• 2 galibiyet , 2 yenilgi ve 1 beraberlik alarak 7 puan ile galatasaray deplasmanına gider , olası bir galatasaray yenilgisi ile camiada yer yerinden oynayacağı için 1 puan da galatasaray'dan alarak ilk 6 hafta sonucunda 8 puan toplar.
  • şu fikstürden 14 puanla çıkarsak şampiyon oluruz.
    çıkarız demiyorum çıkarsak diyorum. bizim yönetim sağ olsun ilk 6 haftanın ne kadar zor olduğunu algılayamamış ki hala transfer yapmamakta ısrar ediyor.
    bu kafayla gidersek buradan 3 galibiyet 3 mağlubiyetle çıkıp orta sıraları kovalamaktan öte gidemeyiz.
    edit:başakşehir deplasmanına 1 puan vermiştim. +2 puan ekstra oldu. aynen devam etmek umuduyla
  • böyle kadro mu kurulur diye tff'nin vereceği ceza ile -3 puan diyorum ben.
  • 11
  • millet trabzon maçına 3 puan yazmış. oğlum siz manyak mısınız? bu trabzon fenerin içinden geçer. maksimum 10 puan toplar.
  • bazı tahminlerin çok fena patlamış olduğu başlık.

adam trabzon fenerin içinden geçer yazmış.

öbürü başakşehir şöyle deler böyle geçer yazmış.

biri galatasaray fark atar demiş.

hepsini geçtim herkes alanya'yı yener demiş.

yapacağınız tahminleri sikeyim. hepsi elinizde patlamış. buraya 11 puan yazanlara helal olsun diyorum.

trabzon'a üstüste bomboş golleri atamadık kazanamadık.

alanya'da 3 tane saçma sapan, fifa'da bile olmayan bug'larla gol yiyerek maçı verdik. 5 puan sırf böyle gitti. 16 yazabilirdik buraya.

galatasaray maçı da elimizden kaçtı. en nihayetinde derbidir favorisi olmaz ama son saniye kruse'nin atmaadığı gol şu tabloyu komple değiştirdi.

bu takım bu senenin en büyük favorisidir. futboldan anlayan herkesin net kabullendiği gerçek.
  • 5 galibiyet 1 beraberlik toplam 16 puan.
  • gazişehir 3
    basaksehir (d) 1
    trabzon 1
    alanya (d) 3
    ankaragücü 3
    gs (d) 1

(+\-) 2 puan

not:fb
  • lig başlayınca fark edeceksiniz.bu takım geçen senenin aynısı.takım yine çok kötü. takımın yine bir taktiği oyunu yok.
    kanattan mı hücum edecek yoksa göbekten mi delecek hiç belli değil. oyunu yönlendirecek beyni de olmayınca serseri mayın gibi dolanıyor takım.karşı takım da ilk bulduğu boşluğu değerlendiriyor...
  • adamlar yatıyor kalkıyor fenerbahçe konuşuyor sonra buraya gelip türkiye'nin bayern münih'i biziz diye caka satıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap