• acaba ismini yanlış mı biliyorum diye bi an durakladım şimdi.neden kimsenin aklına gelmemiş şaşırdım.halbuki yaz geceleri ay ile denizi birarada ,sessizlik içinde izlemenin zevkini verebilecek gercekten güzel bir park. adından da anlaşıldığı gibi fenerbahçede..
  • icinde cay bahcesi falan bulunan yer. fenerbahce burundadir. piramiti gecmek gerekir buna gitmek icin. ki$ geceleri cok guzel olur.
  • yemyeşil bakımlı çimler,ağaçlar,düzenli rengarenk çiçekleri olan park.
    denize karşı yürüyüş yapmak ve oturmak için en güzel yer.
  • romantikanin bulundugu park...
  • ara ara güzel bakla falı bakan çingenelere rastlayabileceğiniz ve baraka cafeyi bulabileceğiniz huzur veren, dinlendiren park.
  • bundan kısa bir zaman öncesinde içerisinde iz sürme oyunu organize ettiğim, ve doğum günü kutlaması sonrasında çevredeki insanların şaşkın bakışlarına aldırmayarak, o bilmece senin, bu bilmece onun, arkdaşlarımı içinde dört döndürdüğüm yer. güzel bir yerdir, hoştur...
  • burunda olma sebebiyle püfür püfür esen, vakit oldukça köpeğimi gezdirmeye götürdüğüm istanbul'un en güzel parklarından birisi.
  • geceleri alkol almak için en uygun mekanlardan biri. açık hava, çimler, deniz,vs.. her yer size ait oluyor o zaman. bekçi gelince de bir bardakta ona koymak gecenizi huzur içinde sürdürmeniz için yeterlidir. yalnız hemen yanında bulunan askeriyenin duvarlarına pek yaklaşmamak lazım, maazallah nöbet tutan askerin ne yapacağı belli olmaz.
  • (bkz: çelik gülersoy) 'un çabalarıyla yapılmıştır. içerisinde turing'in işlettiği romantika adında restorant/cafe ve sadece yazları açık olan bilimum çay bahçeleri vardır. ayrıca eski bir kayıkhaneden bozma baraka adında cafede bu parkın sınırları içerindedir.
hesabın var mı? giriş yap