şükela:  tümü | bugün
  • önümüzdeki uzun yıllar boyunca fenerbahçe taraftarının kombine bilet alabilmek için alması elzem olan üyelik.

eskiden kombine bilet ve maç bileti almak için fenerbahçe taraftar kartı yeterli iken (çoğunlukla) günümüzde binlerce kulüp üyesinin olması ve kulüp üyelerinin doğal olarak taraftar karttan öncelikli olması nedeniyle; taraftar kartı iç sahada oynanacak bazı anadolu takımları hariç maalesef işlevini yitirmiştir.

bu seneyi maalesef devlet memuru olmanın(gidip gişede sıraya giremedik) internete güvenmenin nedeniyle kombine konusunda pas geçtik. vakit geçirmeden seneye ne yapabilirizi düşünmek gerek. burada yapılabilecek tek şey benim aklıma temsilci üye olmaktan geçiyor. burada yine bi sorun ortaya çıkıyor: 2 üyenin referansı. ben babası abisi beşiktaşlı ama fenerbahçe sevdalısı biri olarak etrafımda bu referansı bana verebilecek kimse yok. buna fenerbahçe spor kulübünün bir çözüm bulması gerek diye düşünüyorum.
    yaşayacağı şehri, eğitim göreceği okulu bile yıllardan beri fenerbahçe’ye göre seçen biri olarak sesimi yetkili biri lütfen duysun.

farklı görüşü, bilgisi olanlar yeşillendirebilir.