şükela:  tümü | bugün
  • var hakemi bülent yıldırım, ali palabıyık'a var'a bakmasını tavsiye ediyor. elinde böyle bir imkan olmasına rağmen ali bey bu öneriyi reddediyor. verdiği cevap aslında her şeyi netleştiriyor, şampiyon zaten belli.

kaynak
  • öncelikle tanım olarak zerre umurumda olmayan kanıtlardır. zira futbolu bu kadar boktan bir ülkede takım tutanları bile anlamıyorum.

nedir şimdi mesele? hakemler gs’yi şampiyonluktan etti. yok fb golü öncesi faul vardı, yok berikini niye atmadı, yok ötekinin golü kesti falan falan... kardeşim şunu bir idrak edin: hiçbir hakem oyunuyla şampiyonu değiştiremezsiniz. bakın şampiyon diyorum. hasbelkader daha fazla puan alana bizde verilen sıfat hani. hadi sıkıysa juventusu engellesenize hakem hatalarıyla, liverpool’un önünü kessenize. isterseniz juve her maça 3-0 geriden başlasın o sene ipi göğüslemesin adam değilim. çünkü adamlar “şampiyon” hacı.
    sen gel tarihin en rezil halindeki rakibini yeneme sonra yok hakemdi yok bık bık. 4-5 tane atsaydım biradar madem hakem 1-2 golünü yedi.
    şampiyon nedir bunu kafada anlamadan bu ülkenin oynadığı toptan cacık olmaz.
  • insanları futboldan soğutan diyaloglardır.
  • ülkemizde var sistemi kullanılıyorsa lütfen kullanın ve görünen her ne varsa kurallara uygun bir şekilde uygulayın. galatasaray'ın bütün sene boyunca en az 4 puanı bu sistemden dolayı harcandı, yazık oldu. bir tek trabzon maçında 1 golümüz yanlış verildi fakat 4-1 yendiğimiz için puanı direkt etkilemedi. sadece galatasaray için yazmıyorum tüm takımlarımıza alınan kararlar adil bir şekilde alınsın. taraftarından futbolcusuna kadar bir sürü emek, para, hayaller.. gördüğünü çalmak bu kadar zor olmamalı.
  • ysk kararı ile tekrardan oynatılması ve var diyaloglarının naklen yayınlanması gerekmektedir.

by: hocam bence bir bakın ayağa basma gibi duruyor.
    ap: üff bülent kim gidecek şimdi oraya kadar yaaa.
  • 10 kişi kalmış takımı ,1-0 öndeyken yenemiyorsan var yok demeyip o futbolcuları dövmek lazim
  • var : "hocam bir ayağa basma var gibi görünüyor ama gri bir pozisyon."
    hakem : "yaw ilk yarı gri pozisyonda adamı atıp herifleri eksik bıraktık, şimdi başka bir gri pozisyonda gol iptali olmaz"

yukarıdaki dialog tamamen hayal ürünüdür ama bana en mantıklı gelendir.
  • bülent yıldırım: hocam ayağa basma var
    ali palabıyık: basma değildir o basma olsa duramazsın.

bülent yıldırım: hocam gelin bir izleyin bence
    ali palabıyık: ben sadece belgesel izliyorum

bülent yıldırım: hocam yenge de kütür kütür hani
    ali palabıyık: anamı karıştırma lan.

bülent yıldırım:hocam kapat
    ali palabıyık: hayır sen kapat
  • katılıyorum abi. 10 kişilik takımı belki de son 60 yıl içindeki en kötü sezonunda yenemiyorsan itiraz da etmeyeceksin. eyvallah.

yaa ama birader açık açık adam yanlış karar çalıyor.

diagne'nin penaltı
    mehmet topal 2.sarı
    golden önceki faul
    onyekuru'ya faul vermeyip bi de üstüne sarı kart vermek.

bak bunlar bariz, net, açık bir şekilde yanlıştı. el insaf yaa
  • by: hocam moses dirseğiyle adamın kafasını yardı. ortalık kan revan
    ap: linnes kafasını dirseğe götürüyo gibi geldi bana
    by: hocaaam bu işi biliyorsun. dikkatli izledim de haklısın
    ap: ama çok kan aktı adam 5 dakikadır yerde. kart vermesek olmaz
    by: doğru hocam sarı ver gitsin zaten etkisiz eleman. ersun çıkarır onu
    ap: ok grşrz
    .....
    by: hocam gol öncesi onyekuru’ya basma var.
    ap: bülentçim faulü yapan onyekuru görmüyor musun allah aşkına. pozisyon temiz nerenle izliyorsun çık şu counterdan
    by: tamam hocam haklısın.
    .....
    by: aha hocam gol öncesi feghouli’yi de indirmişler. gel bi izle
    ap: feghouli’yi karıştırma hasan ali’yi attık zaten içim kan ağlıyor. yeterli o
    by: tamam hocam ikna oldum devam
    ap: çok belli olmuyo de mi la
    by: yok yok gayet iyi gidiyor zaten var konuşmalarını da vermiyor enayiler
    ap: tamam dur güldürme la
    .....
    by: hocam topal linnes’in içinden geçmeye çalıştı
    ap: bülentçim ben gördüm topa müdahale devam. ayrıca adam dizini kırdı görmüyon mu aq
    by: tamamdır hocam ikna oldum
    .....
    by: hocaaaamm topal bu kez de diagne’yi indirdi git bir bak
    ap: ya bu topal bitirdi bizi be. ne içmiş bu maça çıkmadan bir baksınlar içeride aw
    by: hocam izle bence
    ap: gelirsem penaltıyı vermem lazım devam
    by: hocam yine ikna yeteneğini kullandın. bence de devam
    .....