şükela:  tümü | bugün
 • "yaz okulu ile ilgili bilgi almak için web sitenizi öğrenebilir miyim?" sorusuna "pardon?" diyen, peşinden gelen "ben internet sitenizin adresini öğrenmek istiyorum"'a fenerbahcecollege@superonline.com cevabını veren eğitim kurumu.
 • erol altacanın dershane mantığı ile açtığı,battığı söylenen,çalışanlarına arada sırada maaş veren ticarethanemsi okul
 • bir resimde gördüğüm kadarıyla lacivert tahta-sarı tebeşir kombinasyonunu yakalamış, en önemli amaçlarından biri öğrencilerini kurulma aşamasındaki fenerbahçe üniversitesine hazırlamak olan (bunu da web sitesinde okudum), şahsi kanaatimce gereksiz bir oluşum. "bu okula harcayacağın parayı altyapıya harcasana aziz amca" diyorum müsaadenizle, bir fenerbahçe taraftarı olarak.
 • kadıköy kayışdağı mahallesinde istanbul caddesi üzerindedir
 • 20. dünya liselerarası basketbol şampiyonası bayanlar kategorisinde finale kalmış kolejdir.

  edit: finale kalıp yenilmiş ve ikinci olmuş.
 • 4-5 yıldır uygulanan ve son 2 yılda kapsamı genişletilen program çerçevesinde türkiye'nin değişik bölgelerindeki gelecek vaad ettiği düşünülen ilköğretim ve lise seviyesindeki sporculara aileleri kabul ettiği takdirde bu okulda burs verilmekte ve istanbul'a getirilerek fenerbahçe altyapısına dahil edilmektedirler. şehir dışından gelenler istanbul'da ikamet sorunu yaşarsa kulübün kendi tesislerinde kalırlar. bu şekilde özellikle voleybol, basketbol ve yüzme branşlarında fenerbahçe'nin altyapı ve a takımlarına oyuncu yetiştirilmesi planlanıyor. okulun şu andaki lisanslı sporcu sayısı 150 civarında ve bunların tamamının gelişimi belli bir eğitim ve antrenman programı üzerinden yürütülüyor. bu program çerçevesinde örnek verilecek oyuncular arasında gelecekte türkiye'nin en iyi bayan guardlarından biri olması beklenen ve 4 yıldır üzerinde emek harcanan 16 yaşındaki olcay çakır gösterilebilir.
 • eğitim faaliyetlerine feyziye mektepleri vakfı danışmanlığında devam edecek olan eğitim kurumu.
 • fenerbahçe'yi imana getirmenin bir parçası olarak, imam hatip okuluna çevrilmek isteniyor galiba. her gün komik bir haberle uyanmazsak rahat edemiyoruz zaten.

  haber için: http://t.co/plbikwvs
 • ihl olarak devam edecekmiş 2013-2014 eğitim döneminde, hergün yeni bir haber efenim durduramıyoruz bu zihniyeti...
 • fenerbahçe'nin gene bir şekilde mağdur olmayı başarabildiği olaylara sebep olan okul. 10 yıllık anlaşmanın bitimiyle süre uzatımı talebine olumsuz yaklaşılmış ve süre uzatılmayacakmış. burada fenerbahçe'ye nasıl bir yaptırım olabilir ki bu. fenerbahçe mağdur olmasın diye uzatacaklar mı sonsuza kadar anlaşmaları? ne acıdır ki fenerbahçe ülker sports arena için rüşvet verildiği iddiaları bu kadar önemsenmemiştir basında. illa fenerbahçe mağdur edebiyatı yapacaklarsa bunun yerine dünyanın en anlamsız kaldırım ücretlendirmesiyle 300bin tl kira istenen stad önündeki kaldırımdan bahsedin anlayalım.