şükela:  tümü | bugün
  • üçlük attığında tok ses getirecek takım olacaktır
  • http://basketdergisi.com/…-potada-dev-birlesme.html

bu arada belirtmekte fayda var. ülker'deki gibi bir yapı olmayacak aslında. sağlam bütçeli sponsorluk diyelim. o doğuş takısı gelmeyebilir. bekleyelim bakalım.
  • fenerbahçe'nin de altına yatmadığı kalmadi aq.. önce ülker, şimdi de doğuş. çıkın edebinizle oynayın kardeşim!

düzenleme: ulan liv hospital, sompo japan gibi takımlar yok. takımı bünyesi altina almak ayrı, marka değerini kaybetmeden sponsor almak ayri. adamlara bunları öğretemedik lan. ülker'le birlestiniz deyince siz de cafe crown ile birlesmistiniz diyo herifler. bu adamlara ne anlatacaksin?
  • taraftarı oldukları takım odeabank ismiyle mücadele ediyor ama fenerbahçe daha sağlam sponsor bulunca altına yatma diyor amk inekleri.

ulan dümbük, desene açık açık "yav siktiniz belamızı bir de sponsor alıyorsunuz hep :(" diye. edebinle oynaymış. edebimizle yağlıyoruz sizi her kulvarda, gazozuna tavla oynasak gene veriyoruz küsküyü.

sen sümüklünün önde gidenisin. fenerbahçe ülker'i alırken sen cafe crown (aklnhadnhdadkh) aldın, buna razı geldin. ederin bu yani. senin mantıkla iki kulüp de ülker'in altına mı yattı? ha embesilim benim? odeabank'a ne gibi muamele çekiyorsunuz?

üstelik bi ara ne kadar hastane zinciri varsa sponspor alıyordunuz birkaç ay aralıkla. hatta bu konuda görünce kahkaha attığım bir bkz verdi buradan mahlasını hatırlayamadığım bir renkdaşım:

(bkz: galatasaray okmeydanı ssk)

ahahahaha. allah kurtarsın sizi ya.

fenerbahçe düşmanlığı için iki ön şart lazım galiba. biri anası fena olmak, diğeri geri zekalı olmak. gel gör ki bu ülkede elini sallasan bu tiplemelere çarpıyor maalesef.
  • darüşşafaka doğuş, önümüzdeki sezon euroleague'e tek sefere mahsus olmak üzere wildcard ile katılacak sonra kontenjanları ispanya'ya verilecek. açıklama geçen hafatalarda geldi euroleague'den. bu kesin. kupa 1'de yer almak isteyen şahenk efendi, bari ismimiz olsun, arada fb'ye başkan filan da oluruz diye düşünmüştür.
  • euroleague top 16 turunun tamamlanmasına 3 hafta kala gruptan lider çıkmayı garantileyen fenerbahçe erkek basketbol takımı ortadayken, "bunlar da hep onun bunun altına yatıyor, sponsorsuz çıkın edebinizle oynayın" diyenleri göstermiş, gerçekleşme ihtimali bile dosta güven düşmana korku salmış olan birleşme. sponsor almak niye edepsizlik oluyor onu da anlamadım. galatasaray önce cafe crown için ülker'in, sonra liv hospital'ın, sonra odeabank'ın altına mı yatmış? arada adını hatırlamadığım sikko markalar varsa kusura bakmayın.
  • her ne olursa olsun fenerbahçe erkek basketbol takımı adına gayet olumlu anlaşma ancak benim esas anlamadıgım. bahsi geçen anlaşma acaba önümüzdeki sene mi yürürlüğe girecek? çünkü sadece bahsi geçen sene için daçka'nın euroleague wildcard'ı bulunuyor. böyle bir durumda eğer daçka takımıyla birlikte fenerbahce erkek basketbol takımına dahil olup kendisini de örneğin darüşşafaka garanti gibi bir isimle devam ettirecekse* jordi bertomeu o wildcard'ı alır diye düşünüyorum.