şükela:  tümü | bugün
 • bir iddia. dünya üzerinde 193 ülke olduğu düşünülürse, sırf bu maç için kurulan 20 ülke var. gerçekten etkileyici.
 • su linkten bakilirsa bizim macin abd'de yayinlanmadigi gorulebilir.

  tanim: heyecandan soylenmis sacma sozler

  not: obradovicspor
 • kaç ülkede yayınlanıyor bilmem ancak açıklamanıın orjinali bulunur ise ülke değil "ülke ve bölge" şeklinde geçtiği görülecektir muhtemelen, geçenki real maçı içinde 203 diyorlardı açtık baktık "countries and territories" çıktı.

  yani hevesini kırmak istemem ancak bu adamlar salak bir akıllı siz değilsiniz.

  edit: alttaki yazar arkadaş bulmuş açıklamanın orjinalini ekliyorum olay dediğim gibi. bundan sonra saçma sapan kaynaklardan haber okuyup kendi kendinize gaza gelmeyin, googleda iki araştırma yapın.

  more basketball fans around the world than ever will be able to enjoy the 2017 turkish airlines euroleague final four from ıstanbul, which will be broadcast this weekend to a record 213 "countries or terriorities" around the globe. as such, the final four will be available virtually anywhere on the planet, with live broadcasts to airplanes and cruise ships bringing the range of television viewing possibilities even beyond the six inhabited continents.
 • kim nerede yayınlıyor bilmiyorum ama bu maç dünyanın her yerinde yayınlanmaya ve izlenmeye değer bir maç ve fenerbahçe bugünlere bir günde gelmedi, tesadüfen de gelmedi. basketbol branşında futbolun aksine örnek alınacak bir gelişim gösterdi. umarım bu emeklerinin karşılığını alırlar.