şükela:  tümü | bugün soru sor
 • herzaman heryerde en büyük fener diyerek gerçek şampiyon kim göstermiştir. insan az utanır. tamam orda kalın siz mayıslar bizim nede olsa. bukadar sulu şakalar yapmayın.

  kaynak :

  https://twitter.com/…ahce/status/995604475623731205

  https://cdn.fenerbahce.org/…i9355_60339_4351942.jpg

  https://cdn.fenerbahce.org/…i9261_60339_4348232.jpg
 • futbol takımı için hazırlanan tişörtler kürek takımına nasip olmuştur. hayat.
 • credits

  fulbol takımı için hazırlanan tshirtlerin elde patlamaması için kürrek takımına verilmesi hadisesi. zira fatih terim'in aklının ucundan fb kürrek takımı geçmemiştir o tweet'i atarken.

  ayrıca fb kürrek takımını bu başarısından ötürü kutluyoruz. ne kadar iyi asılabildiklerini bir kez daha göstermiş oldular bütün ülkeye. ehe.
 • rezil ettiniz kulübü kifayetsiz herifler. alın o kürekleri sokun mabadı şahanelerinize.
 • yarak kürek bir harekettir.
 • 17 mart 2018 fenerbahçe galatasaray maçı için hazırlanan tişörtlerin elde patlayınca kürek takımına gönderilmesi olayı. olayın bu şekilde geliştiği çok belli.

  kürek takımına gönderilmesi gerekmezdi ama, yatarken de giyebilirlerdi kendileri pekala.
 • bir fenerbahçeli olarak söylüyorum; aziz yıldırım, o kürekler senin.... neyse.
 • ezik ve zavallı diyince kızıyorsunuz amk... düştüğünüz hallere bakın, ergenler gibisiniz diyeceğim de onlarda yapmaz böyle mallıklar.

  not : beşiktaş j.k
 • fenerbahçe camiasi bu konularda aktif degil reaktif oldugu için hem antipati topluyor, hem yaraticiliktan uzak kaliyor hem de kendi kendine got oluyor.

  aktif/reaktiften kastim sudur.

  kadin basketbolunda galatasaray bir maçta çildirin diye tisort yapmis (cimbom için çildirin sarkisina ithafen), finalde fener galibiyetten sonra çildirma tisortuyle çikmisti. tum bu saçmaliklar dondu dolasti euroleague finaline kadar gelindi ve galatasaray kazandi.

  hamburg maçindan sonra galatasaray elenince saraçoglu'nda oynanacak uefa finali konusunda rahatlayan fener nasilsa artik bizim sahamizda kupa kaldirma ihtimalleri kalmadi diye "final biletiniz bizden" diye gorsel yayinladi. bu dongu geldi çatti super final'de kadikoy'de sampiyonluk kutlandi.

  faruk suren'in/adnan polat'in meshur 20.45 hikayesi vardi. her hafta rakipler saat resmi yayinliyordu ama galatasaray sezon sonunda yine sampiyon oldu.

  drogba ile sneijder'le meshur poz verme gelenegi baslatildi, guç gosterisine katilmak isteyen fenerbahçe yine bu poza gonderme yapmak isterken yaris disi kaldi. isin ilginci bu gelenegi diger branslara, ozellikle kadin basketboluna aktaran da fenerbahçe'ydi, son pozu 1. maddede hatirlattigim finalden sonra galatasaray verdi ve herkes isine dondu.

  mancini'nin gonderme bile bulunmayan kagit dolastirma hikayesini ti'ye alan volkan, cevabini bir yil sonra dostluk maçinda 4. yildizla aldi, bu centilmen adama satasma suçuna ortak olan ne kadar yonetici futbolcu varsa ya artik kuluple alakasi kalmadi ya da surunuyor.

  fenerbahçe gibi buyuk bir kulubu yoneten zihniyet bu kadar sig olursa hem antipati toplarsin, hem gerçekten dalga geçebilecegin konulari iskalarsin hem de dogrudan seni hedef almayan konularda ahkam kesip zorla dalga konusu olursun. halbuki az da olsa sampiyonluk sansin suruyor, haftaya olur da sampiyon olursan bu sozu istedigin gibi kullanma ve herhangi bir bumerang etkisini sifirlama ihtimalin kuçuk de olsa mevcut. olursa tepe tepe kullan, olmazsa da rezil olma. bunu dusunemeyecek adamlar milyonlarca insanin pesinden gittigi kulubu yonetiyor.