şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle hayırlı forumlar. takımın durumu bu zorlu fikstüre göre içler acısı.

antu.com da fenerbahçe taraftarları arasında başlamış olan konu.

durumu biraz özetliyor. benim tahminim 8 puan ve vizyon reisin istifadan önce son kozunu oynayıp dilenerek toplanan paraları ersun yanal'ın tazminatına sayması.

umarım yanılırım hoca da şapkadan tavşan çıkarır.

gazişehir 3
    basaksehir /d/ 1
    trabzon 1
    alanya /d/ 0
    ankaragücü 3
    gs /d/ 0
  • 20.

keşke antu.com'da kalsaydı.
  • 6 da 6 yaparak bizi şaşırtacaktır. 6. hafta bittikten sonra bir edit gelir elbette.

edit 1 fenerbahçe : 5 gazişehir : 0
  • gazişehir 3

başakşehir [d] 1

trabzonspor 3

alanyaspor [d] 3

ankaragücü 3

galatasaray [d] 0 (normalde 1 puan derdim ama galatasaray nzonzi, falcao, seri tarzında transferleri ile baya güçlenecek gibi. zaten kadrosu iyiydi ama belli de olmaz. fenerbahçe'nin en kötü olduğu dönemlerde bile derbilerde iddiası olmuştur.)

toplam= 13 puan. alanyaspor deplasmanında belki biraz pollyanacılık yaptım yani beraberlik de olabilir ama galibiyet daha yakın. hayırlısı artık.

tabii bu puanlar zanka'ya da bağlı. eğer zanka kötü çıkarsa 8 puan bile çıkmayabilir. o bölgede iyi oynarsa önümüz açık.

edit: tabii özellikle zanka'yı belirtmemin sebebi şu: takımda doğru düzgün stoper yok. en azından kaliteli bir stoper olursa o bölgede pek sıkıntı çıkmaz. zanka yeni transfer olduğu için de ne seviyede olduğunu bilmiyoruz.

edit 2: altta bir gerizekalı "trabzon maçına 3 puan yazan zavallılar" demiş. ulan son 8-9 senede içerde dışarda tek galibiyetin var. o da geçen seneki fenerbahçe'nin ilk kez 3. sıranın gerisinde olduğu sezon. bu sene hücum hattı gayet iyi. sadece stoper ve sol bek de sıkıntı var onu da serdar aziz ve dirar idare eder. hasan ali sakat olmasaydı o bölgede de sorun olmazdı. zaten trabzon'da da kadro mükemmel değil. neyse son 9 senede yaklaşık 20 maçta tek galibiyeti olan takımın taraftarına cevap vermem bile hata.

1. maç editi: 3 puanı aldık gazişehir'den. doğru tahmin. başakşehir maçı var. başakşehire 1 puan yazmışım. umarım 3 olur ama bir bakalım.
  • 16 puan alarak yoluna devam edecektir.
    kalpler beraber
  • 4.
  • şu fikstürden 14 puanla çıkarsak şampiyon oluruz.
    çıkarız demiyorum çıkarsak diyorum. bizim yönetim sağ olsun ilk 6 haftanın ne kadar zor olduğunu algılayamamış ki hala transfer yapmamakta ısrar ediyor.
    bu kafayla gidersek buradan 3 galibiyet 3 mağlubiyetle çıkıp orta sıraları kovalamaktan öte gidemeyiz.
  • 2 galibiyet , 2 yenilgi ve 1 beraberlik alarak 7 puan ile galatasaray deplasmanına gider , olası bir galatasaray yenilgisi ile camiada yer yerinden oynayacağı için 1 puan da galatasaray'dan alarak ilk 6 hafta sonucunda 8 puan toplar.
  • gazişehir 1
    basaksehir /d/ 0
    trabzon 1
    alanya /d/ 1
    ankaragücü 3
    gs /d/ 0

6 puan ile ilk 6 hafta da 13. sırada yer alacaktır. alıştık artık.

not: nzonzispor
  • 3... ortalama maç başına yarım puan... evinde üç beraberlik deplasmanda 3 mağlubiyet...