şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fenerbahcede sahilde bulunan eglence kompleksi. sinema, bowling ve envai cesit atari vardir. playstation 2 yi canli olarak ilk gordugum yerdir.
  • denize sıfır üçtop bilardosu vardır manyaktır... şahsen orada oynarken gemi batırdığımı bilirim...
  • kadıköy tansaşta bowling salonu açılmasından sonra artık gitmek için kasılmayan ve gördüğü rağbeti yitiren yer. ayrıca sineması sucks.
  • fenerbahce burnundaki insaat izni supheli alisveris merkezi.
  • deniz kenarında hayli elverişli bir mekana yapılmasına rağmen mimar sanki kimse denizi göremesin diye uğraşmış. sıkıcı bir mekan ama bölgede başka bir numara olmadığı için gidiliyor işte öylesine..
  • cok cok ufakken babamın elimden tutup goturdugu eglenme merkezi. simdilerde kızları goturur olduk. ufakken pek bir bayılırdım atari dalgasına (bkz: hey gidi gunler)
  • ilk açıldığında ve onu takip eden bir kaç yıl boyunca çok kral bi mekan olan ama sonrada sadece aç ve çaresiz kaldığımda ziyaret ettiğim yer. şimdi sineması var mı bilmiyorum, migros açıldı ilk sinemanın yerine bi kaç yıl önce.
  • eskiden en populer eglence merkezlerinden biriydi, simdilerde sadece arada bowling oynamaya gidilen bir mekan oldu.
  • fenerbahçe'de bulunan alışveriş merkezi. fenerium açılmadan önce ihtiyaçlarımızı gidermeye çalışmıştır bi süreliğine. şimdi ise bowling salonu haricinde herhangi bir numarası yoktur bildiğim kadarıyla.
  • bu mekanın alt katındaki yiyinti alanında soslu kanat satan bir yer vardı, hayatımda yediğim en etsiz butsuz, fakat en lezzetli kanatları orada yemiştim.