şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dün gerçekleşen tuhaf durumdur. burada

resmi hesabın recep tayyip erdoğan'ın lefter paylaşımını rt yapması kabul edilemez. bu ülkenin cumhurbaşkanı aynı zamanda akp'nin genel başkanı, yani bana hitap etmeyen, hiç sevmediğim, hatta nefret ettiğim birisi. bir fenerbahçe'li olarak rahatsız olduğum durumdur.

gün gelecek aziz yıldırım'ı arayacaksınız diyenleri saygıyla anıyorum.
  • linç edileceğimi bile bile söylüyorum. gayet normal olan bir durum. ülkenin cumhurbaşkanı senin tarihin için önemli bir futbolcuyu anıyor. ne var bunda, gayet de güzel olmuş.
  • (bkz: kudurun)
  • altında sayılmayan şampiyonluklarımızı verin diye ağlayan fenerliler kadar acınası olmayan durumdur.
  • ortamlarda son kale dersiniz, kim bilecek.
  • şu tweeti görmezden gelen davar bildirimidir, itibar etmeyiniz.

not: sarının yanında kırmızı.
  • şükrü saracoğlu stadı'nın bir dönem tribünleri süslemiş adam gibi adam recep tayyip erdoğan pankartını hatırlatmış, efsane jest.

edit: kadıköy'de açılmış türkiye'ye yakışan fenerli başbakan pankartını da hatırlattı.

çok büyütülmemesi lazım. karşılıklı jestler güzeldir.. alimallah yarın bir gün işiniz cumhurbaşkanına düşer falan, arayı soğuk tutmamak lazım. doğruya doğru.
  • fenerbahçe hangi ülkenin takımı sayılıyor? türkiye'nin.

türkiye'nin cumhurbaşkanı kim? recep tayyip erdoğan.

recep tayyip erdoğan ne hakkında tweet atmış? bir fenerbahçe efsanesi için.

şimdi burada tam olarak yanlış nerede var, bunu yandaşlık olarak mı görüyorsunuz? o zaman geri zekalısınız. çünkü fenerbahçe efsanesi üstüne cumhurbaşkanı sıfatlı kişi tweet atıyor ve türkiye'ye bağlı bir kulüp bunu rt yapıyor. yandaşlık değil. aksine değerin korunmasından duyulan memnuniyet var.

nasıl bir koyun psikolojisine girip akıl tutulmasına düştüyseniz, o hastalıklı beyniniz nasıl çalışıyorsa recep tayyip erdoğan ile yan yana gelen her şeye saldırmaya çalışıyorsunuz ama adam türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı. umarım fark edebilirsiniz. sizin evinizde "qanqa bence de erdoğan cumhurbaşkanımız değil. tık yok yok değil." demeniz bir şeyi değiştirmiyor. resmiyet var. resmiyette türkiye'nin cumhurbaşkanı bu adam sayılıyor. ne yapılabilir yani?

dangalak mısınız nesiniz, aptala anlatır gibi anlatmak zorunda kalıyoruz. gerçekten sinirlerim bozuldu. ben de erdoğan'ın 2015'te attığı suriye'yle ilgili tweeti rtlediler falan sandım ne oluyor diye geldim karşılaştığımız manzaraya bak. konuşulmaya değmeyecek olay.

tanım: gayet normal bir durum.
  • ee? yani?
    normal durumdur. biraz az okuyun şu sözcü'yü. iyice emekli muhalif dayılara döndünüz.