şükela:  tümü | bugün
396 entry daha
  • bu akşam itibariyle tekrardan lig macerasına dönen takım. sakarya'yı öyle ya da böyle geçeriz ama real finalinden sonra ciddi bir konsantrasyon sorunu yaşayacağız gibi görünüyor. vesely gitti artık, daha önceki gibi, ancak ocak ayında falan kendine gelir. thompson'ın, sloukas'ın, nunnally'nin falan da kafalar iptal. bunlardan pek bir şey beklemiyorum şu aşamada, kalanlarla bir şey yapmaya çalışacağız gibi görünüyor.

biz play-off'larda ve f4'te can alıp can verirken, hem dinlenme hem de uzun uzun çalışma imkanı bulanlar oldu. o arada kimbilir kaç kutu cathine tüketilmiştir, kaç iğne vurulmuştur allah bilir artık. kendilerini ispatlamak ve yıllardır süregelen ezilmelerine son vermek için her türlü çirkinliği yapacaklardır eşleşmede. 40 dakika sahada kalıp kusanlar falan olacaktır muhtemelen, özellikle uzunlardan biri. biz burada kendimizi yırtarken, fenerbahçe şampiyon olamasın diye debelenen diğer takım taraftarları bunu "hırstan abi yeaa" diye sıvamaya çalışacak her zaman olduğu gibi. rakibi, yönetimini ve malum kişiyi gayet iyi tanıyoruz, net bir şekilde bunları bekliyorum.

onun haricinde takımın durumunu pek iyi görmüyorum, ksk'ye elendiğimiz sene gibi bir hava var şu anda. taşak koyacak eleman eksikliği var. çok sağlam durmamız gerek, tökezlediğimiz anda hakemler de vururlar, bize yedirmezler bu sene şampiyonluğu. o yüzden olabildiğince konsantre çıkmalı, kıçı başı oynayan bazı oyunculara az şans vererek yola devam etmeliyiz. yolun sonu şampiyonluk olur umarım.