şükela:  tümü | bugün
  • hakkında şimdiye kadar toplu bir başlık olmaması beni şaşırttı.

bu sezon almak istiyordum fakat net bir bilgi bulamadım. tarih ve fiyatlarla ilgili genel bilgiler kulübün sitesinde mevcut.

http://www.fenerbahce.org/…etay.asp?contentid=44859

bugün öğleden sonra, stada doğru yola çıktım. sırada olanlar twitter'da kapıların kapandığını yazmıştı fakat ben her ihtimale karşı gitmek istedim. maraton tribününe geldiğimde, beş dakikada 21 liraya passolig aldım. sonra taraftar kartımı yenilemek için fenerium'a girdim. kombine satılan kapıya yönlendirdi ama kapalı olduğunu söyledi. oraya gittim güvenliğe sordum içeridekilere yönlendirdi. başvuru formunu doldurdum, hemen orada taraftar kartı vermedikleri için kombine başvuru formuna kaşe vurdular. kombine formunu doldururken bir kişi sıra numarası isteyen var mı diye sordu ve 304 numaralı sırayı hemen aldım. gişe önünde sıra başlıyordu. hemen sıraya girdim ve okul açık c bloktaki yerimi aldım. toplamda on dakika sürmedi.

maç biletleti passolig'e yüklenecek. ekstra bir kart verilmiyor.

2015 - 2016 sezonunda muhtemelen satış rekoru kıracaktır. umarım alan herkes maçları keyifle izler.
  • kadrosuyla değilse de kombine fiyatlarıyla avrupa'nın önde gelen kulüplerine fark atan fenerbahçe'ye ait kart.

yıldızlarla dolu kadrosuyla hemen her sene şampiyonlar ligine katılan manchester city'de kombine fiyat aralığı 300-1.750 pound (max fiyat 6.700 tl)

mourinho'lu manchester united ise daha da ucuz, 532-950 pound arasında( max fiyat 3.650 tl)

hadi fenerbahçe için bakalım, 2016-2017 sezonunda en pahalı kombine fiyatı (fenerium alt e blok) tam tamına 9.450 tl.

bu neyin kafası amk? lig desen 4 tanesi dışında hepsi tırt, şampiyonlar ligi desen son gruplara kaldığının üzerine yıllar geçmiş. bu özgüven nereden geliyor?

not:fb
  • kalitemden ödün vermiyorum diyor. 10 yıl cl ye gidemesem de, şampiyon olamasam da fiyatım ederim budur diyor. kimin zikine a.q.
  • basketbol kombinesinin arka yüzünde yazım hatası vardır.

(bkz: yanlız)
  • şimdi kombineleri alma zamanı.
  • oyumuzu verdik, kombinemizi aldık. şimdi sıra bizde
  • bu sene ilk defa alacak birisi icin, almadan once tavsiyeler var mi merak ettigim kart.

taraftar kart gerekiyor mu, passolig yeterli mi? bir gece onceden gitmek gerekir mi sabah erken gitsek (maraton ust c-g dusunuyoruz) daha mi iyi dersiniz?
  • kongre üyesi bir tanıdık vasıtasıyla son anda aldığım hak. hayatımda ilk defa kombine aldım. ali koç’un etkisi çok büyük tabiki. transfer bile yapılmadan ilk defa bu kadar talep oldu bence. doğrusu da bu zaten. eğer iyi transfer istiyorsak kaynak oluşturmamız gerek. 40.000 kombine satıldığını düşünelim ortalama 3k fiyattan 120 milyon tl brüt gelir elde edilmiş olur. güzel para aga. biz hakkını verdik şimdi sıra kulüpte.
  • ali koçun gelişiyle beraber benimde ilk defa aldığım kombine olmuştur.bir çocukluk hayali gerçek oldu,allah utandırmasın
  • sukru saracoglu stadyumunun anahtaridir diyebiliriz.