeden sponsor almak ayri. adamlara bunları öğretemedik lan. ülker'le birlestiniz deyince siz de cafe crown ile birlesmistiniz diyo herifler. bu adamlara ne anlatacaksin?
 • darüşşafaka doğuş, önümüzdeki sezon euroleague'e tek sefere mahsus olmak üzere wildcard ile katılacak sonra kontenjanları ispanya'ya verilecek. açıklama geçen hafatalarda geldi euroleague'den. bu kesin. kupa 1'de yer almak isteyen şahenk efendi, bari ismimiz olsun, arada fb'ye başkan filan da oluruz diye düşünmüştür.
 • euroleague top 16 turunun tamamlanmasına 3 hafta kala gruptan lider çıkmayı garantileyen fenerbahçe erkek basketbol takımı ortadayken, "bunlar da hep onun bunun altına yatıyor, sponsorsuz çıkın edebinizle oynayın" diyenleri göstermiş, gerçekleşme ihtimali bile dosta güven düşmana korku salmış olan birleşme. sponsor almak niye edepsizlik oluyor onu da anlamadım. galatasaray önce cafe crown için ülker'in, sonra liv hospital'ın, sonra odeabank'ın altına mı yatmış? arada adını hatırlamadığım sikko markalar varsa kusura bakmayın.
 • be orospu cocugu senin sponsorun yok mu dedirtir adama. halihazırda sponsoru bile olmadan avrupa'nın en iyi takımı olan fenerbahçe erkek basketbol takımı'nı hiç hesaba katmıyorum bile. ne göt korkusuymuş sizdeki arkadaş.
 • harika bir sponsorluk anlaşması olur.
  gerçi parasal sıkıntımız pek yoktu ama doğuş desteği ile takımın alamayacağı adam kalmaz, futboldaki gibi iki final four takımı çıkaracak hale gelebilir. doğuş grup için de iyi reklam tabiki, fenerbahçe şu an avrupa ligindeki en iyi takımlardan, top 16'daki en iyi performans gösteren takım, önümüzdeki senelerde de hep üstlerde olur.
 • her ne olursa olsun fenerbahçe erkek basketbol takımı adına gayet olumlu anlaşma ancak benim esas anlamadıgım. bahsi geçen anlaşma acaba önümüzdeki sene mi yürürlüğe girecek? çünkü sadece bahsi geçen sene için daçka'nın euroleague wildcard'ı bulunuyor. böyle bir durumda eğer daçka takımıyla birlikte fenerbahce erkek basketbol takımına dahil olup kendisini de örneğin darüşşafaka garanti gibi bir isimle devam ettirecekse* jordi bertomeu o wildcard'ı alır diye düşünüyorum.