şükela:  tümü | bugün
 • diğer takımların rehavete kapılması için gereken yalandır. sen yok musun aziz .
 • fanatik fenerlilerin yalanladığı, gerçek fenerlilerin yalan bulmayarak hakkını teslim ettiği iddia. bize tinerci derler bir de. konya maçını emsal vermiş herif. beşiktaş'ın bu sezon alamet-i farikası bol pas. bunun için de atiba- oğuzhan ve sosa üçlüsü şart. konya maçında atiba mı vardı lan? oğuzhan kaçıncı dakikada girdi? girdiğinde oyun ne alemdeydi? sosa'nın yediği tekmeleri falan da konuşalım mı? ister misiniz?

  konya maçını tek pozisyonla bitirmişiz. ilk yarıda kanırttığımız maçı izle sen, iyi gelir. bu hafta başakşehir'i de aynı öyle kanırtacağız, kimsenin endişesi olmasın. erteleme maçlarımızı kazanıp, kadıköy'e 4 puan farkla gelme ihtimalimiz bu kadar mı korkuttu lan sizi de, böyle aptal saptal örneklere tutunur oldunuz? töre yok, atiba yok, oğuzhan yok, gomez yok, orta sahada iki bal yapmayan arı, necip ve veli var, adamlar tatava yapıyor, şaka gibi.
 • dünyanın en büyük yalanıdır. fenerbahçe rezil oynuyor. ortasaha bomboş 50 metre dikine pas gidiyor.

  rakibin bir kez baskısı oldu onda da amedspor maçında olduğu gibi kendi aralarında paslaşırken top taca çıktı. 5 pas üst üste 5 pas yapamıyor az baskı gelse. ama adamlar sanarsın barcelona gibi top çeviriyor.

  aslında fenerbahçe penaltı kullanmıyor yalanı olmalıydı bu başlık.
 • fenerlilerin zırvalamaya başladıklarını düşündüğüm başlık..
 • ne yalanı be basbayaa doğru.
  türkiye'nin en über süper fantastik şahane 11 numara futbolunu oynayan takımının 2 maçta da yenemediği, grubundan lider çıkan takımı sahasından çıkarmadan, top göstermeden 2-0la evine gönderdi diye iyi oynuyor diyeceğimizi mi sandınız?

  edit: hasta bunlar hakkaten hasta. yav gerçekten şunlar yüzünden nefret geliyor beşiktaşla çekiştiğimiz sezonlardan. öyle bir teknoloji olsa da şu internet aleminde fenerbahçelilerin "allah düşmanın bile akıllısını versin" mantığıyla şampiyonlukta beşiktaşla yarışmak istemediğini belirttiği yazıları bir döksek... ayrı bir sözlük olur herhalde...
  ulan aylardır "bizim takım süper şahane top oynuyor. ama siz götüm gibi oynayarak 1-0 1-0 gidiyorsunuz" diyenler arasında 1 tane fenerbahçeli var mı? kendiniz triplere girip kendiniz mağdur olup sonra tekrar kendiniz triplere giriyorsunuz.
 • yazık la bu fenerlilere. ezikoğlu ezik birçoğu.

  he tamam fener müthiş oynuyo. ondan antalya falan dörtleyebiliyor. yoksa şey yani.

  bir de bize gaza geliyor derler. bunlarınki gazdan da farklı birşey

  edit: evet sivas belediye'den siz de 4 yediniz adamı da geldi:)) he yavrum biz de 4 yedik, umarım böyle de devam eder mesela biz konya'dan 4 yiyelim kupada siz bursa'dan 4 yiyin ligde. bize uyar
 • 6 aydır maç yapmamış yozgatspordan hallice rus takımını yenince yalan sanılan gerçek...
 • artık bu yalana inanmamanız gerektiğini söylemeliyim. tamam güldük eğlendik. yeterli bence.

  fenerbahçe'nin oyununu beğenip beğenmemek size kalmış tabi. ancak beğenmiyorsanız bile, ulan fenerbahçe'yi beğenmiyoruz da, iğneyi kendimize batıralım bi' deyin. bizim takım çok mu iyi oynuyor diyebilmelisiniz.

  nedense fb maç başlıklarında "fb çok kötü" algısı yaratanlar, bursa'ya karşı ezilen bjk'nin son dakikada puan aldığı maçta başlığa gelmediler. toplasan tüm sezon 30 dakika iyi oyunu var zaten bjk'nin, o da gs maçında gs'nin açıldığı dönem.

  sivas'a karşı 80 dakika isabetli şutu olmayan gs için hiç "bu gs uyutuyor insanı" demediler. savunma oyunu oynadığı iddia edilen(alakası bile yok) aykut kocaman'ın takımı yerden yere vurulurken, hücum futbolu oynatan imparatorun şut çekemeyen takımı hiç gömülmedi.

  bu hafta şu 3 takımın oynadığı oyunu fb oynasaydı, maç başlığı "fb bi' bok oynamıyor kardeşim yaa, bırakın yaa" yazanlarla dolup taşardı. dün fb'nin maçını 3 tane bjk'li yorumcu geçip yorumluyorlar. güntekin, metin tekin, tümer metin. tümer "fb iyi oynadı ama..." diyor. ama ne ya? puan kaybetmiş olabilir, fb iyi oynadı demek bu kadar mı zor ya?

  2016'dan beri aynı algı operasyonu devam ediyor işte. başlık 2016'da açılmış. senelerdir aynı cümleler.

  tabi bunu yazınca fb çok iyi oynuyor dediğim düşünülmesin. fb'nin çok büyük eksiklikleri var, maç içinde düşüşler oluyor, bazen çok kısırlaşıyor oyun ama sizin tuttuğunuz takımdan daha kötü değil fenerbahçe. bunu sonraki haftalarda daha net göreceğinizi düşünüyorum.
 • yalan olduğu doğrudur. fenerbahçe kötü oynamıyor çünkü fenerbahçe’miz futbol oynamıyor. iyi kötü diye bir şey denemez bu sahadaki beyinsiz düzene. aykut kocaman’dan fazlasını beklemek de ayrı bir beyinsizliktir